[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه تمیز کردن قالب از وان ، کاشی و اتصالات فقط با دستمال توالت

عکس: FotoDuets (Shutterstock)

در پست اخیر ، چندین گزینه برای حذف قالب از سطوح سخت تمیز کردن مانند چوب و روکش ، اما چه باید گفت مرطوب ترین اتاق در خانه؟ شاید به نظر می رسد روشن برای تمیز کردن حمام خود حمام و کاشی ، اما مناطقی مانند تزریق و تراکم کمی پیچیده تر هستندبه نگران نباشید ، راه هایی برای از بین بردن قالب های سرسخت در حمام بدون پاک کردن قوی و یا نیاز به استفاده مجدد وجود دارد.همه چیز را مهر و موم کنیدبه

آیا واقعا کپک خطرناک است؟

در واقع قالب در حمام استn ‘آنقدرها هم که به نظر می رسد خطرناک نیست در اتاقهایی که رطوبت افزایش می یابد تماس با سطوح، قالب باید تشکیل شود و wپنهانش کن می تواند مضر باشد برای افراد مبتلا به آلرژی یا مشکلات تنفسی ، این امر در دوزهای کوچک باعث آسیب فوری نمی شود. اما wبا هر گونه باکتری یا قارچ در خانه شما ، فقط این کار را می کنید آنها می خواهند از آن مراقبت کنند قبل از اینکه به مشکل بزرگتری تبدیل شودبه

حذف قالب از دوغاب و تراکم

حذف مقادیر کمی کپک و کپک از دوغاب یا فشردگی به آسانی است ، به شرطی که آب ، اسفنج تمیز کننده (یا مسواک قدیمی) ، آب و کمی سفید کننده داشته باشید. دست کش را بپوش و ماسک ، اگر بخواهی ، و اگر پنجره حمام دارید ، برای نگه داشتن اتاق باید آن را باز نگه دارید تهویه شده

اول ، شما می خواهید منطقه را از هرگونه زباله تمیز کنید. مولی ساخته شده پیشنهاد می کند از جارو یا جاروبرقی برای بلند کردن هرگونه کثیفی و شستشو با آب و صابون تا حد امکان قبل از روی آوردن به قالب شستشو دهید.

سپس یک قسمت سفید کننده و ده قسمت آب را در یک بطری اسپری مخلوط کرده و ناحیه شکل داده را خیس کنید. اجازه دهید محلول حداقل پنج دقیقه بماند ، سپس با یک اسفنج یا مسواک قدیمی خود بمالید تا به گوشه های وان برسد.

در نهایت ، با یک پارچه تمیز بشویید و پاک کنید تا جریان شما مشخص شود-دوغاب بکر و تراکم کاشی. اگر مایع سفید کننده بیش از حد است ، می توانید از آن استفاده کنید جایگزین، گزینه ها مانند سرکه یا پراکسید هیدروژن.

چگونه می توان قالب های سرسخت گوشه های حمام را از بین برد

دسترسی به گوشه های وان سخت ترین است و اغلب دارای بیشترین کپک و کپک هستندبه یک راه آسان برای از بین بردن این قالب چسبناک استفاده از سفید کننده و دستمال توالت یا توپ پنبهبه TickToker Lilstepha_ نشان می دهد که چگونه کاغذ توالت و مقدار زیادی محلول تمیز کننده از شر کپک در ناحیه ای که تمیز کردن آن سخت است جلوگیری می کند.

ابتدا می خواهید یک تکه دستمال توالت بردارید. یک نوار به اندازه کافی طولانی برای پوشش منطقه آسیب دیده. نوار را طوری بچرخانید که پیچ پیچ طولانی داشته باشد. یک نوار کاغذ توالت را در گوشه قرار دهید و در سفید کننده یا پاک کننده حمام حاوی سفید کننده خیس کنید. برای حذف ماتریس باید محلول را 12 ساعت بگذارید (بنابراین مطمئن شوید حمام به خوبی تهویه شده است).

ترک محلول به مدت 12 ساعت ممکن است طولانی به نظر برسد ، اما اگر صبح زود نظافت خانه را شروع کنید ، تا شب تنظیم می شود ،r ساده است بگذار یک شب بماند سپس دستمال توالت آلوده را بردارید (مطمئن شوید که دستکش می پوشید) و در حین برداشتن کاغذ محل را پاک کنید. فرم بلافاصله با کاغذ بیرون می آید. آن را خوب بشویید و کار تمام است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir