[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه عکس گرفتن از Xbox Series X |  S خارج از گیم پلی

عکس: آرتو تحوانینن (شاتر استوک)

Xbox Series X Games S زیاد است و نیم ، اما یک چیز در مورد کنسول وجود دارد که باعث شد من بخواهم موهایم را پاره کنم: به شما اجازه نمی دهد به سرعت عکس از صفحه خارج از بازی بگیرید. اگر می خواهید صفحه اصلی خود را نشان دهید یا چند عکس از صفحه خود بگیرید صفحات تنظیمات ، Xbox کار را برای شما آسان نمی کند. خوشبختانه یک راه حل وجود دارد.

چگونه take Xbox Series X | تصاویر صفحه S در طول بازی

اگر در حال بازی هستید ، می توانید فشار دهید عنوان در کنترل کننده برای گرفتن عکس سریع از صفحه. سپس می توانید دکمه Xbox را فشار دهید و نگه دارید تا تصویر صفحه را مشاهده و به اشتراک بگذارید ، اگر می خواهید. روش دیگر ، این عکسهای صفحه نیز در برنامه های Xbox در سیستم عامل ها ، بنابراین می توانید آنها را از طریق تلفن یا رایانه خود به اشتراک بگذارید ، هم.

چگونه take Xbox Series X | عکس های صفحه S وقتی هستید نه بازی ها

هنگام بازی نکردن بازی های Xbox Series X S ، ساده ترین راه برای برداشتن است عکس صفحه است از طریق بازی از راه دور می توانید بازی های Xbox را در دستگاه iPhone ، iPad ، Android یا Windows خود پخش جریانی کنید. هنگامی که این مورد را تنظیم کردید ، می توانید از تمام صفحات Xbox خود عکس بگیرید ، خواه در این بازی باشید یا نه.

پخش جریانی بازی های Xbox به سایر دستگاه ها اساساً مانند استفاده از تلفن هوشمند یا رایانه به عنوان نمایشگر کنسول بازی است. این بدان معناست که شما قادر خواهید بود صفحه اصلی Xbox ، صفحات تنظیمات یا هر صفحه دیگری را در رابط کاربری تلفن هوشمند یا رایانه خود مشاهده کنید.

اگر بازی ها را از اینجا پخش می کنید Xbox Series X | S را در iPhone یا iPad خود قرار دهید، با فشار دادن می توانید از صفحه عکس بگیرید دکمه روشن / خاموش + افزایش صدا در دستگاههای Apple که دکمه صفحه اصلی ندارند. اگر دستگاه Apple شما دکمه Home دارد ، می توانید از آن استفاده کنید دکمه روشن / خاموش + دکمه شروع میانبر برای گرفتن عکس از صفحه.

در Android ، می توانید با باز کردن برنامه Xbox و تنظیم جریان ، از این تصاویر صفحه بگیرید. وقتی آماده شدید ، فشار دهید دکمه روشن / خاموش + کاهش صدا. کسانی که بازی های Xbox One را به ویندوز منتقل می کنند می توانند کلیک کنند صفحه چاپ یا کلید ویندوز + Shift + S برای گرفتن عکس از صفحه

حیف است که نمی توانید از صفحه عکس بگیرید Xbox Series X Games S ، اما سلام ، اگر هیچ چیز دیگری نیست ، این یک فرصت است برای امکان اجرای از راه دور مندر واقع این است دلیل اینکه چرا اکنون به طور مرتب بازی های Xbox را روی iPad خود انجام دهید. شاید شما هم از آن لذت ببرید

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir