نحوه شستن حوله های میکروفیبر بدون خراب شدن آنها


تصویر مقاله ای با عنوان نحوه شستن حوله های میکروفیبر بدون خراب شدن آنها

عکس: زاپیلایوا هانا (Shutterstock)

آنها ممکن است مانند هر حوله یا پارچه ای دیگر به نظر برسند ، اما مواردی که از میکرو فیبر ساخته شده اند دارای چمدان هستند. برای شروع ، برخی از مردم متنفرند – و منظور ما این است ، واقعا من حقیر میشم– احساس میکرو فیبر روی پوست آنها. اگر در این دسته قرار می گیرید ، تنها نیستید و این احساس عجیب و غریبی که تجربه می کنید در ذهن شما نیست.

دومین مانع حوله های میکروفیبر شستن آنها است. این فرایند دشوار نیست – فقط برای اطمینان حوله ها آخرین هستند، بهتر است خودتان آنها را بشویید ، به جای اینکه آنها را با بارهای دیگر لباسشویی دور بریزید.

به اعتبار آنها ، بخیه های فیبری کوچک روی حوله های میکروفیبر بخیه می زنند کارهایی فراتر از خزش پوست خود انجام دهید: آنها همچنین دلیل موثر بودن این مواد در تمیز کردن و پرداخت سطوح مختلف هستند. متأسفانه ، شستن حوله های میکروفیبر باعث راحتی بیشتر آنها نمی شود ، اما این کار باعث می شود آنها را تمیز کنیدبه در اینجا چکار باید کرد.

قبل از شستن حوله های میکروفیبر

وقتی حوله های میکروفیبر را با پنبه یا مواد دیگری که باعث ایجاد پرز می شوند در ماشین لباسشویی قرار دهید ، آنها با پرز بیرون می آیند. به همین دلیل است که می خواهید آنها را جداگانه بشویید و قبل از قرار دادن آنها در خشک کن تله خزه را کاملاً تمیز کنید (اگر اصرار دارید این مسیر را طی کنید).

و قبل از هر کار دیگری ، حوله ها را خوب تکان دهید (بیرون یا داخل کیسه زباله) تا هرگونه آلودگی و گرد و غبار موجود را از بین ببرید تا در حین شستن مجدد روی حوله ها توزیع نشود. به Shifrah Combiths از The Kitchn توصیه می کندبه

و یک چیز دیگر قبل از شروع: طبق نظر Combiths ، ما باید حوله های میکروفیبر را بشوییم بعد از هر بار استفاده چرا؟ “خاکی که در الیاف پارچه گیر می کند می تواند سطح هر چیزی را که بعد از آن تمیز می کنید خراشیده و آسیب برساند.” او توضیح می دهدبه

نحوه شستن حوله های میکروفیبر

در اینجا شما دو گزینه دارید: یا ماشین لباسشویی یا شستن دست. اگر دستگاه را انتخاب می کنید ، فقط از کمی شوینده استفاده کنید و مطمئن شوید که حاوی هیچ گونه افزودنی مانند نرم کننده یا خوشبو کننده پارچه نیست. در حقیقت، با توجه به Combiths، ممکن است از آماده سازی به طور کامل صرف نظر کنید.

این زمانی است که آنها را با دست بشویید. اگر از حوله ها فقط برای تمیز کردن سبک مانند جلا دادن یا گردگیری استفاده کرده اید ، می توانید آنها را در ظرفی با آب گرم (بدون مواد شوینده) قرار دهید ، آنها را خوب هم بزنید تا خاک و گرد و غبار جدا شوند ، خرد شوند ، آب اضافی را دور بریزید و Combiths می نویسد آنها را خشک کنید.

نحوه خشک کردن حوله های میکروفیبر

صحبت از آن ، بهتر است صف بندی شود-حوله های میکروفیبر خشک ، حتی اگر آنها را در ماشین لباسشویی شسته اید. این کار خطر جمع آوری خزه یا زباله از خشک کن را حذف می کند – علاوه بر این ، آنها خیلی سریع خشک می شوند.

اگر به دلایلی این گزینه مناسب نیست ، از کمترین درجه حرارت در خشک کن خود استفاده کنید (یا اجاق گاز را کاملاً خاموش کنید) و دوباره حوله های میکروفیبر را با سایر لباس های شسته شده در خشک کن مخلوط نکنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes