نحوه تهیه بشقاب با سوسیس و کالباس برای سفر بعدی کمپینگ


تصویر مقاله ای با عنوان سفر بعدی شما در کمپینگ نیاز به تخته گوشت دارد

عکس: سارا بخشید (شاتر استوک)

قرار است کمپینگ در مورد “خاموش کردن” و “ارزیابی موارد ساده” باشد ، اما من همیشه آن را کاملاً پیچیده می دانم. خوابیدن و غذا خوردن در خارج از خانه چالش برانگیزتر از خوابیدن و غذا خوردن در داخل است و این اولین شب در کویر می تواند کمی طاقت فرسا باشد ، به خصوص اگر گرسنه باشید.

استفاده از اجاق گاز احتمالاً چندان پیچیده نیست (من هرگز امتحان نکرده ام!) ، اما راه اندازی کوچکترین آشپزخانه پس از یک روز طولانی سفر به مقصد دورافتاده شما آرامش بخش ترین راه برای شروع سفر نیست. سوار دکمه ها شوید – غذایی که توریست و گردشگر کهنه کار ، ویکتوریا (که وی نیز ارائه می داد) پنیر به عنوان صبحانه توریستی) ، خوشحال می شود در آن غروب شلوغ اولین:

تخته سوسیس و کالباس در شب اول ساده تر است ، بنابراین لازم نیست آب بخورید تا بیشتر غذا بخورید … میله های توریستی بسیار کسل کننده هستند و این راهی برای کمتر خوردن آنها است. معمولاً اولین شب کوله پشتی پس از یک رانندگی طولانی فرا می رسد ، تلاش می شود به یاد بیاورید که همه چیز را در بسته خود کجا ذخیره کرده اید ، تا بفهمید چه وسایلی را فراموش کرده اید ، چادر خود را برپا کرده و غیره. فقط داشتن کاری آماده برای کار بسیار خوب است ، بنابراین انجام یک کار کم است. و صادقانه بگویم ، من نمی دانم اولین بار از کجا این ایده را شنیدم. [My sister] من و الیزابت بزرگ شدیم که در حال بسته بندی کیف و کاوش در جنگل با دوستان محله خود هستیم. بسته بندی صبحانه مورد علاقه من یک کیسه پلاستیکی چوب شور و پنیر بود. راستش ، فکر می کنم آنها فقط در جنگل طعم بهتری دارند.

با وجود نام فوق العاده صداگذاری آنها و شمع شهرت، بشقاب های سوسیس چیزی بیش از گوشت و پنیر (و شاید مقداری زیتون و ترشی) روی تخته نیست یا یک بشقاب. اگر بخواهید می توانید هزینه زیادی برای گوشت بپردازید ، اما هیچ هزینه قیمتی برای هر کیلوگرم وجود ندارد ملاقات کنید تا انبوه گوشتهای خرد شده آنها یک تخته سوسیس “مناسب” در نظر گرفته شود.

سخت ترین قسمت تهیه آن انتخاب گوشت ، پنیر ، ترشی و مورد علاقه شماست سیستم تحویل (مانند تاجر جو انجیر و چیپس زیتون) پس از اتمام کار به انتخاب خود ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که پنیر را به قطعات لقمه خرد کنید و همه چیز را مرتب کنید بصری دلپذیر. شام سرو می شود.

برای سوسیس های کمپینگ ، برش دادن و تقسیم کردن شب بسیار راحت تر است. اگر واقعاً می خواهید “روی آن” باشید ، حتی می توانید پنیر تمام شده را درون آن بپیچید ظرف ناهار خرد شده کودکانو ترشی و زیتون در کیسه های کوچک ساندویچ. گوشت ، پنیر و هر وسیله دیگری را بالای یخچال قرار دهید ، به سمت کمپینگ خود بروید ، سپس همه چیز را در یک سینی خوب یا تخته برش پهن کنید و هنگام مرور برخی از درختان و گوش دادن به برخی از پرندگان لذت ببرید. (چه این کار را بکنید) قبل از یا بعد از بسته بندی کامل ماشین به خود شما بستگی دارد.)
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes