[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه صحیح تمیز کردن سنگ قبر

عکس: آندری سیف الدینوف (Shutterstock)

در دوران ویکتوریا این امر غیر معمول نبود یکشنبه در قبرستان باغ محلی قدم بزنید– شاید یک ناهار پیک نیک متوقف شود. اما در بیشتر موارد (به استثنای چند مورد ، در درجه اول که در بزرگ شهرها) مردم دیگر زمان زیادی را صرف معاشرت در قبرستان نمی کنندبه Wبرای هر چیز دیگری در زندگی ، ممکن است اولویت بندی یک سفر به قبرستانی که اعضای خانواده شما در آنجا دفن شده اند برای تمیز کردن و نگهداری سنگ قبرشان دشوار باشد.

اما مناگر این چیزی است که شما به آن علاقه دارید – یا تمیز کردن قبر افرادی که می شناسید یا داوطلب با یک گروه محلی – در اینجا آنچه شما باید بدانید و چگونه شروع کنید.

چرا سنگ قبرها را تمیز می کنیم؟

مطمئن نیستید که چرا کسی ترجیح می دهد اوقات فراغت خود را با موجی سبک از کلمات حک شده بر روی سنگ قبر غریبه های مرده بگذراند؟ مطابق با اتحاد نجات قبرستان “نجات گور”، از همین رو:

اگر جامعه نتواند به طور كافی و كافی به این مسئله از طریق اقدامات نهایی ، چه قانونی و چه غیر آن بپردازد ، نه تنها منابع تبارشناسی و تاریخی به طور جبران ناپذیری آسیب می بینند ، بلكه جامعه به طور بالقوه منابع ارزشمندی را از دست خواهد داد تا حرکت بی وقفه خود را در سالنامه های بشری ترسیم كند. تاریخ.

اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازمان هستید ، یا یک گروه محلی پیدا کنید که به دنبال داوطلبان است،، وب سایت Saving Graves منبع بزرگی است

نحوه صحیح تمیز کردن سنگ قبر

حذف خاک و زباله از کناره های سنگ قبر یک چیز است ، اما نظافت کامل و مناسب چیز دیگری است و به زمان و حوصله نیاز دارد. همچنین شامل مجموعه ای از دستورالعمل های نسبتاً دقیق است که بسته به نوع سنگ قبر متفاوت است.

شما می توانید تمام جزئیات کثیف را در پست های از پیدا کنید نگهبانان قبرستان برای استانداردهای یکپارچه،، نجات قبرها،، عواقب، و چند مکان دیگر اما در حال حاضر ، موارد زیر را هنگام تمیز کردن سنگ قبرها باید رعایت کنید:

  • ابتدا مواد سنگ قبر را پیدا کنید. بیشتر آنها از سنگ مرمر ، گرانیت ، ماسه سنگ و تخته سنگ ساخته شده اند و نحوه تمیز کردن آن بستگی به مواد دارد.
  • قبل از از بین بردن لکه ، ابتدا تعیین کنید که چه چیزی باعث شده است که بهترین راه درمان را پیدا کرده و از تکرار آن جلوگیری کنید.
  • اگر سنگ قبری که می خواهید تمیز کنید در ملک خصوصی فعلی شما قرار دارد ، همیشه قبل از دسترسی به آن مجوز بگیرید.
  • روشها و محصولات ، از جمله: سفید کننده ، مواد تمیز کننده بدون pH را درک کرده و از آنها اجتناب کنیدبرس های خنثی ، سیم و شستشو قدرت.

و در صورت شک ، ابتدا با یک متخصص تمیز کردن قبر محلی آشنا شوید که با مواد به کار رفته در سنگ قبرهای منطقه و همچنین بزرگترین تهدیدات آنها از آب و هوا ، تغییرات آب و هوایی و سایر عوامل آشنا است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir