نحوه روشن کردن آتش با خشک کن


دستها در نزدیکی کیندلینگ در یک کوره باز یک کبریت را نگه می دارند

عکس: لیسنکو آندری (Shutterstock)

بهترین قسمت از همه اردو زدن آتش سوزی است ، اما اگر در زمینه انباشتن تخصص ندارید سیاهههای مربوط و آتش زدن شما ، یکی بساز می تواند نبرد سختی باشد اما با یک گلوله از الیاف خشک کننده و چند ابزار دیگر ، می توانید یک کپسول آتش نشانی مفید بسازید که در این عصرهای خنک در خارج از منزل به خوبی به شما خدمت کند.

آنچه برای ساختن آتش نشان نیاز دارید

خشک کن به نام به شدت قابل اشتعال، و می تواند احتراق شما را تقویت کند –اما خزه به تنهایی آتش اردو خروشان ایجاد نخواهد کرد. الیاف مختلف خزه نسبت به بقیه قابل اشتعال هستند و تبدیل آنها به کپسول آتش نشانی به چند وسیله خانگی دیگر نیاز دارد. هنگام بسته بندی برای سفر کمپینگ بعدی خود ، همراه خود داشته باشید:

  • الیاف خشک کردن
  • دستمال توالت مقوایی یا لوله حوله کاغذی
  • کاغذ مومی

موارد اختیاری:

  • وازلین
  • واکس پارافین
  • هدیگ بخار خاموش

خوشبختانه ، لوله های دستمال توالت و خشک کن به سختی وجود دارد کمبود است و تنها چیزی است که برای شروع نیاز داریدبه پژله اترولیوم و کاغذ مومی به راحتی به اندازه کافی یافت می شود در یک داروخانه یا خواربارفروشی. اوهعناصر شرطی مانند واکس پارافین را می توان یافت در یک فروشگاه صنایع دستی حدود 10 دلاربه در هر کدام یک دیگ بخار دوتایی پیدا کنید فروشگاه بزرگ یا آنلاین با قیمت 30 دلاربه

چگونه خودتان این کار را انجام دهید مه خشک کن آتش مشتعل

فرآیند ساخت آتش نشان به تنهایی نسبتاً ساده است. اول ، رایگان چیزها الیاف خشک کن در مقوا لوله شما می خواهید خزه باشد خراب شدن داخل لوله ؛ پهمانطور که too تنگ او را از گرسنگی اکسیژن و از سوختگی مناسب محافظت کنید سپس من رول می کنم ورق کاغذ مومی اطراف لوله دستمال توالت لبه ها را بچرخانید بنابراین اینجابودن شبیه آب نبات است به شعله خود اضافه کنید و لبه ها را مشتعل کنید تا شعله روشن شود. در فیلم زیر ، Easyprepper101 کل را ترسیم می کند پردازش و نشان می دهد استارتر موقتی آتش سوزی شما چقدر خوب خواهد بود اندوه:

برای استارت استارت کارآمدتر، اضافه کردن وازلین و موم پارافین در مخلوطبه قبل از چرخاندن و پیچاندن کاغذ مومی ، آن را بمالید وازلین در هر انتهای لوله و خزه.

سپس روی اجاق گاز در خانه ، آب رو بزار جوش بیاد دادگاه بدوی دیگ بخار دوتایی شما درجه سانتی گرادبا دیگ بخار دوم به پایان رسید. سپس موم پارافین را در کاسه بالایی قرار دهید تا ذوب شود. هیک سر لوله را در موم داغ بریزید (دستان خود را با دستکش کار محافظت کنید یا از انبر استفاده کنید) و اجازه دهید خشک شود. موم و وازلین شتاب دهنده هایی هستند که به کار سریعتر آتش کمک می کنند ، و بر کمک به موم و کاغذ مومی موها را خوب و خشک نگه دارید تا سریعتر گرفته و سوزانده شوند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes