[ad_1]

ظرف با غذای چینی برای غذا خوردن روی میز با چوب غذاخوری

عکس: الکسی خوروژنکو (Shutterstock)

حتی قبل از همه گیری همه گیر ما را در خانه هایمان در هفته ها حبس کرده است ، تحویل غذا و تجارت پر رونق به لطف برنامه هایی که بررسی پیشنهادات رستوران ها ، انتخاب چند مورد و تحویل آنها در کمتر از یک ساعت را آسان می کند.

راحتی نجومی است ، اما قیمت آن نیز همینطور است. اگر به این فکر افتاده اید که Uber Eats and Seamless را از گوشی خود حذف کنید تا عادت های خود را تحت کنترل داشته باشید ، هنوز این کار را نکنید. چندین راه وجود دارد که می توانید در هزینه خود صرفه جویی کنید و همچنان غذاهای خوشمزه را از رستوران مصرف کنید.

کفش های پیاده روی خود را بپوشید

هزینه های زیادی برای تحویل غذا وجود دارد که هیچ ربطی به قیمت شیرینی صبح روز جمعه یا پیتزا در شنبه شب شما ندارد. شما مالیات و هزینه حمل و نقل را به همراه پاداش خود می پردازید.

هزینه تحویل و هدیه به میزان تلاش شخص ثالث برای تحویل فیزیکی سفارش شما به شما مربوط می شود. آنها مسافت های طولانی را طی می کنند ، گاهی اوقات از طریق برف یا باران ، بنابراین همیشه –همیشه– در صورت سفارش تحویل ، راهنمایی کنید.

با این حال ، اگر خودتان بروید و غذا را تهیه کنید ، می توانید از هزینه تحویل اجتناب کنید. هنوز هم بسیار راحت است که همه موارد منو را در یک مکان مشاهده کنید ، برای انتخاب یکی از آنها وقت بگذارید و با لمس یک دکمه پرداخت کنید. تنها بخش کمی ناراحت کننده این روش پیاده روی است ، اما مقرون به صرفه و سالم است ، بنابراین همه چیز بد نیست. البته ، هنگام زایمان هنگام بیماری یا اگر بیرون از منزل مکیدن بهار است ، بهار بیایید ، اما اگر شب خوبی است و از سلامت کامل برخوردار هستید ، قدم بزنید! اکثر برنامه های تحویل به شما امکان می دهد به راحتی بین گزینه های ارسال و انتخاب جابجا شوید ، بنابراین مطمئن شوید که راست کلیک کنید.

اعلان های فشار را روشن نگه دارید

اعلان های فشار می توانند آزاردهنده باشند ، اما ممکن است مفیدبه دلیل وجود آنها وجود دارد ، و وقتی صحبت از برنامه های تحویل و صادرات می شود ، دلیل آن تا حدودی صرفه جویی در پول شما است.

Uber Eats و Postmates به دلیل تخفیفات مکرر و محدود خود که از طریق ایمیل و اعلانات تبلیغ می کنند ، معروف هستند. مطمئن شوید که اعلان های شما برای این برنامه ها روشن است و همیشه یک آدرس ایمیل واقعی بدهید ، حتی اگر این ایمیل هرزنامه ای باشد که مشخص کرده اید ، بنابراین هیچ وقت کوپنی را از دست نمی دهید.

شما می توانید با ارسال کد ارجاع خود به دوستان خود ، کوپن های یکبار مصرف در اکثر برنامه ها کسب کنید ، اما مطمئناً سال 2021 است و اکثر دوستان شما قبلاً همه برنامه ها را دارند. هنوز امتحانش ضرری نداره

از مزایای آن استفاده کنید

برخی از برنامه ها ، مانند Uber Eats ، دارای انواع مختلفی از برنامه های پاداش و پیشنهادات ویژه در حال تغییر هستند. شما معمولاً به محض باز کردن برنامه های خود آنها را خواهید دید ، و هنگامی که به یک آستانه هزینه یا پول مشخصی برای تحویل رسیدید ، می توانید از تخفیفات مربوط به رستوران استفاده کنید.

در برخی موارد ، ممکن است لازم باشد برای صرفه جویی در هزینه هزینه کنید. به عنوان مثال ، با هزینه 9.99 دلار در ماه در Grubhub ، می توانید در Grubhub +ثبت نام کنید ، که به شما امکان می دهد هنگام سفارش غذا بیش از 12 دلار در یک زمان ، به علاوه سایر پاداش های عضویت ویژه رستوران ، حمل و نقل رایگان نامحدود داشته باشید. اگر هفته ای یک بار یا بیشتر سفارش دهید ، هزینه این عضویت کمتر از قیمتی است که ممکن است برای هزینه حمل و نقل بپردازید ، که می تواند از 0.50 دلار تا چند دلار متغیر باشد.

از برنامه های صرفه جویی در پول استفاده کنید

چندین برنامه کاربردی نه تنها برای تغذیه شما بلکه برای صرفه جویی در پول شما نیز طراحی شده اند. برای مثال ، Too Good to Go را انتخاب کنید: این برنامه با مشارکت با رستوران ها مشکل ضایعات غذایی را برطرف می کند تا غذای فروخته نشده ای را که در غیر این صورت دور ریخته می شود در اختیار شما قرار دهد. شما در یکی از رستوران های شرکت کننده “کیسه سورپرایز” سفارش می دهید و مدتی به شما فرصت داده می شود تا غذای خود را بردارید ، که بسته به رستوران می تواند هر چیزی باشد ، از یک وعده غذایی کامل گرفته تا یک کیسه بزرگ از شیرینی پزی یا شیرینی. شما نمی توانید آنچه را که به دست می آورید انتخاب کنید ، اما این کار را می کنید انجام دادن با پول خود درآمد زیادی کسب کنید ، زیرا بیشتر کیف های غافلگیر کننده بین 4 تا 6 دلار هزینه دارند. همچنین می توانید با جلوگیری از گم شدن کالا ، که این برنامه است ، احساس خوبی داشته باشید. می گویند سازندگان برای ⅓ غذای جهان اتفاق می افتد

اگر می خواهید پول پس انداز کنید و هنوز تحویل می گیرید ، جشن جشن وجود دارد ، که شبیه یک سیستم خرید مواد غذایی دسته جمعی است. شما اعتبارات خود را پیشاپیش به صورت عمده خریداری می کنید و سپس آنها را در طول هفته صرف وعده های غذایی با تخفیف می کنید.

لورا فیلیپس ، مدیر رشد و بازاریابی باشگاه جشن ، مفهوم را توضیح داد: “تحویل به رستورانی که هزینه هر غذا فقط 6.99 دلار است. از قبل برنامه ریزی کنید و برای همان وعده های غذایی که در هر سکوی دیگر دریافت می کنید ، کمتر هزینه کنید. لطفاً توجه داشته باشید که هزینه تحویل از 0.49 دلار – 2.49 دلار و هزینه سفارش کوچک 1 دلار در صورت سفارش تنها یک ظرف وجود دارد.

این برنامه هیچ گاه از رستوران ها هزینه ای دریافت نمی کند و هیچ کمیسیونی برای قرار دادن آنها نمی پردازد ، که به دلیل بسیاری از این برنامه های شخص ثالث قابل توجه است انجام دادن سهمی از درآمد هر رستوران بگیرید. فیلیپس گفت که این شرکت می خواهد به رستوران ها کمک کند تا درآمد بیشتری کسب کنند و به مصرف کنندگان کمک کند تا مقداری را ذخیره کنند.

“با برنامه ریزی قبلی و قیمت مناسب تر ، لازم نیست در مورد سفارش احساس گناه کنید. ماموریت ما این است که نحوه غذا خوردن مردم را با دموکراتیزه کردن دسترسی به تجملات تحویل غذا تغییر دهیم ، در حالی که اجازه می دهیم رستوران های محلی مورد علاقه شما رشد کنند. ” “عرضه غذا در حال تبدیل شدن به یک عنصر کلیدی در زندگی مدرن است. من استفاده از آن را به عنوان یک سرویس روزانه می بینم که همه جا در حال گسترش است زیرا ماهیت کار و همچنین نحوه تغذیه ما همچنان در حال تکامل است. “

برنامه های غذایی واقعاً بزرگ شدند ، واقعاً سریع – و پول شما و سود کامل رستوران ها را با خود بردند. با استفاده از ناوشکن های جدید مانند این ، می توانید در کل احساس کمی بهتر کنید.

گزینه اخیر ممکن است در دراز مدت پول زیادی را برای شما ذخیره نکند ، اما ممکن است مقداری از گناه را در شما ذخیره کند: سعی کنید در صورت امکان مستقیماً از رستوران ها سفارش دهید برای حفظ آنها پولی که آنها به برنامه های شناخته شده می پردازند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir