[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه فعال کردن حباب های چت جدید Android

عکس: شرف ماکسوموف (Shutterstock)

اعلان های تلفن های هوشمند می تواند حیرت انگیز باشد. آنها همچنین می توانند خسته کننده باشند ، به شکل مستطیل های کوچک در آن پنهان شده است بالای صفحه و آنها تقریباً یکسان به نظر می رسند اگر می خواهید اعلان های خود را کمی تغییر دهید ، از یکی از ویژگی های هشدار سرگرم کننده Google استفاده کنید: حباب چت

حباب های چت در اندروید چگونه کار می کنند؟

در Android ، حباب ها به شما امکان می دهند اعلان های چت را به عنوان حلقه های کوچکی که روی صفحه تلفن شما ظاهر می شوند ، تنظیم کنید. آنها به اندازه کافی کوچک هستند که حواس شما را پرت نکنند ، اما در صورت نیاز به پاسخ به یک پیام فوری همیشه در دسترس هستند. می توانید به سرعت وارد مکالمه ای شوید که پنجره جداگانه ای روی صفحه باز می کند و به راحتی آن پنجره را دوباره به داخل حباب بیندازید بنابراین می توانید هر کاری را که انجام می دهید انجام دهید.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه فعال کردن حباب های چت جدید Android

اسکرین شات: جیک پترسون

اگر هنوز این حباب ها را در تلفن خود ندیده اید ، به این دلیل است که باید خودتان آنها را فعال کنید. خوشبختانه، آسان برای انجام دادن تا زمانی که از اندروید 11 استفاده می کنید برای بررسی اینکه آیا از اندروید 11 استفاده می کنید ، به آدرس زیر بروید تنظیمات> همه چیز درباره تلفن> نسخه Androidبه

نحوه فعال کردن حباب چت در Android خود

برای شروع ، مطمئن شوید که ویژگی روشن است. سر به تنظیمات> اعلان ها> حباب ها، سپس مطمئن شوید که سوئیچ به “به برنامه ها اجازه دهید حباب ها را نشان دهند“فعال شده.

اوهبا کشیدن انگشت از بالای صفحه به پایین ، اعلانات خود را بنویسید. یافتن یک پیام خوانده نشده از یک برنامه پیام رسانی. اگر از حباب پشتیبانی می کند (و همه برنامه های چت این کار را نمی کنند) یک کادر کوچک با نقطه در گوشه سمت راست پایین پنجره اعلان ها مشاهده خواهید کرد. روی این نماد ضربه بزنید و اعلان به صورت زنده پرش می شود و پنجره چت مربوط به بادکنک یا “head chat” باز می شود.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه فعال کردن حباب های چت جدید Android

اسکرین شات: جیک پترسون

پس از اتمام چت ، کافیست بیرون پنجره را ضربه بزنید تا دوباره به داخل حباب بیاید. این حباب اکنون روی صفحه شما نمایش داده می شود ، بنابراین می توانید تا زمانی که نمی خواهید دوباره وارد مکالمه شوید ، کسب و کار خود را اداره کنید. همچنین می توانید با ضربه زدن روی “حباب های اخیر دیگر” را مشاهده کنید.ایکس “ که با ضربه زدن روی حباب چت فعال روی صفحه ظاهر می شود.

نحوه حذف حباب های چت از صفحه نمایش خود

چندین راه برای از بین بردن حباب در چت وجود دارد، برخی موقت و برخی دیگر دائمی. بیایید با موقت شروع کنیم: Tap و حباب را در پایین صفحه بکشید ، جایی که یک بزرگ را خواهید دید “ایکس “به بادکنک را بکشید “ایکس “ و بادکنک را رها کنید

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه فعال کردن حباب های چت جدید Android

اسکرین شات: جیک پترسون

روش دیگر ، روی بادکنک ضربه بزنید ، سپس روی “ضربه بزنید”مدیریتدر پایین صفحه. اکنون می توانید روی “ضربه بزنید”بادکنک را دور بریزید“، که به طور موقت آن را از صفحه نمایش شما حذف می کند. دفعه بعد که پیامی از این برنامه دریافت می کنید ، حباب دوباره روی صفحه شما ظاهر می شود.

مناگر می خواهید حباب های چت را به طور دائم از صفحه نمایش خود حذف کنید ، به همین سادگی است. دوباره روی حباب چت ضربه بزنید ، روی “ضربه بزنیدمدیریت، سپس روی “ضربه بزنیدمکالمات را به تأخیر نیندازیدبه این گزینه نه تنها حباب چت را رد می کند ، بلکه حباب چت آن مکالمه را نیز غیرفعال می کند. با این حال ، اگر شما آن را انتخاب کرده اید ، دیگر مکالمات موجود در این برنامه به عنوان حباب ظاهر نمی شود. برای جلوگیری از ظاهر شدن برنامه به عنوان حباب ، باید یک قدم جلوتر بروید.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه فعال کردن حباب های چت جدید Android

اسکرین شات: جیک پترسون

نحوه خاموش کردن حباب های چت برای یک برنامه

سر به تنظیمات > اطلاعیه > تنظیمات برنامه، سپس برنامه مورد نظر را انتخاب کنید. اگر برنامه از حباب پشتیبانی می کند ، روی “ضربه بزنید”حباب ها، سپس “را انتخاب کنیدهیچ چیز نمی تواند بجوشدبه “اگر این گزینه در اینجا ظاهر نمی شود ، اما می دانید که برنامه از حباب پشتیبانی می کند ، به پایین بروید و ضربه بزنید”تنظیمات اضافی در برنامه“زیرا در عوض ممکن است گزینه در تنظیمات برنامه باشد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir