نحوه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بدون پول زیاد


تابلو برای فروش در مقابل یک خانه بزرگ سفید حومه

عکس: اندی دین عکاسی (Shutterstock)

حکمت سنتی نشان می دهد که معمولاً حرکت خوبی برای سرمایه گذاری در املاک است –اما باچه کار می کنی اگر پول زیادی ندارید؟ از این گذشته ، همه افراد انبوهی از پول ندارند کناری نشستن، انتظار می رود برای سرمایه گذاری هزینه شود ویژگی. خوشبختانه چندین راه وجود دارد که می توانید برخی از نکات مثبت گرم را درک کنید بازار مسکن ، حتی اگر فقط داشته باشید چند صد دلار برای کار sبه در اینجا نگاهی به گزینه های شما می اندازیم.

در r سرمایه گذاری کنیداستفاده از املاک تأمین سرمایه جمعی

با تأمین سرمایه جمعی می توانید سرمایه گذاری مستقیم در مالکیت بر ملک یا شرکت از طریق پلتفرم هایی که حداقل 500 دلار دارند. از آنجا که تعداد سرمایه گذاران ثروتمند در مقایسه با کسانی که پول کمتری دارند محدود است ، این ایده این است که مبالغ هنگفتی را می توان به سرعت توسط مجموعه بیشتری از سرمایه گذاران فردی جمع آوری کرد – چیزی شبیه Kickstarter. مجموعه ای از سیستم عامل ها این کار را انجام می دهند ، از جمله Fundrise ، PeerStreet ، و RealtyMogul (Investopedia مروری خوب بر گزینه ها دارد اینجا)

در حالت ایده آل ، می توانید با سرمایه گذاری در شرکتی که بعداً عمومی می شود ، پول زیادی به دست آورید. اما همانطور که نردوال اشاره می کند، معایب زیادی نیز برای این روش وجود دارد،، مانند هزینه های سالانه ، که می تواند بیش از 2.5 درصد باشد ، مالیات بر سود سهام و مشکلات در فروش سریع املاک و مستغلات. علاوه بر این ، شما باید در یافتن فرصت های سرمایه گذاری مناسب برای هر مورد خوب مهارت داشته باشیدبه

سرمایه گذاری در a REIT (اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات)

REITs به شما امکان سرمایه گذاری در شرکت هایی را می دهد که دارای املاک تجاری تجاری مانند ساختمان های اداری ، آپارتمان ها ، و هتل ها بسیاری از REIT ها در بورس های بزرگ سهام به صورت عمومی معامله می شوند و به سرمایه گذاران امکان خرید و فروش آنها به عنوان سهام را می دهد.

نکته جالب درباره REITS این است که آنها باید 90 درصد از سود خود را در قالب سود تقسیمی به سرمایه گذاران بپردازند بدون این که مجبور باشند مشکل در واقع مدیریت a ویژگی. نقطه ضعف این است که REITs در برابر رکود بازار آسیب پذیر هستند و این تاثیر می گذارد ممکن است توسط آنها تشدید شود پرداخت 90 limit توانایی آنها را برای رشد محدود می کند سرمایه گذاری در خواص بیشتربه به علاوه، سود سهام بعنوان درآمد مشمول مالیات می شوند

از سوی دیگر ، سرمایه گذاری روی آنها آسان است – فقط باید یک حساب کاربری از طریق واسطه ایجاد کنید. بستگی دارد نوع REIT که در آن سرمایه گذاری می کنید in ، حداقل سرمایه گذاری می تواند به اندازه کوچک باشد 2500 دلار یا حتی کمتربه

REIT وجوه معامله شده یا صندوق های متقابل املاک را مبادله می کند

هر دو REIT ETF ها و صندوق های سرمایه گذاری مشترک برای املاک و مستغلات به شما اجازه می دهد تا در سبدی از املاک و مستغلات که در بورس معامله می شوند سرمایه گذاری کنید ، حتی اگر ETF ها وجود داشته باشند راحت تر اداره می شود اگر بیشتر هستید سرمایه گذار فعال این هزینه ها نسبی است کم – 1000 دلار می تواند به شما در شروع کمک کند.

اگر ترجیح می دهید بر شاخص های بازار بزرگتر املاک نظارت داشته باشید ، برخلاف نظارت دقیق تر بر عملکرد یک ملک ، این نوع سرمایه گذاری می تواند گزینه خوبی باشد.به البته ، مانند REITS ، این رویکرد نیز شما را آسیب پذیر می کند منحرف می شود که در بازار.

خرید ملک با وام از FHA

این بدیهی است که گران تر از گزینه های قبلی است ، اما می توانید با وام مسکن FHA ملکی بخرید تنها 3.5 درصد کاهش یافته است (که به 10500 دلار برای خانه 300000 دلار). و از آنجا که این وام های فدرال برای کمک به افراد کم درآمد و متوسط ​​برای خرید خانه طراحی شده است ، دارای الزامات رتبه بندی اعتباری کمتر از سایر وام دهندگان وام مسکن خصوصی هستند.

اگرچه نمی توانید از وام FHA فقط برای خرید یک ملک سرمایه گذاری استفاده کنید ، اما از آن برای خرید استفاده کنید محل اقامت اصلی شما ، شما پول خود را سرمایه گذاری خواهید کرد دارایی به جای منفجر کردن آن برای اجاره یا حتی فقط پولی را که در پرداخت اولیه اولیه بزرگتر سرمایه گذاری می کنید آزاد کنید تا یکی از گزینه های فوق را کشف کنیدبه به علاوه ، وجود دارد بدون محدودیت هنگام اجاره اتاق ها در خانه جدید خود ، که به شما امکان می دهد در سرمایه گذاری اولیه خود به درآمد غیرفعال برسید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes