[ad_1]

تصویر برای مقاله ای تحت عنوان

عکس: شارومکا (شاتر استوک)

اگرچه از همه چیزهایی که یک دستیار بلندگوی هوشمند می تواند به من کمک کند قدردانی می کنم ، اما نمی خواهم با الکسا مکالمه طولانی کنم. مطمئناً انجام می دهم هنگامی که تمام خواسته وی خاموش کردن چراغ ها بود ، نیازی به پاسخ بلند یا درخواست در مورد موضوعات کاملاً جداگانه نبود.

خوشبختانه چند تنظیم وجود دارد که می توانید در Amazon Echo تغییر دهید تا میزان زبانی الکسا را ​​محدود کنید ، اگرچه احتمالاً نمی توانید پاسخ های ناخواسته را قطع کنید. در اینجا روش هایی وجود دارد که باعث می شود الکسا کمتر صحبت کند.

نحوه روشن کردنحالت کوتاه الکسا

مد نامه تأییدهای شفاهی مانند “تأیید” را هنگام درخواست حذف می کند. در عوض ، لحن کوتاهی خواهید شنید. برای فعال کردن این تنظیمات ، برنامه الکسا را ​​باز کنید و روی ضربه بزنید | بیشتر منو. کلیک تنظیمات> پاسخ صوتی> حالت کوتاه روشن و خاموش کردن

خواهید یافت و بدون شک یک تنظیم حالت شوم Whisper است اینجا. اگر این را فعال کنید و سوالات یا دستورات خود را نجوا کنید – فرض کنید سعی می کنید شخصی را که در خواب است بیدار نکنید – الکسا به روشی ناراحت کننده اما ساکت زمزمه خواهد کرد..

چگونه پیشنهادات خرید الکسا را ​​خاموش کنیم

الکسا همچنین برای ردیابی سوالات ساده (مانند برای) شناخته شده است گزارش هواشناسی) با پیشنهادهایی برای خرید موارد در آمازون – تبلیغات اصلی. معلوم شد یک تنظیم نیز برای آن وجود دارد: در برنامه خود ، به بروید تنظیمات> اعلان ها> خرید آمازون و گزینه “دریافت ارجاعات و معاملات شخصی بر اساس فعالیت در بازار خود” را خاموش کنید.

نحوه خاموش کردنچیزهایی که باید امتحان کنید

عجیب دیگر الکسا تمایل او به گفتن “اتفاقاً …” به عنوان مقدمه ای برای اطلاعاتی است که به راحتی به اشتراک گذاشته خواهد شد. به طور مشخص، هیچ تنظیماتی برای غیرفعال کردن این وجود ندارداما می توانید مواردی را که باید امتحان کنید ، رد کنید ، که به شما کمک می کند برخی از پچ پچ های او را محدود کنید. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> اعلان ها> مواردی که باید امتحان کنید و خاموش کن

چگونه الکسا را ​​خاموش کنیمقوز

اگر از الکسا برای کنترل دستگاه های خانه هوشمند مانند چراغ ها و ترموستات ها استفاده می کنید ، اگر چیزی مطابق انتظار کار نکند ، ویژگی Hunches (به طور پیش فرض فعال می شود) به شما هشدار می دهد. در این قسمت گزینه هایی را پیدا خواهید کرد تنظیمات> توقفها> تنظیمات> پیشنهادات. همچنین می توانید الکسا را ​​تنظیم کنید به طور خودکار از این مشکلات مراقبت کنید.

چگونه sو بیشتر نمایه Amazon Kids

شدیدترین گزینه برای غیرفعال کردن هرزنامه استفاده از Amazon Echo با یک حساب کودک است (h / t CNET). نقطه ضعف این است که برخی از ویژگی های دیگر محدود خواهد شد –اگرچه الکسا همچنان قادر به پاسخگویی به درخواستهای اساسی ، پخش موسیقی (غیر صریح) ، و دستگاه های خانه هوشمند خود را کنترل کنید.

برای تبدیل اکو به دستگاهی مناسب برای کودکان ، به اینجا بروید دستگاهها در الکسا ap، ضربه زدن اکو و الکسا و دستگاهی را که می خواهید دوباره پیکربندی کنید انتخاب کنید. ضربه زدن بچه های آمازون، نوار را روشن کرده و انتخاب کنید کودکان آمازون را پیکربندی کنید. اگر از قبل یک مجموعه نمایه کودک دارید ، می توانید آن را انتخاب کنید. اگر این کار را نکردید ، انتخاب کنید یک کودک اضافه کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir