[ad_1]

من به عنوان صاحب جدید یک مبل چرمی خوب ، دائما نگران هستم که آیا آن را در حالت بکر نگه دارم یا خیر. آیا باید روی آن بنشینم؟ اگر چیزی بریزم چی؟ چگونه می توانم برای محافظت از آن در برابر پوسته پوسته شدن؟ بنابراین، در اینجا نکاتی را که برای مراقبت از پوست خود یاد گرفتم ، انجام می دهم توبیاس فانکه افتخار می کندبه

در صورت نیاز به تمیز کردن مبل چرمی (یا مبلمان چرمی) ، ابتدا هرگونه خرده یا گرد و غبار را با جارو برقی دست خود بکشید. سپس سطح را با یک پارچه تمیز و خشک پاک کنید. اگر متوجه خراش های کوچکی روی پوست خود شدید ، می توانید یک انگشت تمیز روی آنها بکشید. روغن های طبیعی موجود در انگشتان شما می تواند به صاف شدن خط و خش کمک کند.

اگر شما چیزی روی مبل ریختم (بزرگترین ترس من!) ، از پاک کننده پوست مورد تایید سازنده استفاده کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید اینترنت پر از انواع راه حل های DIY است – به معنای واقعی کلمه راه حل ها با سرکه و سایر اقلام خانگی – اما محصولات برنزه گران قیمت خود را با این کار به خطر نیندازیدساختگی هستند برای ایمن تر شدن ، قسمت کوچکی از پاک کننده جدید خود را روی قسمت پنهان مبلمان خود آزمایش کنید تا مطمئن شوید که آسیبی نمی رساند یا اثری بر جای نمی گذارد. برای محافظت از پوست در برابر پوسته پوسته شدن ، مطمئن شویدخارج از نور مستقیم خورشید است و الفدور از بخاری ها یا شوفاژها که ممکن است به پایان کار آسیب برساند.

برای کالاهای چرمی کوچکتر مانند کیف یا کیف ، آنها را با پر کردن یک حوله تمیز در فرم نگه دارید. سپس آنها را در جای خشک و خنک در کیسه گرد و غبار قرار دهید که سطح آن را برای سالها محافظت می کند. در نهایت ، برای کت های چرمی ، حتماً آنها را روی چوب لباسی ضخیم و محکم نگه دارید تا شکل و ساختار آنها حفظ شود و از چین خوردگی یا چین خوردگی جلوگیری شود. برای اطلاع از این نکات مراقبت از پوست و موارد دیگر ، فیلم بالا را مشاهده کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir