نحوه تمیز کردن هر نوع دستگاه قهوه: Keurig ، Chemex و دیگران.


کدام دستگاه قهوه ساز را ترجیح می دهید؟ کریگ؟ چمکس؟ کلاه؟ ایروپرس؟ نسپرسو؟ مطبوعات فرانسه؟ شاید شما یک کارخانه آبجوسازی سرد را ترجیح می دهید؟ مهم نیست چند نوع دستگاه قهوه ساز وجود دارد ، روش هایی برای تمیز کردن آنها وجود دارد. برای به دست آوردن بیشترین طعم (و کمترین مقدار باقیمانده قهوه قدیمی) در هر فنجان جو ، روشهای تمیز کردن توضیح داده شده در فیلم بالا را دنبال کنید.

اما ابتدا ، نکته ای در مورد فیلترهای قهوه. ما هستیم قبلاً تحت پوشش قرار گرفت چقدر برای نظافت کل خانه مفید هستند. فقط مطمئن شوید که قبل از تمیز کردن قهوه ساز ، فیلتر استفاده شده را همیشه در سطل خالی کنید ، زیرا پودر قهوه می تواند سینک ظرفشویی را مسدود کند.

تولید کننده قطره

رسوبات کلسیم در صورت عدم تمیز کردن منظم در قطره ها جمع می شوند. خوشبختانه سرکه سفید برای پاکسازی آنها ایده آل است.

محفظه آب را با قسمت مساوی آب و سرکه سفید پر کنید. نصف قابلمه را بجوشانید ، سپس پختن را متوقف کرده و اجازه دهید سازنده به مدت یک ساعت خنک شود. این به سرکه اجازه می دهد تا روی هرگونه باقیمانده در دستگاه شروع به کار کند. بعد از یک ساعت بقیه قابلمه را بجوشانید ، محلول سرکه را دور بریزید و یک قابلمه کامل دیگر از آب تمیز را بجوشانید.

برای تمیز کردن خود قابلمه ، می توانید آن را در ماشین ظرفشویی قرار دهید یا از a استفاده کنید لاستیک جادوییبه

پر کنید

این جعبه های شیشه ای که با نام تجاری Chemex نیز شناخته می شوند ، رنگ آمیزی راحتی دارند. کافی است آب گرم را پر کرده و دو قرص جوشان (مانند آلکا سلتزر) را داخل آن حل کنید. سپس بشویید و خشک کنید.

آبجوسازی سرد

از آنجا که آنها باید چندین ساعت بنشینند تا عطر قهوه را بیرون بیاورند ، این پارچ های بلند (چه پلاستیکی و چه شیشه ای) می توانند به راحتی قهوه ای شوند. برای یک آبجوش سرد شیشه ای ، همان روشی را که برای ریختن ریختید تکرار کنید. برای پلاستیک ، یخ ، صابون ظرف و نمک سنگ را بریزید و تکان دهید تا لکه ها پاک شوند. از طرف دیگر ، می توانید از آب صابون و برنج برای تأثیر مشابه استفاده کنید.

آبجو پود

چه Keurig داشته باشید یا Nespresso ، روند یکسان است. غلاف را بردارید و محفظه آب را با سرکه سفید پر کنید. فنجان های پخت را تا خالی شدن محفظه ادامه دهید. سپس محفظه را با آب تمیز پر کنید و یک لیوان دیگر آماده کنید.

مطبوعات فرانسوی

این نمی تواند آسان تر باشد. نصف راه را با آب صابون پر کنید و بالا و پایین غوطه ور کنید. سپس فقط آبکشی کرده و خشک کنید.

موکا پات

از صابون یا اسکراب زیاد استفاده نکنید. شما می خواهید روغن قهوه داخل دیگ را ادویه کند. پس از هر بار استفاده ، اجازه دهید ظرف در حال خنک شدن و خالی شدن قهوه باشد. قطعات را جدا کرده و زیر آب گرم قرار دهید ، سپس با یک پارچه میکروفیبر خشک کنید.

این داستان در ابتدا در 26 ژوئن 2019 منتشر شد و در 6 اوت 2021 به روز شد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes