[ad_1]

دست alt + tab روی صفحه کلید ویندوز را فشار می دهد

عکس: پاک کردن (Shutterstock)

Alt + Tab یکی از بهترین میانبرها در ویندوز 10 است. به شما این امکان را می دهد که نه تنها بین برنامه ها جابجا شوید ، بلکه پیش نمایش همه پنجره های باز شده را نیز مشاهده کنید تا بتوانید دقیقاً انتخاب کنید به چه چیزی می خواهید تغییر دهید. خیلی خوبه که وجود داره افزونه شخص ثالث برای macOS کپی کردن آن متأسفانه در حال حاضر نیز خراب است. اما نحوه رفع آن در اینجا آمده است.

چرا کلید Alt + Tab خراب است؟

به دلایلی ، به روزرسانی KB5005033 اوت 2021 (و همچنین پیش نمایش KB5004296 ژوئیه 2021) برای Windows 10 Alt + Tab را خاموش کرد. هیچ توضیحی در مورد علت وجود ندارد ، اما چیزی در به روز رسانی با عملکرد Alt + Tab اختلال ایجاد می کند.

با این حال ، این بدان معنا نیست که ویندوز با فشار دادن Alt + Tab شما را کاملاً نادیده می گیرد. سیستم هنوز در تلاش برای انجام یک میانبر است ، اما به روش های مختلف شکست می خورد. به طور معمول ، هنگامی که Alt + Tab را فشار می دهید ، در پنجره های مختلف برنامه شما حرکت می کند ، سپس با رها کردن کلیدها ، انتخاب را باز می کند. با این اشکال، Alt + Tab اغلب شما را به دسکتاپ باز می گرداند. اگر برنامه موردنظر به صورت تمام صفحه است ، هنگام تلاش برای بازگشت به آن ، یک صفحه سیاه مشاهده می کنید ، بدون هیچ راهی برای بازگشت به آن برنامه.

حتی ذهن خودش را دارد: یکی از کاربران گزارش می دهد که هنگام شروع بازی به صورت تمام صفحه از Steam ، Windows Alt-Tabs از بازی خارج شده و به دسکتاپ باز می گردد.

نحوه حل مشکل Alt + Tab در ویندوز 10

خوشبختانه ما راه حلی برای این مشکل داریم ، هرچند یک مشکل عجیب. برای بازگشت Alt + Tab به حالت کار ، فقط باید آن را غیرفعال کنید اخبار و علاقه علوفه برای انجام این کار ، روی نوار وظیفه راست کلیک کنید ، به “بروید”اخبار و علایق“سپس انتخاب کنید”خاموشش کنبه ”

روش دیگر ، می توانید به روزرسانی را که باعث شروع خطا شده است حذف نصب کنید. با این حال ، ما این روش را توصیه نمی کنیم ، زیرا شما اصلاحات امنیتی کلیدی ارائه شده توسط به روز رسانی اوت 2021 را از دست خواهید داد. بازگشت به نسخه قبلی ویندوز شما را در معرض این آسیب پذیری ها قرار می دهد.

با این حال ، اگر می خواهید به روز رسانی را حذف نصب کنید ، نحوه انجام آن به شرح زیر است:به روز رسانی و امنیت، “ روی “کلیک کنیدمشاهده سابقه به روز رسانی“، سپس کلیک کنید”حذف به روز رسانی هابه حالا ، از صفحه کنترل، به روز رسانی KB5004296 (مرور ژوئیه 2021) یا KB5005033 (آگوست 2021) را انتخاب کرده و روی دکمه حذف نصب کلیک کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir