[ad_1]

یک دسته غذا

عکس: خانواده Krajewski (شاتر استوک)

U.اس دولت هر پنج سال یکبار دستورالعملهای رژیم غذایی را منتشر می کند و نسخه 2020 دیروز بیرون آمد هیچ تغییر بزرگی اتفاق نمی افتد ، اما نوزادان و کودکان خردسال برای اولین بار شامل می شوند و دوباره به ما یادآوری می کنند که تقریباً همه ما بیش از حد قند می خوریم.

دستورالعمل های رژیم غذایی اساس آنچه در برنامه های فدرال مانند ناهار مدرسه وجود دارد را تشکیل می دهند ، اما تعداد کمی از مردم در واقع آنها را دنبال می کنند. دولت گزارش می دهد که رژیم غذایی متوسط ​​آمریکایی ها فقط در حدود 59 درصد از دستورالعمل ها مطابقت دارد. و گرچه این دستورالعمل ها همیشه به یک شکل یا روش دیگر متناقض هستند ، اگر بیشتر مثل آنچه آنها می گویند غذا بخوریم احتمالاً همه ما حداقل کمی بهتر خواهیم بود.

هیچ نمودار از هرم یا تخته وجود ندارد با این نسخه ، فقط نکته ای مانند “چهار راهنما” زیر است:

  • در هر مرحله از زندگی از الگوی غذایی سالم پیروی کنید.
  • گزینه های غذایی و نوشیدنی غنی از مواد مغذی را برای بازتاب ترجیحات شخصی ، سنت های فرهنگی و ملاحظات بودجه ، سفارشی و لذت ببرید.
  • بر تأمین نیازهای گروه غذایی به غذاها و نوشیدنی های غنی از مواد مغذی تمرکز کنید و در حد کالری باقی بمانید.
  • غذاها و نوشیدنی ها را با محتوای بیشتر قندهای اضافه شده ، چربی های اشباع شده و سدیم محدود کنید و نوشیدنی های الکلی را محدود کنید.

در مورد مشخصات: قندهای اضافه شده و چربی های اشباع به 10٪ کالری محدود می شوند ، از 2 سالگی شروع می شود. سدیم باید کمتر از 2300 میلی گرم در روز باشد (اگر زیر 14 سال ندارید کمتر باشد) و حداکثر تعداد نوشیدنی در روز یکی برای خانمها و دو تا برای آقایان. این است در روز ، برای هفته متوسط ​​نیست

غذاهای غنی از مواد مغذی ، طبق USDA ، شامل “سبزیجات ، میوه ها ، غلات سبوس دار ، غذاهای دریایی ، تخم مرغ ، لوبیا ، نخود و عدس ، آجیل و دانه های بدون نمک ، لبنیات بدون چربی و گوشت و مرغ بدون چربی” ، بدون اینکه طبخ شود بیش از حد قند ، چربی یا سدیم اضافی

توصیه هایی برای افراد باردار یا شیرده و افراد مسن وجود دارد. این مجموعه از رهنمودها همچنین اولین كودكانی است كه شامل نوزادان و كودكان خردسال می شود و ما در مورد آن گزارش دادیم توصیه هایی برای کوچولوها همانطور که اوایل امسال در مورد آنها بحث شد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir