[ad_1]

تصویری برای مقاله ای با عنوان

عکس: النور (شاتر استوک)

قیمت تلفن های هوشمند پیشرو بیشتر و بیشتر افزایش می یابد. در این مرحله ، اگر می خواهید جدیدترین و بهترین را بخرید ، باید بیش از هزار دلار هزینه کنید. اما قبل از انجام این کار ، انجام آن خوب است تلفن های هوشمند به روز شده را بررسی کنید. تلفن های هوشمند به روز شده –مخصوصاً آنهایی که فروخته شده اند مستقیم از تولید کننده –ما همان دستگاه اصلی را به شما پیشنهاد می دهیم (که منحتی یک سال) با تخفیف

برای یادگیری به ادامه مطلب بروید گوشی های هوشمند به روز شده چیستآنچه باید قبل از خرید آیفون یا تلفن هوشمند آندروید بازسازی شده و همچنین منابع معتبری برای خرید بدانید.

چیست “Rگوشی هوشمند “تازه سازی”؟

اگرچه وجود دارد هیچ رسمی وجود ندارد تعریف “تعمیر شده “ محصولات این معمولا اشاره دارد به تلفن هوشمندی که حتی حتی برای خارج کردن از جعبه نیز استفاده شده است ، و سپس به شرکت بازگشت (سازنده ، شرکت حمل یا خرده فروش) که سپس بررسی های خاصی را انجام داد و مواردی که باید اصلاح شوند (در صورت وجود).

چهبه همین دلیل مهم است که کلمات را یادداشت کنید “تعمیر شده” ، “تعمیر شده مجاز” و “تجدید شده” به جای یکدیگر استفاده می شود. “تعمیر شده توسط سازنده” به این معنی است که تعمیرات یا به روزرسانی ها توسط خود سازنده انجام شده است (که بهتر از این است اشخاص ثالث)

علاوه بر این ، هیچ چیز اساسی وجود ندارد تفاوت بین جدید یا تعمیر شده گوشی های هوشمند.

قبل از خرید تلفن تعمیر شده چه مواردی را باید بررسی کنید

حالا میدانید چند تلفن هوشمند تعمیر شده در اینجا چند نکته است که باید قبل از انجام آنها بدانید خرید برای جلوگیری از دستگاه های معیوب

  • گارانتی را بررسی کنید. صرف خریدن دستگاه ارتقا یافته به معنای عدم ضمانت نیست. در واقع ، برخی از دستگاه ها با یک سال ضمانت تولید کننده (با گزینه ضمانت طولانی) ارائه می شوند. قبل از خرید مطمئن شوید که دستگاه شما حداقل چند ماه گارانتی داشته باشد.
  • خرید از سازنده اگرچه بهترین عکس را نخواهید گرفت ، اما خرید دستگاههای به روز شده مستقیماً از سازنده ایمن است. بسیاری از شرکت های معروف مانند اپل و سامسونگ برنامه های مجاز و به روز شده خود را دارند. این دستگاه ها مستقیماً توسط سازنده مورد بازرسی و تعمیر قرار می گیرند که این امر باعث امنیت بیشتر آنها برای مدت طولانی خواهد شدماندگاری
  • چاپ خوب را بخوانید. قبل از خرید اطمینان حاصل کنید که همه چیز رشد می کند. جزئیات ضمانت ، توضیحات وضعیت دستگاه و سال را مشاهده کنید تلفن هوشمند تولید شده است. قفل اکثر تلفن های هوشمند بازسازی شده باز است ، اما این چیزی است که باید قبل از خرید بررسی کنید.
  • دستگاهی خیلی قدیمی خریداری نکنید. کاهش عمیق فروش آنچه که زمانی یک دستگاه پرچمدار بود بسیار وسوسه انگیز به نظر می رسید. اما بهترین کار این است که تلفن هوشمندی یک ساله خریداری کنید (یا دو ، آحداکثر). دستگاه های قدیمی ، حتی اگر بازیابی شوندشسته شده ، سرمایه گذاری خوبی برای مدت طولانی نخواهد بوداصطلاح (خصوصاً به این دلیل که اکثر تلفن های هوشمند اندرویدی چیزی شبیه به دو سال به روز رسانیاگر خوششانس باشی).
  • از پیشنهادات پایین صرف نظر کنید. اگر یک گوشی هوشمند بازسازی شده مشاهده کردید که با کمتر از نصف قیمت برچسب به فروش می رسد ، احتمالاً این گوشی وجود دارد گرفتن در حالی که تلفن های به روز شده از مدل های جدید ارزان تر هستند ، اما گوشی های خوب اینچنینی نخواهند بود که ارزان.

از کجا بخریم تعمیر گوشی های هوشمند آیفون یا اندروید

یشما باید یک گوشی هوشمند تعمیر شده را از یک منبع معتبر و تأیید شده خریداری کنید – این به معنای ماندن است دور از مکان هایی مانند Craigslist برای این خرید. خوشبختانه ، منابع قابل اعتماد و اثبات شده زیادی برای خرید دستگاه های پیشرفته وجود دارد ، از جمله مکانهایی که گارانتی و پشتیبانی گسترده دارند.

غزال

Gazelle یکی از محبوب ترین مکانها برای فروش تلفن های هوشمند دست دوم است. آنها فرآیند را بسیار آسان می کنند – tدستگاه مورد استفاده فرایند صدور گواهینامه طولانی را طی می کند تا مطمئن شوید سپس نقص ندارد در این فرایند ، تمام مشکلات آشکار با کمک قطعات یدکی برطرف می شود.

غزال هم یک سیاست بازگشت 30 روزه وجود دارد ، بنابراین اگر مشکلی در تلفن شما رخ دهد ، همیشه می توانید جایگزین دریافت کنید.

بازار معکوس

Back Market با شفافیت می درخشد. این یک سیستم درجه بندی شفاف برای هر دستگاه برای هر دو دارد ظاهر و شرایط فنی هر دستگاه تست دقیق را پشت سر می گذارد و اگر مشکلی وجود داشته باشد ، برطرف می شود.

Back Market ضمانت 1 ساله و 30 روز ضمانت بازگشت را ارائه می دهد.

سیب

جای تعجب نیست که بهترین مکان برای خرید آیفون مرمت شده خود اپل. آنها “تأیید شده به روز شده “ این برنامه همان ضمانت یک ساله را ارائه می دهد (با گزینه ارتقا to به AppleCare + برای ضمانت طولانی تر) ، باتری جدید و کلیه لوازم جانبی. تمام تعمیرات توسط خود اپل انجام می شود.

بنابراین ، شما خمیر زیادی صرفه جویی نخواهید کرد (در اینجا 50٪ تخفیف وجود ندارد) ، اما یک آیفون می گیرید که در واقع به خوبی آیفون جدید باشد ، 20٪ تخفیف که شوخی نیست.

سامسونگ

سامسونگ دارای گواهی مشابه “دوباره گوشی های هوشمند جدید “ برنامه این تلفن های هوشمند به شرایط جدیدی به روز شده و دارای یک سال گارانتی هستند.

آمازون به روز شد

آمازون همچنین برنامه ارتقا خود را دارد. تحت Amazon Renewed دستگاه های به روز شده را با قیمت های رقابتی دریافت خواهید کرد –و 90-دوره ضمانت روزانه محصولات آمازون تجدید شده به طور حرفه ای آزمایش شده اند و ظرفیت باتری ها بیش از 80 درصد است.

بهترین خرید

Best Buy مجموعه ای از تلفن های هوشمند دست دوم ، باز و تعمیر شده را ارائه می دهد. یک سیاست بازگشت 14 روزه وجود دارد و حتی تلفن های هوشمند متعلق به قبل (دارای گواهی مرمت نشده) با 90-روز تضمین می کند.

اپراتورهای تلفن همراه

اگر قرارداد دارید ، باید بررسی کنید که شرکت مخابراتی شما برنامه دستگاه به روز شده ای دارد یا خیر. اپراتورهای مشهوری مانند Verizon ، T-Mobile و AT&T این کار را انجام می دهند. با یک گزینه آسان پرداخت ماهیانه ، همان دستگاه اصلی را با قیمت کمتری دریافت خواهید کرد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir