[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه داوطلب شدن برای یک سفر علمی

عکس: itti ratanakiranaworn (Shutterstock)

زندگی تا سال 2020 و آنچه ما تا سال 2021 تجربه کرده ایم ، بسیاری از مردم را بر آن داشته است تا در مورد زندگی ، اهداف و اولویت های خود فکر کنند. اگر شما هم در میان آنها هستید و می فهمید که دوست دارید (سرانجام) بیشتر جهان را ببینید و داوطلب شوید ، راهی برای انجام هر دو کار به طور همزمان وجود دارد: داوطلب شدن برای یک سفر تحقیقاتی.

اما مگر اینکه با دانشمندی که در حال انجام تحقیقات میدانی است و به دنبال جفت دست های دیگر هستید دوست باشید ، ممکن است ندانید از کجا شروع کنید. به زودی مقاله در نشنال جئوگرافیک توسط کریستن پوپ تجربه افرادی را ارائه می دهد که داوطلبانه داده ها و / یا نمونه هایی را برای پروژه های تحقیقاتی میدانی در مقاصد مختلف جمع آوری کرده اند. همچنین چگونگی یافتن پروژه ای که به دنبال دانشمندان داوطلب شهروند است ، روشن می شود. در اینجا چیزی است که باید بدانید.

چگونه می توان یک پروژه تحقیقاتی میدانی پیدا کرد که به دنبال داوطلبان است

اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک پروژه تحقیقاتی را که به شما علاقه مند است و نیاز به داوطلب دارد ، شناسایی کنید. ساده ترین راه برای انجام این کار ، گذراندن از طریق یک سازمان غیرانتفاعی است که داوطلبان را با پروژه های تحقیقاتی که در آنها مورد نیاز است مقایسه می کند.

این یکی ارائه شده در مقاله برای National Geographic نامیده میشود دانشمندان ماجراجویی، و با آژانس هایی مانند خدمات پارک ملی،، سرویس جنگلی ایالات متحده، و دفتر آمایش سرزمین، برای ارائه دانشمندان مدنی برای پروژه های تحقیقاتی مختلف.

مکان های دیگر برای جستجوی فرصت های داوطلبانه عبارتند از:

آنچه باید در مورد داوطلب شدن برای یک سفر تحقیقاتی بدانید

چند نکته دیگر نیز باید در نظر داشته باشید. اول ، به یاد داشته باشید که این کار داوطلبانه است – بنابراین انتظار نداشته باشید که برای کار خود دستمزد بگیرید یا هزینه سفر خود را تأمین کنید. ممکن است شما خوش شانس باشید و پروژه ای را پیدا کنید که بورس تحصیلی ارائه می دهد ، اما این استثناء نادر است ، نه یک قانون.

آنچه بیشتر به احتمال زیاد متوجه می شوید شرکت های داوطلب غیرانتفاعی هستند که هزینه های متفاوتی را برای ارتباط شما با فرصت داوطلب شدن در خارج از کشور اخذ می کنند. اینها لزوما سفرهای تحقیقاتی (یا کاری که دوست دارید انجام دهید) نیستند ، اما می توانند در طول جستجوی شما ظاهر شوند.

و اگرچه این فرصت بدون پرداخت است ، اما هنوز باید از آن استفاده کنید درخواست و / یا مراحل تأیید در بیشتر شرایط مطمئن شوید که برنامه و مهارت های شما با پروژه مطابقت دارد. سپس ، در صورت انتخاب ، نوعی آموزش را فرا خواهید گرفت تا نحوه جمع آوری و ارسال داده های مورد نیاز برای یک پروژه خاص را بیاموزید.

این سفر معمولی شما نخواهد بود ، اما به شما این فرصت را می دهد تا به روشی غیرمعمول یک مکان جدید را کاوش کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir