[ad_1]

مادر خسته روی کاناپه ، با دختران که بالا و پایین می پرند

عکس: تاتیانا ژمیلاوا (شاتر استوک)

نمی دانم متوجه شدید یا نهشناسه ها انرژی زیادی دارند. اگر آنها از چیزی فرار نکنند یا از آن بالا نروند ، آنها س askال می کنند یا می خواهند از آن لذت ببرند که اگر بخواهید کارهای دیگری انجام دهید ، کنترل همه آنها دشوار است.. اما بعد وجود دارد بیش فعال کودکانی که با خود حمل می کنند کاملا دیگری سطح “پرانرژی “

اگرچه دلایل بیش فعالی متفاوت است ، اما تأثیر آنها بر والدین تفاوتی ندارد. ادامه قدم گذاشتن با یک کودک بیش فعال ، که شامل اجتناب از تلاش برای هرگونه شیرین کاری چالشی است که آنها ممکن است ابداع کنند ، این است طاقت فرسا.

با پسر بیش فعال خودم ، پوشیدن آن یک چالش است و آ نیم. او بچه ای است که از بلندترین سازه زمین بازی بالا می رود ، بچه برای لحظه ای در میان جمعیت می دودو همچنین بچه ای که در حالی که می پرد و می پرد دیگر همبازی های او در حال راه رفتن هستند. در همین حال ، من مادر موهای نامرتبی هستم که سومین فنجان قهوه روز خود را نگه داشته و تمام وقت خود را برای دویدن به دنبال او می گذراند ، وحشت زده از اینكه هنوز به آن احتیاج دارد ، وحشت زده است. یکی دیگر بازدید از ER.

وقتی پسرم به اندازه کافی مشغول است ، او یک کودک شیرین و شاد است. وقتی نیست ، بی قرار ، دمدمی مزاج است ، و مایل به بازی است. مهم است که برای او انرژی لازم برای خروج فراهم کنیم ، اما اغلب او او را حمل می کند من بیرون به جای برعکس

چه عواملی باعث بیش فعالی در برخی کودکان می شود؟

تهیه بازدهی مناسب برای کودکان بیش فعال برای انرژی بسیار مهم است – بچه چیزی هستند بهترین سایت ها و چگونه آنها را بدون خسته شدن در این فرآیند تهیه می کنید؟ به گفته وب سایت “میز کودکان شمانوشته شده توسط آلیشیا گروگان ، كاردرمانی با مجوز كودكان و مادر سه فرزند ، كمك به كودكان بیش فعال بیش از حد برای كودكانی كه بیش از حد فعال نیستند ، انرژی خود را می سوزانند..

به گفته گروگان ، بیش فعالی اغلب به این شکل است همراه با مشکلات حسیکه باعث می شود آنها دائما به دنبال احساسات جدید باشند. برای کمک به کودک بیش فعال خود فقط کافی نیست که آنها را وادار کنید تا خسته شوند. بلکه کمک می کند تا از نظر فعالیت های آنها استراتژیک باشید تا آنچه را که لازم دارند به آنها بدهند.

توصیه گروگان برای کار با کودکان بیش فعال این است که فعالیت های مناسب را طراحی کنید یکی از سه معیار، استراتژی خود را با توجه به نیازهای کودک خود در این زمان خاص تغییر دهید. این راه حل ها عبارتند از:

فعالیت هایی با ریتم و ساختار را ارائه دهید

کودکان بیش فعال انرژی زیادی دارند ، اما این بدان معنا نیست که آنها خواهان ساختار نیستند ، خواه این موضوع را درک کنند یا نکنند. بالا و پایین پریدن برای سوزاندن انرژی عالی است. جبالا رفتن و پایین آمدن به آهنگ آهنگ مورد علاقه خود حتی بهتر است.

برای پسرم ، او مهمانی های رقص با پدر را دوست دارد ، که شامل پریدن و پایین آمدن هر دو در هنگام خواندن آهنگ است. حرکت او در حین یک مهمانی رقص کمی بیشتر متمرکز است ، در حالی که روحیه او نیز به همان اندازه بهتر است.

سایر گزینه ها شامل فعالیت های ورزشی ، پیاده روی ، بالا رفتن از سازه ای ایستاده یا دیوار صخره ای یا ایجاد مانع. حرکت به سوختن انرژی کمک می کند ، در حالی که ساختار به شما کمک می کند تا کمی تمرکز بیشتری داشته باشید.

زمان فعال رایگان را ارائه دهید

بازی ساخت یافته مهم است ، اما گاهی اوقات فقط باید اجازه دهید کودک شما وحشی شود تا بتواند تمام این اضطراب را از سیستم خود خارج کند. این می تواند به شکل یک زمان بازی بدون ساختار در یک پارک یا زمین بازی ، ضد ضدتبلیغات ، بالا و پایین پریدن روی تخت یا هر چیز دیگری که می تواند به آنها کمک کند انرژی اضافی را از سیستم خود خارج کنند.

به هر حال ، آنها کودک هستند ، به این معنی که گاهی اوقات فقط باید هرج و مرج را بپذیرید. تا زمانی که هیچ کس آسیب ببیند و هیچ چیز ارزشمندی شکسته نشود ، خوب است که بگذاریم کمی به این انرژی بی قرار خم شویم. فقط مطمئن شوید که قهوه خود را می نوشید و از شکنندگی آن اطمینان حاصل می کنید.

برای کمک به انتقال ، یک محیط آرامش بخش را ارائه دهید

اکثر کودکان با انتقال روبرو می شوند، به عنوان گذار از زمان فعال به زمان ساکت. به نظر می رسد کودکان بیش فعال کمی بیشتر از اکثر افراد دست و پنجه نرم می کنند ، بنابراین اطمینان از انتقال آرام از زمان فعال به زمان آرام یا استراحت بسیار مهم تر است.

اگر شما یک کودک بیش فعال دارید که علائم خستگی را نشان می دهد اما نمی توان جلوی آن را گرفت ، یک استراتژی خوب ترجمه آنها به یک محیط آرامش بخش است. این ممکن است شامل کم نور شدن چراغ ها ، چرخش به جلو و عقب یا پخش موسیقی آرامبخش باشد. اگر هوای ساکت و ساکت به دنبال آن باشید ، می تواند به نظم بخشیدن به اتاق آنها کمک کند ، که می تواند به آنها کمک کند تا آنها روحیه آرام تری داشته باشند. (و ما ، در مورد این موضوع.)

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir