[ad_1]

ما در اینجا توضیح داده ایم که چرا ممکن است بخواهید یکی از آنها را تهیه کنید شمابرنامه مدیریت رمز عبور ird-country تمام رمزهای عبور خود را پردازش کنید بابا این حال ، اگر نمی خواهید با یک برنامه خارجی کار کنید ، محبوب ترین مرورگر وب دارای ویژگی های داخلی است که می تواند به شما کمک کند.

Chrome سیستم مدیریت رمز عبور مخصوص به خود را دارد که اگر از مرورگرها یا برنامه ها رد نشوید ، می تواند بسیار مفید باشد. برای دسترسی به گذرواژه های خود ، روی نماد بیضی عمودی در بالا کلیک کنیدگوشه سمت راست پنجره Chrome خود ، سپس روی «تنظیمات» و «گذرواژه‌ها کلیک کنید. از آنجا ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد حساب Google خود شوید تا تمام گذرواژه های ذخیره شده خود را مشاهده ، ویرایش و کپی کنید. در برنامه Chrome ، روی نماد نقطه در پایین کلیک کنیدگوشه سمت راست و از آنجا به تنظیمات دسترسی پیدا کنید.

همچنین می توانید تنظیماتی مانند درخواست ذخیره گذرواژه ، ورود خودکار و بررسی گذرواژه ضعیف را تغییر دهید. اگر از Chrome به این روش استفاده می کنید ، می توانید هنگام ایجاد حساب جدید در سایت ، به طور خودکار Chrome یک گذرواژه قوی نیز ارائه دهید و سپس اطلاعات ذخیره شده را ذخیره می کند ، بنابراین نیازی نیست رشته طولانی حروف و اعداد را به خاطر بسپارید . به عنوان یک پاداش ، در جدیدترین نسخه Android ، Chrome گذرواژه های ضعیف را با یک لمس تغییر می دهد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir