[ad_1]

Apple AirTag روی میز سفید به همراه سایر محصولات اپل ، از جمله ساعت و آیفون

عکس: جک اسکینز (Shutterstock)

شما باید ماشین شریک خود را برای رانندگی قرض بگیرید. خوشبختانه برای شما ، آنها روی کلیدهای ماشین خود یک AirTag دارند ، بنابراین لازم نیست نگران باشید برای از دست دادن آنها در عوض ، می توانید نگران باشید که iPhone شما دیوانه شود ، به شما هشدار می دهد که یک AirTag عجیب در این نزدیکی هستبه البته ، می توانید پنجره بازشو را کنار بگذارید روی صفحه تلفن شما ظاهر می شود، ولی ‘مثل این استلی خواهی کرد مجبورم انجامش دهم هر زمان مال شما تلفن در حال نزدیک شدن است AirTag.

اپل چه می دهد؟

عصبانی نباش؛ آیفون شما است تلاش برای محافظت از شما

بیایید یک لحظه عقب نشینی کنیم. در حالی که AirTags اپل یک راه عالی برای صرفه جویی است بخش هایی از مواردی که اغلب ناپدید می شوند ، یک نقص آشکار در امنیت یک کاشی نامحسوس وجود دارد که محل آن را برای مالک ارسال می کند. شما نمی خواهید کسی بتواند AirTag قرار دهد کیف یا ماشین شخصی ، فقط برای اینکه بتوانید سکوت حرکات او را ردیابی کنید.

اگر در مجاورت AirTag هستید که آن را تشخیص نمی دهد ، اپل با اطلاع رسانی به شما این نقص را برطرف می کند. اما بابرترین نواقص ، آن نیز زمانی اتفاق می افتد که در نزدیکی AirTag هستید شما تشخیص می دهم ، اما این iPhone شما نمی کند

راه حلی وجود دارد

همانطور که معلوم شد ، شما من میتوانم این مشکل را برطرف کنید اپل راهی برای تایید دارد ایرتگ موردنظر بد نیست و شما شخصی را که به آن متصل است می شناسید. حتی می توانید مطمئن شوید که آیفون شما دیگر هرگز در مورد این ایرتگ خاص به شما هشدار ندهد.

حیله؟ AirTag باید متعلق به یکی از گروه اشتراک گذاری خانواده شما باشد. اگر نه ، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که آلارم ها را برای یک روز غیرفعال کنید (که هنوز هم بهتر از ضربه زدن به شما است سیگنال های تکراری در طول روز)

دفعه بعد که صفحه “هشدار ایمنی” در iPhone شما ظاهر می شود ، فقط روی “ادامه” ضربه بزنید. به گفته اپلاگر این AirTag متعلق به یکی از گروه های اشتراک گذاری خانواده شما است ، باید گزینه خاموش کردن هشدارهای ایمنی برای “یک روز” یا “بی نهایت” را ببینید.

در غیر این صورت ، باید گزینه “مکث هشدارهای ایمنی” را مشاهده کنید. این را لمس کنید تا هشدارهای ایمنی روز متوقف شود و حداقل عقل سلیم را بازیابی کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir