[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان

عکس: واچیویت (Shutterstock)

مانند بسیاری از افراد ، من Skyward Sword HD را برای تجربه یکی از بازی های مورد علاقه من Zelda استفاده کردم (درست است ؛ این عالی است). در حالی که برخی منتقدان به کنترل های حرکتی نسخه اصلی تهمت زده اند ، من هرگز با آنها مشکلی نداشته ام. من یک انفجار با هدف تیر و کمان در فضای واقعی داشتم و نوسان شمشیرم را از نظر فیزیکی تغییر دادم تا با دفاع دفاعی دشمن مطابقت داشته باشد. اما با Skyward Sword HD ، من احساس کردم یکی از شاکیان OG است. کنترل حرکت ژیروسکوپ بود دردناک برای استفاده.

مشکل به حدی بد شد که بازی تقریباً غیرممکن شد. هر بار (و منظورم این است هر زمان) من از چیزی مانند تیرکمان بچه گانه استفاده کردم ، شبکه می تواند در هر نقطه روی صفحه باشد. پیوند در طول بازی حلقه هایی ایجاد می کرد ، و من وقتی بیشتر دیوانه می شدم در خانه حلقه می کردم.

من آن را تشبیه می کنم رانندگی Joy-Con، اما برای کنترل ترافیک ؛ رانش Joy-Con ورودی های جوی استیک شما را اشتباه می گیرد و رانش ژیروسکوپ همین کار را برای حرکات فیزیکی شما انجام می دهد.

تنظیم مجدد ژیروسکوپ یک راه حل موقتی (اما بی فایده) بود

تنها راه حلی که بازی به ارمغان می آورد این است که ژیروسکوپ را با اشاره کنترل کننده به سمت تلویزیون و فشار دادن تنظیم مجدد کنید وبه هربار که فشار می دهید و، بازی موقعیت فعلی شما Joy-Con را به صورت مرکزی تنظیم می کند. شما می توانید این مورد را در هر زمان تغییر دهید ، فقط در صورت عدم همگام سازی ژیروسکوپ. فقط در صورتبه

به هر حال کار می کند! اولین. اما پس از چند بار تکان دادن Joy-Cons ، متوجه شدم که موقعیت “متمرکز” من چیزی جز این نیست. بنابراین ، من قصد داشتم Joy-Con را به سمت تلویزیون ، مطبوعات نشان دهم و، چند حرکت دیگر انجام دهید ، از حالت همگام خارج شوید و از این چرخه گیج کننده لذت ببرید تا زمانی که دیگر نتوانم تحمل کنم.

بنابراین چگونه می توانید همگام سازی ژیروسکوپ را متوقف کنید؟

خواننده عزیز ، من راه حلی پیدا کردم. ببینید ، ژیروسکوپ سوئیچ از سنسور موجود در Joy-Con سمت راست برای عملکرد استفاده می کند. هنگام بازی ، مسدود کردن این سنسور با دست بسیار آسان است ، که منجر به از بین رفتن ژیروسکوپ محل کنترل شما در ارتباط با سوئیچ می شود. با اطلاعات محدود و متناوب که از Joy-Con تحت پوشش شما به دست می آید ، تمام تلاش خود را می کند ، اما این برای کنترل دقیق و سازگار کنترل ترافیک 1: 1 شما کافی نیست.

تصحیح درست روبرویم بود. مجبور شدم از مچ بند Joy-Con استفاده کنم. نه نه واقعی بند من در مورد کل لوازم جانبی پلاستیکی که به ریل Joy-Con متصل می شود صحبت می کنم. نینتندو به سادگی همه اینها را “مچ بند” می نامد ، گویی هیچ دکمه ای به آن متصل نشده است.

تصویر مقاله ای با عنوان

اما من منحرف شدم. این بندهای مچ دست؟ من هرگز از این چیزها استفاده نمی کنم! اول ، من قصد ندارم جوی منفی های خود را همانطور که هست روی تلویزیونم پرتاب کنم کریسمس 2006، و برای دیگری ، آنها کمی حجیم هستند. من ترجیح می دهم بازی تنهایی با Joy-Cons را بدون عرض اضافی بندهای مچ دست انجام دهم.

با این حال ، برای حفظ ژیروسکوپ ثابت ، باید بندهای مچ دست را بردارم. این لوازم جانبی ممکن است مهم به نظر نرسند ، اما در واقع مانع از انسداد سنسور ژیروسکوپ می شوند. تجربه من روز و شب بود ؛ تسمه ها ادامه می یابد ، ژیروسکوپ من در جایی که باید باشد می ماند. همچنان ذهن من را گیج می کند که چنین مکمل ساده ای راه حل ژیروسکوپ های من است.

سایر نکات عیب یابی برای کنترل های ترافیک غیرهمگام

حالا ممکن است این راه حل مشکل شما نباشد. ممکن است شما سعی کرده اید بندهای مچ دست را به Joy-Cons اضافه کنید و هنوز ژیروسکوپ را حرکت می دهید. ممکن است قبلاً از بندهای مچ دست استفاده می کنید ، بنابراین من فقط وقت خود را با سابقه طولانی امتحانات و مصیبت ها تلف کردم. خوشبختانه برای شما ، نکات عیب یابی دیگری نیز وجود دارد که می توانید برای حل مشکلات ژیروسکوپ خود رعایت کنید.

برای شروع ، ممکن است لازم باشد کنترل های Joy-Cons خود را مجدداً تنظیم کنید. برای انجام این کار ، به تنظیمات> کنترل کننده ها و حسگرها> کالیبراسیون کنترل های حرکت> کالیبراسیون کنترل کننده هابه حالا Joy-Con را نگه دارید یا سمت چپ () یا سمت راست Joy-Con (+) برای کالیبراسیون این کنترلر کنترل کننده را ، بدون بند مچ ، روی یک سطح صاف قرار دهید و منتظر بمانید تا سوئیچ آن را کالیبره کند. انتخاب کنید “باشه”برای ادامه و تکرار برای Joy-Con دیگر.

اگر متوجه شدید که Joy-Cons پس از کالیبراسیون کنترل های ترافیک هنوز کار می کند ، زمان عیب یابی محیط فرا رسیده است. اطمینان حاصل کنید که سوئیچ شما در یک منطقه مجاور متصل شده است و دید خوبی برای Joy-Cons شما دارد. همچنین باید مطمئن شوید که حداقل سه یا چهار فوت با سایر دستگاه های بی سیم ، مانند بلندگوهای بی سیم ، چاپگرها و تلفن ها یا سایر دستگاه ها مانند لپ تاپ ، رایانه لوحی یا حتی مایکروویو (“پخش نکنید مایکروویو “به هر حال احتمالاً توصیه عمومی خوبی است).

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir