نحوه قرارگیری Proffee به عنوان منبع پروتئین بعد از تمرین


نوشیدنی قهوه سرد روی میز

عکس: گور (شاتر استوک)

Proffee آخرین روند غذایی TikTok است که ترکیبی از شیک های پروتئینی و قهوه است. این منبع بد پروتئینی نیست ، اما اگر فکر می کنید جایگزین مناسبی برای Frappucino باشد ، احتمالاً ناامید خواهید شد.

یک حرفه معمولاً با مخلوط کردن شیک پروتئینی بطری و قهوه دم کرده سرد روی یخ انجام می شود ، اگرچه می توانید از هر پروتئین و هر نوع قهوه ای که دوست دارید استفاده کنید. برخی از افراد شربت های طعم دار و حتی خامه فرم گرفته اضافه می کنند.

آیا نوشیدنی پروتئینی مناسبی درست می کند؟

شیک های پروتئینی یک روش مناسب برای دریافت پروتئین در رژیم غذایی شما هستند ما قبلاً بحث کردیم. تو نه باید لرزش پروتئین پس از تمرین (یا در هر زمان دیگر) ؛ خوب است فقط غذاهای غنی از پروتئین در طول روز بخورید. اما اگر نوشیدنی های پروتئینی را مناسب می دانید ، کاملاً هک شده اند.

از آنجا که در بیشتر دستورالعمل های قهوه از یک لرزش پروتئین در یک بطری استفاده می شود ، به همان اندازه لرزش که استفاده می کنید حاوی پروتئین است. برچسب را بررسی کنید زیرا متفاوت است! آ نخست وزیر در حالی که لرزش وانیل دارای 30 گرم پروتئین و 160 کالری در 11 اونس است نسخه اتکینز کالری یکسانی دارد اما فقط نیمی از پروتئین دارد.

بقیه لرزش دارای تغذیه ای است که وارد کرده اید. کالری قهوه بسیار کم است (چیزی در حدود 5 کالری در یک فنجان بزرگ ، شیرین نشده). اگر فقط یک لرزش و کمی قهوه را مخلوط کنید ، در اصل همان مواد مغذی یک لرزش به همراه کمی عطر و طعم قهوه و یک دسته آب دریافت خواهید کرد. اگر شربت و خامه زده اضافه کنید ، مقدار زیادی قند و کالری اضافه می کنید.

آیا قهوه خوبی درست می کند؟

از بین تمام صورتحساب ها … نه واقعاً. تیم اینسایدر از چندین قهوه پروتئین نمونه گرفت، قضاوت در مورد آنها خوب است ، اما نه لزوما بهبود در نوشیدن پروتئین لرزش خود.

اگر به جای سفارش یکی از نوشیدنی های شیرین شده استارباکس ، که در واقع یک شیر لرزش است ، قهوه بنوشید ، بله ، احتمالاً ماکروهای بهتری وجود دارد. اما طعم Frappucino نیز وجود نخواهد داشت. اگر Frappucino را خیلی بد می خواهید ، در صورت لزوم فقط لازم است کالاهای باقیمانده را در آن روز سفارش دهید و تنظیم کنید.

به هر حال ، اگر پروتئین بیشتری در رژیم غذایی خود می خواهید ، باید به طور مرتب قهوه بنوشید تا تغییری ایجاد شود. غذاهای با پروتئین اضافه شده هستند معمولاً ارزش آن را ندارد مگر اینکه آنها را با دقت در رژیم غذایی خود برنامه ریزی کنید. اگر عاشق قهوه هستید ، خود را ناک اوت کنید ، اما فکر نکنید که هر از چندگاهی با نوشیدن یک فنجان از آن ، تفاوت چشمگیری در رژیم غذایی خود ایجاد می کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes