نحوه تنظیم وضعیت در Gmail و Google Chat


تصویر مقاله ای با عنوان Channel the AIM Era با تنظیم وضعیت در Gmail و Google Chat

عکس: آسکانیو (Shutterstock)

پیام های وضعیت اولین عجیب در اینترنت است که با زمان هماهنگ نیست ، هرچند به طور کامل باید. آنها سرگرم کننده هستند ، اما همچنین آموزنده هستند ، که به شما امکان می دهد به لیست مخاطبین خود اطلاع دهید که چه کار می کنید و چرا در حال حاضر واقعاً نمی توانم به هر پیامی پاسخ دهم ، دیوبه خوشبختانه گوگل پیغام وضعیت را هربار یک برنامه باز می گرداند.

کدام برنامه های Google به شما امکان می دهد وضعیت تنظیم کنید؟

از این مقاله ، می توانید وضعیتی را برای حساب Google Chat و Gmail خود تعیین کنید. گوگل ابتدا وضعیت این سرویس ها را در اوایل تابستان منتشر کرد و نسخه های Android Google Chat و Gmail را برای پشتیبانی از این ویژگی به روز کرد 12 آگوست.

چگونهpdate yجیمیل ماتاتوس (wدب)

در واقع دو روش برای تعیین وضعیت خود هنگام دسترسی به Gmail از طریق وب وجود دارد. آخرین روش فعال کردن Google Chat است. برای فعال کردن گپ ، روی چرخ دنده برای تنظیمات کلیک کنید ، سپس را انتخاب کنید همه تنظیمات را مشاهده کنیدبه اینجا کلیک کنید چت کنید و ملاقات کنید، کلیک Google Chat و سپس روی آن کلیک کنید باشه در پنجره بازشو در نهایت کلیک کنید ذخیره تغییراتبه

تصویر مقاله ای با عنوان Channel the AIM Era با تنظیم وضعیت در Gmail و Google Chat

اسکرین شات: جیک پترسون

سپس Gmail به طور خودکار تازه می شود و یک مورد جدید را مشاهده می کنید فعال بخش وضعیت روی این مورد کلیک کنید و سپس کلیک کنید اضافه کردن وضعیتبه در اینجا می توانید وضعیت خود را بنویسید و ایموجی هایی با نماد لبخند اضافه کنید یا یکی از چهار وضعیت از پیش آماده شده از لیست را انتخاب کنید.

اگر Hangouts را فعال کرده اید ، نام و نماد خود را در زیر بررسی کنید Hangouts در سمت چپ صفحه روی این مورد کلیک کنید و سپس کلیک کنید وضعیت خود را به اشتراک بگذارید این گزینه به شما امکان می دهد وضعیت خود را وارد کرده و با ضربه زدن به نماد لبخند در سمت چپ ، یک ایموجی همراه انتخاب کنید.

تصویر مقاله ای با عنوان Channel the AIM Era با تنظیم وضعیت در Gmail و Google Chat

اسکرین شات: جیک پترسون

چگونهpdate yجیمیل ماتاتوس (اندروید)

برای تنظیم وضعیت Gmail برای Android ، ابتدا باید چت را فعال کنید. برای انجام این کار ، روی نماد منوی همبرگر در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید ، ضربه بزنید تنظیمات، سپس روی حساب Gmail قابل اجرا ضربه بزنید. به پایین بروید ، روی کادر کنار ضربه بزنید چت کنید، سپس ضربه بزنید باشه در پنجره بازشو تابع را فعال کنید.

Gmail باید راه اندازی مجدد شود ، و در صورت شروع مجدد ، روی نماد منوی همبرگر ضربه بزنید تا مورد جدید را پیدا کنید اضافه کردن وضعیت گزینه. همانطور که انتظار داشتید ، می توانید یک حالت را وارد کرده و ایموجی ها را از نماد لبخند اضافه کنید ، اما همچنین می توانید یکی از چهار حالت آماده موجود در زیر را انتخاب کنید.

چگونهpdate yچت های ما در Googleتاتوس (wدب)

برای ایجاد وضعیت در Google Chat در مرورگر دسکتاپ ، فقط روی دکمه وضعیت کلیک کنید (به طور پیش فرض به نظر می رسد فعال) ، و سپس روی افزودن وضعیت کلیک کنید ، با همان گزینه وضعیت دستی تکمیل کنید ، و همچنین چهار وضعیت آماده.

چگونهpdate yچت های ما در Googleخالکوبی (Android)

ویژگی وضعیت Google Chat دقیقاً مشابه Gmail عمل می کند ، بدون اینکه لازم باشد ابتدا ویژگی گپ را فعال کنید. برای شروع ، کافی است روی نماد منوی همبرگر در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید ، سپس ضربه بزنید اضافه کردن وضعیتبه وضعیت خود را دوباره وارد کرده و ایموجی را از نماد لبخند اضافه کنید یا یکی از چهار حالت از پیش آماده شده در لیست را ضربه بزنید.

تصویر مقاله ای با عنوان Channel the AIM Era با تنظیم وضعیت در Gmail و Google Chat

اسکرین شات: جیک پترسون


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes