[ad_1]

اخیراً یک اعلان دریافت کردم که حساب Gmail من 90 درصد پر است. من اینطور فکر کردم غیر ممکن زیرا Gmail باید فضای نامحدود داشته باشد. سپس به خاطر آوردم که من حساب مربوط به سال 2008 را دارم و هرگز ایمیل های قدیمی و غیر ضروری را پاک نکرده ام. اگر در یک قایق (کامل) هستید ، در اینجا مراحل انجام جرم آورده شده استحذف ایمیل های قدیمی Gmail

در نوار جستجوی بالا ، “Label: All Mail” و s را تایپ کنیدگزینه فیلترهای earch در زیر نوار جستجو ظاهر می شود. می توانید از این قطره ها استفاده کنید-کاهش فیلتر کردن ایمیل ها در یک بازه زمانی (در مورد من قبل از سال 2014 ، زیرا زندگی فقط در اواسط دهه 20 آغاز شد) ، برخی از فرستنده ها (به عنوان یک مورد خاص خبرنامه یا سازمانی که دیگر عضو آن نیستید) یا چیزی با پیوست (برای پاک کردن این فضای ذخیره سازی ارزشمند).

هنگامی که پارامترهای خود را محکم کردید ، روی فیلد در t کلیک کنیددر گوشه سمت چپ برای انتخاب همه ایمیل های نمایش داده شده. در صورت داشتن بیش از 50 ایمیل (که خواهید داشت) ، روی “انتخاب همه مکالمات منطبق با این جستجو” کلیک کنید تا از حذف تنها ایمیل های نشان داده شده در اولین صفحه نتایج جلوگیری کنید. سپس روی نماد سطل زباله کلیک کنید.

Gmail اقلام را به مدت 30 روز در سطل بازیافت ذخیره می کند و سپس آنها را برای همیشه حذف می کند. اگر زودتر به فضا احتیاج دارید ، می توانید به پوشه سطل زباله خود بروید و بلافاصله همه موارد را برای همیشه حذف کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir