نحوه متوقف کردن پخش خودکار فیلم ها در اینترنت


زنی که از طریق آیفون ویدیو می بیند

عکس: اوئنگ ایندی (Shutterstock)

به طور کلی ، پخش خودکار فیلم ها آزاردهنده است. در شبکه های اجتماعی ، آنها می توانند من شما را می مکم و مورد بعدی که می دانید خرج کرده اید زمان فیلم ها را مرور کنید در وب سایت ها ، آنها مداخله می کنند ، شما را در سراسر صفحه دنبال می کنند و متن را مبهم می کنند از مقاله

خوشبختانه راه هایی برای غیرفعال کردن پخش خودکار ویدئو در هر مکانی وجود دارد. برنامه های کاربردی رسانه های اجتماعی روش هایی را ارائه دهید آنها را نیز غیرفعال کنید پیدا کردن گزینه های ساخته شده در بسیاری از مرورگرهای محبوب (و اگر نه ، وجود دارد همیشه یک پسوند برای کمک به شما)

نحوه غیرفعال کردن پخش ویدئو s در sاجتماعی mادیا

اگر ساعت ها را در حال مرور در فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام می گذرانید احتمالاً می توانید هر روز برخی از افراد از دست رفته را بازیابی کنید زمان را با غیرفعال کردن پخش خودکار ویدیوها زمان بندی کنید.

پخش خودکار ویدئو را غیرفعال کنید فیس بوک

برنامه فیس بوک را در تلفن هوشمند iPhone یا Android خود باز کنید و ضربه بزنید بر منو (در iOS ، این در گوشه سمت راست پایین و در Android در گوشه سمت راست بالا). رفت و آمد کردن به تنظیمات و حریم خصوصی > تنظیمات، و سی رسانه ها و کنترل ها برگه را انتخاب کنید “فیلم و عکس“گزینه.

“اینجا را انتخاب کنیدهرگز ویدئوها را به صورت خودکار پخش نکنید”گزینه مسدود کردن همه ویدیوهای پخش خودکار.

همچنین می توانید آنها را غیرفعال کنید در فیسبوک خود وب سایت. روی منوی کشویی در گوشه بالا سمت راست کلیک کرده و به تنظیمات و حریم خصوصی > تنظیمات. قابل اعتماد و متخصص “کلیپ های ویدئویی“در نوار کناری و از”پخش خودکار فیلم ها“، انتخاب کنید”خاموش“گزینه.

پخش خودکار فیلم را غیرفعال کنید توییتر

توییتر همچنین گزینه های مختلفی را برای غیرفعال کردن پخش خودکار ویدئوها در وب سایت و در اختیار دارد. برنامه های تلفن همراه در تلفن هوشمند iPhone یا Android ، روی سه ردیف ضربه بزنید منو دکمه باز کردن نوار کناری و برو به “تنظیمات و حریم خصوصی“گزینه. سپس برو به استفاده از داده ها > پخش خودکار ویدئو و برو به “هرگز“گزینه.

در وب سایت ، روی سه نقطه کلیک کنید | بیشتر دکمه در نوار کناری و “را انتخاب کنید”تنظیمات و حریم خصوصی“گزینه. برو اینجا دسترسی ، نمایش و زبانها > استفاده از داده ها > اجرای خودکار و روی “هرگز. ”

پخش خودکار ویدئو را غیرفعال کنید اینستاگرام

اینستاگرام واقعاً می خواهد توجه شما را جلب کند ، و tهیچ راهی برای غیرفعال کردن مستقیم پخش ویدیوی درون برنامه ای در اینجا وجود ندارد. بهترین شرط شماست آیا از وب سایت استفاده می کنیدجایی که اینستاگرام به طور خودکار فیلم های پیش فرض را پخش نمی کند.

با این حال ، پدردر برنامه های تلفن همراه ، می توانید با فعال کردن حالت داده کم ، پخش خودکار ویدیوها را به طور م disableثر غیرفعال کنید. برو به مال خودت مشخصات و روی سه ردیف ضربه بزنید منو دکمه در گوشه بالا سمت راست Gدرباره ی آن تنظیمات > حساب > استفاده از داده های تلفن همراه.

اگر از iPhone استفاده می کنید ، فعال کردن “از داده های کمتری استفاده کنید“گزینه. اگر از تلفن هوشمند Android استفاده می کنید ، گزینه “صرفه جویی در داده ها“و سپس انتخاب کنید”رسانه با وضوح بالا“گزینه.

نحوه غیرفعال کردن پخش خودکار فیلم iبر فرازمرورگر esktop

شما می خواهید پخش ویدیوها برای همه به طور خودکار متوقف شود وب سایت ها بازدید می کنید؟ می توانید ویژگی های سطح مرورگر را امتحان کنید از کار انداختن پخش خودکار رسانه ها. اما از نظر کارآیی ، مسافت پیموده شده شما ممکن است بسته به مسافت شما متفاوت باشد مرورگری به انتخاب شما (برای مثال Chrome ، چنین قابلیتی را ارائه نمی دهد) ، به این معنی که ممکن است نیاز به استفاده از برنامه افزودنی (بیش از یک دقیقه) داشته باشید.

پخش خودکار فیلم ها را در غیرفعال کنید مایکروسافت اج

در Microsoft Edge ، روی سه نقطه کلیک کنید منو دکمه نوار ابزار و “را انتخاب کنیدتنظیمات“گزینه. در نوار کناری سمت چپ ، به “کوکی ها و مجوزهای سایت، “و توسط”پخش خودکار چند رسانه ای“، قابل اعتماد و متخصص”محدودیت“گزینه.

متأسفانه ، این یک سوئیچ برای از بین بردن همه فیلم ها نیست ، بلکه است مرورگر ویدیوهای پخش خودکار آینده را بر اساس تعاملات قبلی خود با رسانه پخش خودکار در هر زمان محدود کنید سایت.

غیرفعال کردن پخش خودکار ویدئوها در فایرفاکس

فایرفاکس یک ویژگی واقعا خوب دارد که به شما امکان می دهد از پخش خودکار فیلم در همه وب سایت ها جلوگیری کنید (و این کار را می توانید انجام دهید) لیست سفید برخی در صورت انتخاب سایت هایی مانند Lifehacker را انتخاب کنید)

روی سه خط کلیک کنید منو در نوار ابزار کلیک کنید و به “تنظیمات. ” که در “محرمانه بودن و امنیت“کلیک”تنظیماتدکمه به “اجرای خودکار“گزینه. از پنجره بازشو ، روی منوی کشویی کنار “پیش فرض برای همه وب سایت ها” کلیک کرده و به “صوت و تصویر را مسدود کنید. ”

غیرفعال کردن پخش خودکار ویدئوها در سافاری

Safari برای مسدود کردن پخش خودکار فیلم ها (و به طور کلی برای ویژگی های حریم خصوصی) بسیار مناسب است. در واقع ، پخش خودکار فیلم ها را به طور پیش فرض مسدود می کند ، بنابراین شما اصلاً لازم نیست کاری انجام دهید.

اگر به دلایلی این ویژگی برای شما غیرفعال است ، از طریق آن دوباره فعال کنید من دارم میروم به سافاری > اولویت ها از نوار منو تغییر به “وب سایت هاو “را انتخاب کنیداجرای خودکاردر نوار کناری. در منوی کشویی در گوشه پایین سمت راست ، “هرگز به صورت خودکار پخش نمی شود“گزینه.

چگونه می توان دامکان پخش خودکار فیلم ها با پسوند مرورگر وجود دارد

بمسدود کننده های انتشار خودکار داخلی همیشه کار نمی کنند ، الفو اگر از Chrome استفاده می کنید ، حتی گزینه ای را نیز دریافت نمی کنید. در چنین مواقعی می توانید برنامه افزودنی شخص ثالث مانند AutoplayStopper. این برنامه در Chrome و Edge کار می کند و پخش ویدیو را به طور خودکار در همه وب سایت ها (از جمله وب سایت های خبری) مسدود می کند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes