[ad_1]

کابل آیفون از طریق یک کانال روی یک سیم کاپوت دار ، سیم درست قبل از کشیدن به دور آن بسته شده است.

عکس: بت اسکوئی

بند ناف بسیار زیادی را ممکن می کند – یعنی محکم کردن کاپوت ژاکت یا محافظت از تنه های لباس شنا هنگام بیرون آمدن از استخر. اما اگر این رشته کشیده شود ، می تواند درد زیادی در الاغ ایجاد کند تا دوباره آن را برگرداند. مگر اینکه کابل شارژ مناسبی داشته باشید.

یک کابل آیفون – یا در واقع هر کابل با یک اتصال کوچک و یک کابل نسبتا سخت – قادر به عبور کامل این سیم به عقب است. البته می توانید از روش سنتی تری نیز استفاده کنید که در آن شما یک سنجاق ایمنی بزرگ را از انتهای سیم بند سوراخ کرده و از آن برای هدایت رشته به کانال خود استفاده کنید. بامروزه ، بیشتر ما تمایل بیشتری برای داشتن کابل شارژ راحت تر از یک پایه ایمنی داریم.

نحوه انجام این کار به شرح زیر است:

  1. انتهای کوچک کابل را در یکی از سوراخ های یدک کشی قرار دهید.
  2. فشار دادن کابل را ادامه دهید تا زمانی که از انتهای دیگر خارج شود.
  3. سیم را به کابل ببندید.
  4. با دقت کابل را از داخل کانال به عقب بکشید.

کشیدن کابل از طریق کانال چند ثانیه طول می کشد. با شروع مرحله شماره 4 ، تنها گره کم کردن گره در کانال است. کانال های سیم معمولاً فضای کافی برای قرار دادن سیم و گره را دارند ، اما گاهی اوقات باز شدن کانال می تواند کمی محکم باشد. در صورت لزوم ، می توانید آن را با برش یا کشش سوراخ با قسمت اضافی اینچ ، کمی بزرگ کنید.

کابل آیفون پس از کشیدن سیم از طریق کاپوت.

عکس: بت اسکوئی

بعد از دیدن این توصیه در ویدئومن آن را با کاپوتی که پوشیده ام امتحان کردم. من در مورد این ویدیو به دو چیز اشاره می کنم: Fاول ، سرعت فیلم افزایش می یابد بنابراین بیش از 45 ثانیه طول می کشد که در عنوان ذکر شده است. آدوم ، شخصی که این کار را انجام می دهد سعی دارد مرحله سخت 4 را با کشیدن سخت روی کابل انجام دهد به جای اینکه ثانیه ای طول بکشد تا کابل به داخل سوراخ تسهیل شود. تو می توانی بهتر از اینها انجام دهی.

آزمون من کاملاً خوب کار می کند و حتی با این مرحله نهایی ، در کمتر از دو دقیقه بند ناف را سرجای خود قرار دادم. من مال خود پین های ایمنی ، اما این فرآیند زمان کمتری از زمانی که برای پیدا کردن وسایل خیاطی خود صرف حفاری می کردم ، به طول انجامید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir