[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه فعال کردن

عکس: فرامسیرا (Shutterstock)

یکی از ویژگی های مفید جدید موجود در iOS 15 (که قبلاً در بتا عمومی موجود است) این است که Siri می تواند اعلانات اپل و برنامه های شخص ثالث را بخواند. کاربران برای مدتی این فرصت را داشتند که Siri تماس ها و پیامک ها را اعلام کند ، اما اعلان به شما امکان سفارشی سازی را می دهد وقتی از AirPods یا مدلهای Beats خاصی استفاده می کنید یا از CarPlay استفاده می کنید ، چه سیگنال های اضافی خواهید شنید.

همچنین ، هنگامی که اعلان خوانده می شود ، سیری متوقف می شود و بدون نیاز به گفتن “هی ، سیری” به شما پاسخ می دهد. این بدان معناست که می توانید هنگام دویدن یا رانندگی بدون نیاز به بلند کردن یا باز کردن قفل دستگاه ، هشدارها را دریافت کرده و به آنها پاسخ دهید.

نحوه تنظیم اعلان های اعلان در iOS 15

اول ، iOS 15 به عنوان یک بتا عمومی در دسترس است ، که اکنون می توانید امتحان کنید اگر نمی توانید منتظر بمانید تا از ویژگی استفاده کنید. در غیر این صورت ، iOS 15 پاییز امسال منتشر می شود.

هنگام شروع به کار iOS 15 ، ممکن است از شما خواسته شود که پیام های اعلان را تنظیم کنید. اگر این مورد را از دست داده اید یا می خواهید بعداً به آن برگردید ، آنچه را که نیاز دارید پیدا خواهید کرد تنظیمات> Siri و جستجو. ضربه زدن اعلان ها را اعلام کنید برای روشن و سفارشی کردن این ویژگی.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه فعال کردن

اسکرین شات: هموش پاتک

به عنوان مثال ، می توانید از Notification Notification همراه هدست یا CarPlay یا هر دو استفاده کنید. همچنین می توانید یک Reply را بدون تأیید فعال کنید ، که به Siri اجازه می دهد بدون خواندن اولین پاسخ شما پاسخ دهد. در نهایت ، می توانید انتخاب کنید که از کدام برنامه ها می خواهید پیام های اعلان را دریافت کنید.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه فعال کردن

اسکرین شات: هموش پاتک

بازگشت به مال شما سیری و جستجو تنظیمات ، همچنین می توانید سفارشی کنید اعلام تماس ها. مانند iOS 14 ، انتخاب کنید که آیا پیام ها را از طریق هدفون و خودرو ، فقط از طریق هدفون ، همیشه یا هرگز دریافت کنید.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه فعال کردن

اسکرین شات: هموش پاتک

توجه داشته باشید که پیام های پیام (که یک ویژگی پیام متنی موجود است) اکنون بخشی از پیام های پیام هستند ، نه یک تنظیم جداگانه.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir