نحوه ساخت (و فروش) مشت


اگر به آن فکر کنید ، ساخت بیت یک کار رویایی است. شما می توانید تمام روز با صداهای خنک درگیر شوید و اگر خوب باشید ، دستمزد دریافت خواهید کرد – و حتی ممکن است یک رپر در ابتدای آهنگ با شما تماس بگیرد. دفعه بعد که بدن مگان تی استیلون را می شنوید ، به حرف او گوش دهید: “و اگر ریتم زنده است ، می دانید لیل جو موفق شد.

چقدر عالی باید باشه بودن لیل جو؟ خیلی باحاله ، ما حدس می زنیم اگر موافق هستید ، در اینجا نکاتی درباره نحوه ساخت و فروش ضرباهنگ وجود دارد.

الهام گرفته

هنرمند ضرب و شتم تاشی، که در غیر این صورت به عنوان ناتاشا هوم شناخته می شود ، به Lifehacker گفت که او در یک موزیکال هنری بزرگ شده است خانواده. والدین او باشگاهی در استرالیا اداره کردند و مادرش صدا را کنترل کرد و تاشی را روی میز مخلوط آویزان کرد. پدربزرگش پیشگام موسیقی کامپیوتری بود و او را تشویق کردند که در این زمینه شرکت کند ، “ایستگاه رادیویی جعلی” راه اندازی کرد و شروع به ساخت موسیقی کرد.

حتی اگر خانواده شما آنقدر موسیقی نیستند یا نمی دانید از کجا شروع کنید ، با گوش دادن به انواع موسیقی و صداها شروع کنید. دریابید چه کسی و چه کسی دوست داری، سپس دست به کار شوید و به دنبال نحوه ایجاد این صداها باشید. با فناوری ها و تجهیزات لازم آشنا شوید.

این هنرمند می گوید: “من در دبیرستان شروع به ساخت بیت کردم.” مارک قدرتمندبه “من تجاوز کردم ، و سپس یکی از دوستان دبیرستانی یک نسخه از برنامه موسیقی رایانه ای Fruity Loops را به من داد که اکنون FL Studio نامیده می شود و من متوجه شدم که می توانم ریتم های خودم را برای رپ کردن بسازم. در نهایت من رپ را رها کردم و بیشتر روی تولید تمرکز کردم. “

مارک قدرتمند توصیه می کند که واقعا مهارت خود را یاد بگیرید و از همه منابع موجود مانند YouTube ، Skillshare و Twitch استفاده کنید. با سایر سازندگان ارتباط برقرار کرده و از آنها بیاموزید.

وی افزود: “همچنین ، درباره انتشار و مشاغل رایج پشت فروش موسیقی بیاموزید.” هر کاری که در زندگی انجام دهید ، به نفع شما خواهد بود.

از آزمایش کردن نترسید ، چیزهای جدید را امتحان کنید و – اگر چیزی را احساس نمی کنید – به کارهای دیگر در فضا بروید ، همانطور که Mighty Mark انجام داد. این هنر شماست ، بنابراین آنطور که می خواهید انجام دهید! خوب تقریبا همانطور که شما می خواهید – به عنوان تاشی هشدار داد: “چیزها را کپی نکنید. بیاموزید که چرا آن را دوست دارید و همیشه از قلب خود پیروی کنید. اگر این در مورد شخصیت شما و احساسی که دارید صادق باشید ، از کار خود بسیار خوشحال خواهید شد. “

دریابید که چه کاری میتوانید انجام دهید

همه سازندگان ضرب و شتم با فریاد مگان تی ترب مواجه نخواهند شد ، اما چیزهای جالب دیگری نیز وجود دارد که می توانید به آنها دست پیدا کنید.

“یک ضرب زن معمولاً فقط سازهای ابزاری ایجاد می کند تا هنرمندان بتوانند بنویسند یا رپ کنند یا ساز بنوازند ، بنابراین من بیشتر به سمت یک تهیه کننده موسیقی متمایل می شوم. ” “من ضربه ایجاد می کنم. من بیت ها و تک آهنگ های خودم را می نوازم. من ضرباتی را برای هنرمندان ایجاد می کنم ، اما همچنین هنرمندان را در مورد نحوه برخورد با ضبط از بالا به پایین راهنمایی می کنم. “

تاشی موافقت کرد و افزود: “من سعی کردم بیت هایی برای هنرمندان دیگر بسازم ، اما فکر نمی کردم این کار قابل اجرا باشد زیرا هنرمندانی که می شناسم و می توانم با آنها تماس بگیرم توانایی خرید بیت ندارند.”

به این نکته توجه کنید: قبل از اینکه بخواهید به افراد دیگر بفروشید ، به دامنه و قابلیت فروش خود فکر کنید. از ریتم خود در پروژه خود استفاده کنید یا راههای دیگری را برای تکمیل فروش خود در نظر بگیرید ، همانطور که Mighty Mark با مشاوره انجام می دهد.

خودت را بالا ببر

هنگامی که بر صدای خود-یا حداقل در یکی از دوره های در حال تغییر-تسلط پیدا کردید و طرحی برای کارهایی که می خواهید با آن انجام دهید تهیه کردید ، زمان انتشار این موسیقی به جهان فرا رسیده است. اما اگر فوراً موفق نشدید ناامید نشوید.

“من موسیقی خود را به طور مرتب در MySpace پخش می کردم و آن را در رادیو ارسال می کردم ، اما آنها هرگز آن را در رادیو استرالیا پخش نکردند و گفتند که بسیار آزمایشی است. ” وجود دارد آلبومی که با Leaving Records منتشر شد.

او این رد را به عنوان یک درس در مورد شرکت هایی که واقعاً می خواست در آنها کار کند ، پذیرفت: “من موسیقی خود را در معرض مجموعه هایی قرار می دهم که فکر می کنم برای من مناسب است. من تعداد زیادی برچسب کوچک ، بیشتر کارتریج ، صادر کردم. من دوست دارم برچسب های کوچک نگه دارمزیرا آنها همچنین به پخش موسیقی تجربی کمک می کنند. “

مارک قدرتمند از رویکرد متفاوتی استفاده می کند ، مستقیماً به مشتریان خود از طریق ایمیل می فروشد یا آنها را وارد فرایند هنری می کند.

او گفت: “بازاریابی من تقریباً دهان به دهان است.” “مردم آثاری را می شنوند که من برای هنرمندان دیگر تولید می کنم ، و سپس برای آن نوع صدا به سراغ من می آیند. خریداران احتمالی نیز به نسخه های مستقل من گوش می دهند و این باعث علاقه آنها به همکاری با من می شود. من همچنین به هنرمندان اجازه می دهم که جلسات شخصی را با من رزرو کنند و ضربات زنده را در مقابل آنها انجام دهند. ”

هر کاری می کنی ادامه بدهnce سرنوشت ساز است

“Кبرای کار! گفت تاشی. “من با نفوذ از حفره خارج شدم. واقعا ارزشش را دارد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes