نحوه دریافت اقلام رایگان در هتل ها


عکس زنی که در اتاق هتل از پنجره به بیرون نگاه می کند.  پشت سر او یک تخت بزرگ با ملحفه سفید ، بالش نارنجی و چهار حوله سفید جمع شده قرار دارد.  او یک شلوار خاکستری تیره ، یک پیراهن بژ پهن و یک کلاه حصیری روشن با یک بند مشکی پوشیده است.  دست راستش روی سر و دست چپش روی دسته چمدان نورد است.

شما می توانید بسیاری از موارد رایگان را از هتل ها ، از اصول اولیه ، تا مزایای لوکس که به شما احساس اضافی می دهند ، دریافت کنید. فانتزی برخی از آنها واضح هستند ، مانند کیسه های چای رایگان و آن بطری های کوچک شامپو و لوسیون ، اما برخی دیگر ممکن است هرگز فکر نکرده باشید که بخواهیدبه

چگونه می توان در هتل چیزهای رایگان درخواست کرد – و دریافت کرد

وقتی از کارکنان هتل چیزهای رایگان می خواهید ، تنها راز واقعی خوب بودن است. خواه اتاق خود را تحویل بگیرید یا با میز پذیرش تماس بگیرید ، آن را زیبا و دوستانه نگه دارید ، اما به وقت آنها احترام بگذارید. کار خوبی انجام ندهید و توضیح دهید که چرا به آنچه می خواهید نیاز دارید: فقط “سلام ، آیا دارید [item or service] در اختیار مهمانان است؟ “آثار بزرگ. شما هر بار “بله” نخواهید گرفت ، اما از اینکه چقدر این کار را انجام می دهید شگفت زده خواهید شد.

هتل ها می توانند به شما sتوفی که رایگان فراموش کرده اید

بسته بندی مسافرتی می تواند آشفته باشد ، و باعث می شود چیزهای کوچک به راحتی از بین بروند. خوشبختانه اکثر هتل ها یک پایه اساسی دارند. در اینجا فقط چند مورد را می توانید از پذیرش دریافت کنید:

  • کیت دوخت: اگر دکمه از بهترین پیراهن شما بیرون آمد ، عرق نمی کند – فقط با پذیرش تماس بگیرید و یک کیت دوخت بخواهید.
  • کیسه های شستشو: چرا لباس های کثیف خود را روی زمین می اندازید (یا آنها را روی صندلی آویزان کنید) چه زمانی می توانید آنها را در کیسه لباس شویی رایگان قرار دهید؟
  • شارژرهای تلفن ، لپ تاپ و تبلت: شما قادر نخواهید بود آنها را نگه دارید ، اما احتمال خوبی وجود دارد که در طول اقامت خود وام بگیرید.
  • آداپتورهای ولتاژ: یک آداپتور فراموش شده می تواند سفر شما را خراب کند ، بنابراین نترسید از پرسنل هتل بپرسید که آیا می توانید قرض بگیرید؟
  • تقریباً همه لوازم بهداشتی: هتل ها معمولاً دارای تیغ اضافی ، کرم موبر ، دهانشویه ، مسواک ، خمیردندان ، خوشبوکننده و حتی دستمال مرطوب هستند. آنها ممکن است مارک شما نباشند ، اما چه کسی اهمیت می دهد؟
  • کاندوم: در کمترین تکان دهنده ترین پیچ تمام دوران ، در صورت درخواست ، اکثر هتل ها دارای لاستیک هستندبه اگر خود را بی نیاز می بینید ، می دانید چه کار کنید.

همچنین می توانید b را دریافت کنیدچیزهایی که در خانه گذاشته اید

اقلام حجیم به ندرت هزینه چمدان دارند ، مخصوصاً اگر سبک سفر کنید. آیا در واقع از سشوار خود استفاده می کنید یا در چمدان شما دست نخورده قرار می گیرد و فضایی را اشغال می کند که می تواند برای موارد دیگر استفاده شود؟

شما احتمالاً قبلاً پاسخ را بر اساس عادات و نوع سفر خود می دانید ، اما اگر اشتباه حدس زده اید ، هتل شما می تواند به شما کمک کند. من در مورد سشوارهای کثیف در اتاق صحبت نمی کنم: هتل های لوکس اغلب دارای ابزارهای ارتقاء یافته مو هستند ، از جمله سشوارهای درجه یک و اتوی صاف کننده یا اتوی فر. با توجه به نکته ای متفاوت اما مرتبط ، بسیاری از رستوران ها چترهایی دارند که مهمانان می توانند از آن استفاده کنند همچنین ، بنابراین شما مجبور نیستید تا بدون یکی تو را بگیرم

هتل ها اقلام رایگان را برای کودکان در اختیار شما قرار می دهند

اگر آنها نتوانند این همه جمع آوری کنند ، سفر با کودکان بسیار آسان تر خواهد بود چیزهابه خوشبختانه ، برخی از هتل ها شروع به ارائه امکانات رفاهی مناسب برای کودکان و والدین کرده اندکه برای خانواده های مسافر خبر خوبی است.

اگر موفق شده اید کیف تفریحی فرزند خود را در خانه بگذارید ، از میز پذیرش بپرسید که آیا می تواند به شما کمک کند. بسیاری اسباب بازی ها ، بازی ها و DVD ها را فقط برای این وضعیت مناسب کودکان نگه می دارند. همچنین ممکن است بتوانید در طول اقامت خود یک صندلی متحرک ، صندلی ماشین یا کالسکه اجاره کنید. بنابراین لازم نیست هر سه را از فرودگاه بکشید. برخی از استراحتگاه ها حتی مراقبت از کودکان را ارائه می دهند ، اگرچه قبل از رزرو اقامت خود باید این مورد را بررسی کنید.

حمل و نقل سرد

یک امتیاز دیگر برای مهمانان هتل: حمل و نقل. این به معنای اتومبیل های شخصی یا شاتل ها نیست ، اگرچه رایج هستند. اگر در شهری مناسب دوچرخه اقامت دارید ، هتل شما می تواند اجاره دوچرخه رایگان ارائه دهد. اگر در منطقه ای با دریاچه ها و رودخانه های زیاد هستید ، ممکن است کایاک و / یا قایق رانی برای مهمانان وجود داشته باشد. این مزایا بیشتر از خدمات خودرو وابسته به مکان است ، اما به تدریج محبوبیت بیشتری پیدا می کند. اگر نپرسید متوجه نمی شوید.

ارتقاء بوگی برای مسافر پرمدعا

نیمی از لذت اقامت در هتلی زیبا ، لذت بردن از نسخه های ارتقا یافته چیزهای روزمره ، مانند ملحفه زیبا ، بالش کوهی یا جکوزی تا گردن است. حداقل برخی از این مزایا محدود به افرادی نیست که در پنت هاوس آپارتمان رزرو می کنند – اگر بخواهید احتمالاً برخی از آنها را دریافت خواهید کرد.

با پرسیدن اینکه آیا در هنگام ورود به اتاق بهبود اتاق وجود دارد یا نه ، شروع کنید. اما این قدیمی ترین ترفند کتاب است تکان دهنده م effectiveثر است، و بسیاری از مردم حتی فکر نمی کنند بپرسند. اگر این کار به نتیجه برسد ، یک اتاق بزرگتر و مجلل با قیمت پایین و پایین “یک سوال خوب” دریافت خواهید کرد ، بنابراین حداقل ارزش امتحان کردن را دارد.

حتی اگر درخواست ارتقاء شما رد شود ، هنوز کارهای خوبی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا اقامت خود را کمی لذت بخش تر کنید. برخی از هتل ها حوله های گرم کننده را ارائه می دهند که همانطور که به نظر می رسد مجلل است. اگر شما بخواهید دیگران بالش های شما را با آنهایی که بیشتر دوست دارید جایگزین می کنند. حتی ممکن است منوی بالش وجود داشته باشد برای بررسی سرانجام ، اگر هتل دارای رستوران در محل است ، ممکن است بتوانید در آنجا غذا بخورید و / یا بنوشید – فقط از پذیرش یا سرایدار بپرسید. کوکتل رایگان در ساعت شادی رایج ترین معامله است.

توصیه هایی برای رستوران ها و بارها

کارکنان خدمات همه مکانهای خوب شهر را می شناسند ، که آنها را به بهترین منبع برای بازدیدکنندگان تبدیل می کند. در حالی که از نوشیدنی در بار هتل لذت می برید – و حامی محترم و محترمی هستید – احتمالاً باید از متصدی بار بپرسید که کجا شام یا نوشیدنی را توصیه می کنند.

این می تواند یک حرکت خطرناک باشد ، اما مانند هر چیز دیگری ، راز دستیابی به آن است خوب توصیه ها این است که نحوه پرسیدن را بدانید. برای شروع ، بدیهی است که می خواهید راهنمایی های دلپذیر ، مودب ، محترم و سخاوتمند باشید. به عبارت دیگر ، یک مهمان خوببه (مهمانان خوب توصیه های خوبی دریافت می کنند – توصیه های بد ، واجد شرایط ، برای تله های گران قیمت گردشگران راهنمایی دریافت می کنند.) همچنین به مشخص شدن آن کمک می کند. انتظار نداشته باشید که ذهن شما را بخواند: اگر به دنبال یک غواصی آرام با نوشیدنی های ارزان قیمت یا یک استیک خوب با یک لیست شراب جدی هستید ، فقط این را بگویید.

هنگام اقامت در هتل ، به یاد داشته باشید: پرسیدن ضرری ندارد. (این امر به ویژه در مورد هتل های لوکس صادق است.) تا زمانی که مودب باشید و با مهربانی “نه” را بپذیرید ، به آسانی می توانید اقامت خود را بدون صرف یک پنی ارتقا دهید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes