نحوه تهیه غذا و تناسب اندام به عنوان “آشپز پاره”


آندره راش با لباس سرآشپز به دوربین خوش آمد می گوید

عکس: ارائه شده توسط آندره راش

آندره راش ، معروف به سرآشپز پاره ، به راحتی در جمع ادغام نمی شود. یک جانباز نظامی که به عنوان سرآشپز در کاخ سفید کار می کرد ، البته در چهار دولت ریاست جمهوری ، راش برای اولین بار توجه ما را در سال 2018 ، هنگامی که عکسی از او که در کاخ سفید کار می کرد ، ویروسی شدبه همه می خواستند بدانند: آشپز با دوسر بزرگ چه کسی بود؟

هجوم بردن، که ترازو را به 285 پوند رسانددر واقع ، دارای دوسر بزرگ – 24 اینچ – به اندازه ای بزرگ است که مجبور است آستین های لباس سرآشپز خود را برش دهد تا مناسب او باشد. این دو سر بازو بود که به او شهرت “قوی ترین سرآشپز ارتش” را داد (و نام مستعار “کوچک” را برای او به ارمغان آورد).

سلاح های شگفت انگیز راش به لطف یک عادت تناسب اندام مادام العمر که شامل تمرینات منظم با وزنه می شود ، توسعه یافته است ، بدون ذکر شیرین کاری هایی مانند انجام 2222 فشار در روز برای افزایش آگاهی در مورد خدمت سربازی و پیشگیری از خودکشی.

تمام این پیشرفت ها علاوه بر حرفه طولانی و موفق او در ارتش است ، جایی که او مجبور بود تناسب اندام و تغذیه را با برنامه شلوغی که او را در سراسر جهان به سر می برد و تقریباً در هر محیطی که تصور می کرد ، آشپزی کند ، ترکیب کند.به

از وقتی معروف شدY،، راش دارد به تعدادی جدید تقسیم شده است تلاشها ، از جمله امضای قرارداد برای یک برنامه تلویزیونی ، آشپز در شهر ، و همچنین سخنرانی در تعدادی از رویدادها. در Lifehacker ، ما می خواستیم بدانیم او چگونه است موفق می شود اهداف تناسب اندام و تغذیه شدید خود را با یک برنامه شلوغ کاری ترکیب کند. همانطور که معلوم شد ، دنباله (و همچنین عشق به غذاهای معطر) کلیدی است

دستکاری در کار و تناسب اندام یک تلاش مادام العمر است

راش به او اعتبار می دهد توانایی ایجاد تعادل کار و تناسب اندام به تحصیلاتش در می سی سی پی ، جایی که پدرش او را مجبور کرد به محض راه رفتن بتواند کار کند. راش می گوید: “آن زمان برای جنوب عادی بود.”

راش به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی فوتبال بازی می کرد و پیست را می دوید ، سپس عادت آمادگی جسمانی او در طول زندگی اش تثبیت شد و او ابتدا آن را کامل کرد. توانایی تقلب تمرینات با برنامه کاری شلوغ با این حال ، او باید در تمرینات خود انعطاف پذیر باشد ، زیرا همیشه به تجهیزات لازم و تجهیزات خود دسترسی نداشت برنامه همیشه به او زمان نمی داد از ورزشگاه مدرسه استفاده کنید وقتی صحبت از پیوستن به یک باشگاه ورزشی می شود؟ راش گفت: “YMCA هزینه دارد.”

راش متوجه می شود که هرکس متفاوت است و اهداف افراد متفاوت است. توصیه او این است که فکر کنید تناسب اندام به عنوان یک تلاش مادام العمر ، نه به عنوان وسیله ای برای رسیدن به هدف، یکی که در آن مهم است که روی اصول اولیه تمرکز کنیم ، هر روز ظاهر شدن و بودن آماده کار سختبه راش گفت: “این یک سفر است.”

نوش جون

با توجه به اینکه او آشپز است ، اگر راش به خوردن سینه های مرغ خشک و تقلبی و کلم بروکلی خورشتی پس از غذا اکتفا کند ، مشکوک خواهد بود. طعم خوب غذا طراحی شده است ، حتی اگر هدف دیگری را ارائه دهد.

راش گفت: “من از غذای فقیر متنفرم.” “من از آن متنفرم وقتی نمی توانید طعم خود را بچشید ، لذت ببرید و از غذای خود راضی باشید.” راش به عنوان سرآشپز استراتژی های متعددی را برای برآوردن نیازهای غذایی خود بدون استفاده از غذای خسته کننده ای که اغلب در رویدادها با آن مواجه می شود ، ایجاد کرده است. پرورش اندام.

برای پروتئین راش بین مرغ ، ماهی و گوشت گاو جایگزین می شود. اگرچه گوشت گاو شهرت بدی در بین ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی دارد ، او خاطرنشان می کند که با کاهش مصرف چربی ادامه می یابد. او گفت: “در حد اعتدال غذا بخورید.” او برای ترکیب چیزها و افزودن طعم ، پیشنهاد می کند در استفاده از گیاهان و ادویه جات خلاق باشید.

یکی از جدیدترین پروژه های راش با همکاری Southern Comfort Trail ReMix، ترکیبی از راهروهای شیرین و خوش طعم ، با نوشیدنی آغشته به الکل تهیه می شود تا سطح صبحانه با پروتئین بالا را بالا ببرد. راش می گوید: “علاوه بر پروتئین زیاد ،” حاوی کربوهیدرات مورد نیاز من است “. “طعم آن واقعا خوب است.”

تناسب اندام از شما می خواهد که به بدن خود گوش دهید

راش متوجه می شود که آنچه برای او کار می کند همیشه برای دیگران کارساز نخواهد بود. راش گفت: “شما باید به بدن خود گوش دهید.” “درک اصول و دانش مهمتر از هر چیزی است.”

راش از کودکی همیشه به دنبال این بوده است که به آنچه بدنش به او می گوید گوش دهد ، آیا نیاز به تغییر رژیم غذایی دارد یا تناسب اندام. او این آگاهی را به عنوان تشخیص می دهد بخش ضروری از به اهداف تناسب اندام خود برسید

او همیشه از مردم می خواهد که شروع کنند یک برنامه تناسب اندام جدید تهیه کنید توسط پزشک معاینه شود که شامل انجام آزمایش خون می شود. سپس ، پس از درگیر شدن این اطلاعات در برنامه تناسب اندام آنها وجود دارد، تمرکز بر دنباله و در حالی که سخت کار می کند به یاد داشته باشید که بدن شما به چه چیزی نیاز دارد.
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes