نحوه رفع خطای نینتندو سوییچ 2123-1502


مشکلات پایداری برای نینتندو سوییچ غیر معمول است ، اما سیستم عامل 12.0.3 اخیر از معدود مواردی است که بروزرسانی باعث ایجاد خطای گسترده در کنسول می شود. بسیاری از کاربران گزارش می دهند که هنگام بارگیری یا به روزرسانی بازی ها از eShop ، کد خطای 2123-1502 را دریافت می کنند و از بارگیری هرگونه نرم افزار جلوگیری می کنند. Nintendo برای رفع خطا به طور خلاصه اجرای سیستم عامل را متوقف کرد ، اما به نظر می رسد این مشکل هنوز برای برخی از کاربران وجود دارد.

خوشبختانه ، چندین راه حل وجود دارد که می تواند خطای 2123-1502 را روی سوئیچ شما برطرف کند.

شبکه wifi خود را بررسی کنید

اولین راه حل بالقوه ساده است:

 1. مطمئن شوید که به شبکه wifi صحیح زیر متصل شده اید تنظیمات سیستم> اینترنت> تنظیمات اینترنت> [connection name] > به این شبکه متصل شوید.
 2. سوییچ را کاملاً خاموش کنید (دکمه روشن / خاموش را به مدت سه ثانیه پایین نگه دارید ، سپس انتخاب کنید گزینه های روشن> خاموش)
 3. سوییچ را دوباره راه اندازی کنید و دوباره بارگیری کنید.

پاک کردن حافظه پنهان

اگر این مراحل اولیه جواب نداد ، خدمات مشتری نینتندو برای حل این مشکل حافظه پنهان نمایه سوئیچ خود را پاک می کند. با این کار سابقه وب کنسول شما ، از جمله کوکی ها و اطلاعات ورود به سیستم ذخیره شده ، حذف می شود ، اما بر بازی ها ، بارگیری ها ، تنظیمات کاربر یا نگهداری داده ها تأثیری نخواهد داشت.

 1. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات سیستم> سیستم> گزینه های قالب بندی
 2. انتخاب کنید تنظیم مجدد حافظه پنهان
 3. حسابی را که می خواهید حافظه پنهان را برای آن تنظیم کنید ، انتخاب کنید.
 4. برای انجام تنظیم مجدد ، “تنظیم مجدد” را انتخاب کنید.
 5. این کار را برای همه پروفایل های کاربر کنسول تکرار کنید.

از تنظیمات Google DNS استفاده کنید

راه حل احتمالی دیگری که برخی از کاربران گزارش می دهند تغییر تنظیمات DNS کنسول سوئیچینگ Google DNS شما به تنظیمات wifi است.

 1. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات سیستم> اینترنت> تنظیمات اینترنت.
 2. شبکه wifi خود را از لیست شبکه ها انتخاب کنید.
 3. انتخاب کنید “تغییر تنظیمات.”
 4. به پایین بروید و تغییر دهید تنظیمات DNS به “دست”
 5. آدرس DNS اصلی خود را بر روی تنظیم کنید 8.8.8.8
 6. آدرس DNS ثانویه خود را بر روی تنظیم کنید 8.8.4.4
 7. انتخاب کنید “صرفه جویی”.
 8. لطفاً قدم بردارید و دوباره بارگیری کنید.

اگر این کار نکرد یا به نوعی مشکلات جدیدی در اتصال ایجاد کرد ، به تنظیمات شبکه برگردید و تنظیمات DNS را دوباره به حالت قبلی تغییر دهید “خودکار”.

لطفاً دوباره بارگیری کنید

راه حل نهایی انجام خودتان این است که به سادگی بارگیری مجدد را امتحان کنید تا زمانی که شروع به کار کند. برخی از کاربران ادعا می کنند که از این طریق توانسته اند بر خطای 2123-1502 فائق آیند ، بنابراین آن را امتحان کنید – فقط بخاطر داشته باشید که این فقط با این بارگیری خاص جواب می دهد. همان پیام خطا احتمالاً برای سایر بارگیری ها ظاهر می شود.

باز هم ، از آنجا که این اشکال در میان افزار 12.0.3 ریشه دارد ، این تنها راه حل های موقتی است. این خطا ممکن است ادامه یابد تا زمانی که نینتندو تعمیراتی را پیدا کند و پچ دیگری را منتشر کند.

[Nintendo Life]


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes