[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان دلیل خوب دیگر برای استفاده از Safari در iPhone

عکس: هموش پاتک

ما به تازگی در مورد چگونگی صحبت کردن می توانید سابقه مرور خود را از ردیابی تبلیغات پنهان کنید در صفریکه عالی استاما یک دلیل بسیاری از مردم او بود در استفاده از صفری تردید دارد فقط زیرا به نظر می رسد کمی خسته کننده درجه سانتی گرادنسبت به مرورگرهای دیگر ولی اپل سعی می کند تغییر کند که در iOS 15 و iPadOS 15. اکنون یک صفحه اصلی ماژولار با پس زمینه سفارشی خواهید داشت – و باید با آن سرگرم شوید.

اما به طور پیش فرض ، Safari موارد زیادی را در اینجا نشان می دهد. شما می توانید موارد دلخواه ، فهرست خواندن و گزارش حریم خصوصی خود را ببینید – بدون ذکر بخش مزاحم Shared with You ، که پیوندهای به اشتراک گذاشته شده در برنامه پیام ها را پر می کند. خوشبختانه می توانید هر ماژولی را که می خواهید اضافه کنید ، حذف کنید و ترتیب مجدد دهید.

برای شروع ، برنامه Safari را در iPhone یا iPad خود باز کنید. اگر قبلاً در صفحه برگه جدید نیستید ، روی ضربه بزنید بخش ها دکمه را از نوار ابزار پایین ، درست زیر نوار URL (اگر از نوار URL اینجا خوشتان نمی آید ، می توانید دوباره آن را در بالا قرار دهید) سپس ضربه بزنید به علاوه برای باز کردن یک برگه جدید

در اینجا ، به پایین صفحه بروید و روی “ضربه بزنید”ویرایش“دکمه.

تصویر مقاله ای با عنوان دلیل خوب دیگر برای استفاده از Safari در iPhone

اسکرین شات: هموش پاتک

اکنون همه ماژول ها را در بالا پیدا خواهید کرد. می توانید موارد دلخواه ، مکرر بازدید شده ، اشتراک گذاری شده با شما ، گزارش حریم خصوصی ، پیشنهادات سیری ، لیست خواندن و ماژول های iCloud را فعال یا غیرفعال کنید. از سه لنت استفاده کنید رسیدگی نمادی برای کشیدن و تنظیم مجدد یک ماژول. همچنین می توانید “از ظاهر صفحه اصلی از طریق iCloud استفاده کنیدبرای ثابت نگه داشتن تنظیمات در همه دستگاه های متصل به iCloud خود.

سپس فعال کنید “تصویر پس زمینهبرای مشاهده لیستی از همه تصاویر پس زمینه موجود. برای تغییر به تصویر پس زمینه ، آن را لمس کنید. همچنین می توانید ضربه بزنید به علاوه دکمه برای انتخاب هر تصویر از رول دوربین. پس از اتمام سفارشی سازی صفحه اصلی ، روی “ضربه بزنید”ایکس”دکمه بستن در بالا. و بس – صفحه اصلی جدید شما ارتقاء یافته و آماده می شود.

تصویر مقاله ای با عنوان دلیل خوب دیگر برای استفاده از Safari در iPhone

اسکرین شات: هموش پاتک

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir