[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه قفل کردن دری که قفل ندارد

عکس: ساممیک (شاتر استوک)

قفل ها در دسته کارهایی قرار می گیرند که انجام نمی دهید توجه کنید در حالی که کسی نیست آنجا. در جایگاه حمام عمومی قرار بگیریدمثلاً: معمولاً وارد می شوید ، درب پشت سر خود را می بندید و بدون آن قفل کنید فکر. اما اگر وارد شوید ایستاده و متوجه شوید قفل شکسته است ، می تواند در حالی که سعی می کنید در حالی که آب می زنید ، به یک وضعیت استرس زا تبدیل شود ماندگاری در بسته شد

و این فقط یکی از بسیاری از شرایطی است که نبود قفل می تواند باعث نگرانی شود. که در مقاله ای برای BobVila.com، تیموتی دیل چندین راه حل برای نگه داشتن قفل و قفل درب بدون قفل ارائه می دهد. در اینجا چند نمونه ذکر شده است که ممکن است روزی برای شما مفید باشند.

نحوه استفاده از کمربند یا طناب برای قفل گردن

اگر در شرایطی قرار دارید که قفل کاری وجود ندارد و درب دارای دسته ای به سبک اهرم است ، یک کمربند یا طناب ساده می تواند یک راه حل موقت ارائه دهد. “فقط یک انتهای کمربند یا طناب را به دسته و سر دیگر را به یک جسم ثابت متصل کنید.” دیل می نویسد. “استفاده از دو اتصال را در نظر بگیرید تا در هنگام باز شدن و پایین آمدن دسته ، از حرکت کاملاً جلوگیری کنید.”

نحوه استفاده از توقف درب برای قفل کردن درب

شما از قبل می دانید که چگونه درب باز کردن درب کار می کند تا در باز بماند – به یاد داشته باشید که برعکس عمل می کند. به جای اینکه آن را زیر یک در باز بچسبانید ، توقف درب را زیر یک در بسته بچسبانید از طرفی که به سمت داخل باز می شود.

اما به خاطر داشته باشید که این روش دارای اشکالاتی است: یعنی اینکه فقط در یک طرف درب کار می کند و همچنین برخی از افراد به اندازه کافی قوی هستند که می توانند درب را بشکنند – حتی با بسته بودن درب. اگر از این مورد در درب خارجی استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید نوع دیگری از قفل پشتیبان موقت را اضافه کنید.

نحوه استفاده از چنگال برای قفل کردن درب

MacGyver داخلی خود را نمایش دهید و از چنگال برای ایجاد قفل موقت درب استفاده کنید که به داخل باز می شود. دستورالعمل های این امر کمی پیچیده است ، بنابراین در اینجا چگونگی آن آورده شده است دیل در مقاله خود در BobVila.com توضیح داده است:

برای ایمن سازی درب ، چوب های چنگال را خم کنید تا نوک دندان در لچ درب قرار گیرد و بقیه چنگال با بسته شدن درب به راحتی در شکاف بین درب و قاب درب باقی بماند. در را باز کنید و چنگال را بردارید ، سپس دسته چنگال را بشکنید. سر چنگال را مانند قبل دوباره در قفل درب قرار دهید ، مطمئن شوید که دندان های خم شده محکم به قفل درب چسبیده اند ، سپس در را ببندید. با بسته شدن در ، دسته چنگال را از داخل دندان ها بکشید و یک سد افقی ایجاد کنید که از باز شدن درب به داخل جلوگیری می کند.

نحوه قفل کردن درب با پشتی صندلی

این روش را احتمالاً دیده اید که در یک برنامه تلویزیونی یا فیلم تلویزیونی مورد استفاده قرار می گیرد ، اما در برخی شرایط واقعی نیز می تواند کارساز باشد.. ابتدا اطمینان حاصل کنید که صندلی مورد استفاده شما کاملاً محکم است. سپس آن را در یک زاویه قرار دهید تا قسمت بالای صندلی کاملاً در زیر دسته در قرار بگیرد و نگه دارد دو فوت صندلی نیز محکم بر روی زمین کاشته شده است یادداشت های دیل.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir