[ad_1]

عکس تزیینی از زنی که با ناراحتی به تلفن همراه خود نگاه می کند

عکس: هیکل (Shutterstock)

ما دوست داریم شوخی کنیم که هیچ کس از تلفن هوشمند خود برای برقراری تماس در سال 2021 استفاده نمی کند. و حتی اگر این واقعیت داشته باشد ، ما به وضوح به این دستگاه ها نیاز داریم توانا برقراری و دریافت تماس هنگامی که این قابلیت در معرض خطر قرار می گیرد ، گوشی های ما بسیار کمتر قابل اعتماد و ناامید کننده تر می شوند. به همین دلیل بسیار نگران کننده است که یک اشکال جدید باعث مسدود شدن تماس های تلفنی در دستگاه های Android می شود.

همانطور که توسط Bleeping Computer گزارش شده است، در حال حاضر یک اشکال در برنامه Google وجود دارد که ممکن است مانع از برقراری تماس تلفنی و دریافت برخی دستگاه های Android شود. به گفته مدیر انجمن Google ، که تأیید نکرد کدام نسخه نرم افزاری دارای خطا است ، این خطا روی “آخرین به روز رسانی برنامه جستجوی Google برای Android” تأثیر می گذارد.

این را به عنوان یک یادآوری در نظر بگیرید که در حالی که به روز رسانی نرم افزار به آخرین نسخه معمولاً ایده خوبی است ، همیشه باید به دنبال اشکالات و ناپایداری های ناشناخته باشید. در اینجا نحوه رفع آن آمده است.

نحوه رفع خطا در تماس تلفنی Android

خوشبختانه ، این راه حل وجود دارد و بسیار ساده است: گوگل به روزرسانی برنامه خود را منتشر کرده است که خطای تماس را برطرف می کند. تنها کاری که باید انجام دهید تا مطمئن شوید می توانید تماس بگیرید و دریافت کنید این است که به روز رسانی را نصب کنید. (اگر به روزرسانی خودکار را فعال کرده اید ، احتمالاً قبلاً این کار را کرده اید.) برای اطمینان از به روز بودن برنامه خود ، این مراحل را دنبال کنید:

  1. فروشگاه Play را باز کنید ، سپس برنامه Google را جستجو کنید.
  2. اگر می بینید به روز رسانی دکمه ، روی آن ضربه بزنید اگر دکمه می گوید باز کن، شما به طور کامل به روز شده اید

کدام گوشی های Android با این خطا مواجه می شوند؟

با این حال ، اگر صاحب یک تلفن هوشمند ساخته شده توسط شخصی غیر از LG هستید ، ممکن است مجبور نباشید زیاد در این موضوع تحقیق کنید. گوگل تأیید نکرده است که کدام دستگاه های اندرویدی با این خطا روبرو هستند (بله ، ناامید کننده است) ، اما شکایات مصرف کنندگان عمدتا از کسانی است که گوشی های LG دارند ، از جمله LG G7 ، G7 ThinQ ، LG V40 ThinQ و LG Q70. برخی از کاربران حتی برای رفع مشکلات خود به حذف برنامه Google روی می آورند.

تا زمانی که گوگل لیست رسمی گوشی های هوشمند آسیب دیده را منتشر نکند ، شواهد حدیثی بهترین چیزی است که می توانیم با آن کار کنیم. و صرف نظر از اینکه چه گوشی دارید ، باید برنامه Google خود را به روز کنید تا مطمئن شوید همه تماس های شما انجام می شود.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir