نحوه خاموش کردن پنجره های بازشو و اعلان ها در نوار بازی ویندوز 10


کنترل کننده جدول Xbox One

عکس: nexusby (شاتر استوک)

اگر بازی های Xbox را تحت ویندوز 10 انجام داده اید ، این کار را انجام دهید از طریق Game Pass یا در غیر این صورت ، یک فرصت عالی وجود دارد شما هستید دریافت کردن اعلان ها هر بار باز کردن قفل دستاورد در بازی. اما هنگامی که شروع به دریافت آنها کنید ، آنها فقط ادامه خواهند یافتاین اعلان ها حتی دارند نشان داده شده در رایانه ویندوز 10 من وقتی واقعاً بودم بازی کردن ایکس باکس من خوشبختانه اگر شما ترجیح می دهید با هشدارهای مربوط به دستاوردهای بازی بمباران نشوید (ذکر سایر اعلان های مربوط به بازی)، راهی برای خاموش کردن آنها وجود دارد.

اعلان های بازی را از طریق نوار بازی ویندوز 10 غیرفعال کنید

سریعترین راه برای غیرفعال کردن بازی اعلان ها برای ویندوز 10 از طریق نوار بازی انجام می شود. با فشار دادن می توانید این کار را شروع کنید کلید ویندوز + G در ویندوز 10

وقتی نوار بازی در رایانه شما باز است ، کلیک کنید نماد چرخ دنده به زمان موجود در منوی بالا بروید. با این کار تنظیمات Game Bar در ویندوز 10 باز می شود.

تنظیمات نوار بازی Windows 10.

تنظیمات نوار بازی Windows 10.
عکس صفحه: پارانای پاراب

در پنجره تنظیمات ، کلیک کنید اطلاعیه در پنجره سمت چپ برای بررسی همه گزینه های هشدار Game Bar.

اکنون می توانید از اخطارهایی که نیازی به آن ندارید خلاص شوید. بیایید با غیرفعال کردن شروع کنیم هنگام باز کردن قفل دستاوردها ، به من اطلاع دهیدکه دیگر نمایش هشدارهای موفقیت Xbox را در رایانه متوقف می کند. خرج کردن دیگری با برچسب وجود دارد هنگام انجام یک بازی تمام صفحه ، اعلان ها را پنهان کنیداگر می خواهید تجربه بازی بدون حواس پرتی را داشته باشید ، ممکن است بخواهید آن را فعال کنید.

تنظیمات اعلان نوار بازی Windows 10.

تنظیمات اعلان نوار بازی Windows 10.
عکس صفحه: پارانای پاراب

برنامه Game Bar دائماً از من می خواهد که به صورت تصادفی بازخورد ارسال کنم و بهترین راه برای غیرفعال کردن این هشدارها نیز در همین صفحه تنظیمات است. از کار انداختن درباره کاربرد این دستگاه از من بازخورد بخواهید.

سرانجام ، تحت ایکس باکس اجتماعی عنوان ، یک سری گزینه های اطلاع رسانی وجود دارد ، مانند دریافت هشدار هنگام دریافت پیام های جدید یا دعوت نامه های مهمانی. می توانید آنها را به دلخواه مشاهده و غیرفعال کنید یا فعال کنید ، فقط اعلان هایی را که می خواهید در حقیقت دریافت کنید ذخیره کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes