[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه مسدود کردن تبلیغات با پیام های RCS در Google Messages و Samsung Messages

پروتکل پیامک Google RCS Chat است تعویض سریع پیام های متنی منسوخ شده ما برای چندین دهه باقی مانده است. RCS انواع مختلفی از ویژگی های کاربر پسند اندروید ، مانند رسیدهای خواندن ، اعلان های زمان واقعی هنگام نوشتن شخص دیگر و رمزگذاری سر به سربه میدونی، چیزهایی که کاربران iMessage و WhatsApp سالهاست دارند.

RCS همچنین بدیهی است که تبلیغات برای کاربران اندروید برای شرکت ها آسان تر می شود ، زیرا شرکت ها می توانند “تأیید” شوند ، که مزایای متعددی از جمله توانایی ارسال گسترده انفجار تبلیغات با پیام های RCS

مطابق با پلیس اندروید، چنین تبلیغاتی بیشتر در Google Messages و Samsung Messages ظاهر می شود ، برنامه پیام رسانی پیش فرض برای اکثر تلفن های Android در گردش. تا کنون ، تبلیغات فقط برای کاربران منتخب و فقط در مناطق خاصی نشان داده می شود ، اما احتمالاً تنها یک زمان است که شرکت های بیشتری از پیام های RCS استفاده کنند – پس از آن ، تبلیغات بخشی عادی از پیام های Google و پیام های سامسونگ برای همه خواهد بود.

خوشبختانه چندین راه برای جلوگیری از به هم ریختن تبلیغات مزاحم در برنامه پیام رسانی اندروید وجود دارد.

روش 1: مسدود کردن مخاطبین و تماس ها (پیام های Google و پیام های سامسونگ)

در برخی موارد ، پس از دریافت تبلیغات تجاری ، می توانید اشتراک آنها را لغو کنید. گزینه باید در خود مکالمه ظاهر شود. اگر گزینه لغو اشتراک را نمی بینید ، می توانید یک کسب و کار را از منوی مخاطبین پیام های Google مسدود کنید.

  1. اطلاعات تماس تجاری را در Google Messages باز کنید و باز کنید “تنظیمات” بخش.
  2. انتخاب کنید “مسدود کردن و گزارش هرزنامه ها”.
  3. به طور مشابه ، می توانید مکالمه ای را در صندوق ورودی خود در Google Messages برای برجسته کردن آن فشار دهید ، سپس روی منو با سه نقطه سرریز ضربه بزنید و انتخاب کنید “مسدود کردن”. این روش در هنگام دریافت هرزنامه از منابع تأیید نشده و شماره های تصادفی به شما کمک می کند.

پیام های سامسونگ به شما امکان می دهد اعداد را به لیست طبقه های مسدود شده اضافه کنید تنظیمات> مسدود کردن شماره و پیام> مسدود کردن شماره.

روش 2: ویژگی های RCS (پیام رسانی Google) را غیرفعال کنید

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه مسدود کردن تبلیغات با پیام های RCS در Google Messages و Samsung Messages

اسکرین شات: برندن هسن

مسدود کردن تبلیغات و هرزنامه ها مستلزم این است که شما در واقع آنها را دریافت کرده و با آنها تعامل داشته باشید هرزنامه است ، اما راهی وجود دارد که کاربران Google Message از ظاهر آنها در وهله اول جلوگیری کنند: Dما از RCS استفاده می کنیم

پیام های Google به کاربران امکان می دهد RCS Chat را در منوی تنظیمات برنامه غیرفعال کنند:

  1. پیام های Google را باز کنید
  2. روی نماد منوی سه نقطه ضربه بزنید و را انتخاب کنید تنظیمات> عملکردهای گپ.
  3. تعویض “فعال کردن ویژگی های چت” گزینه خاموش است ، سپس روی ضربه بزنید “خاموش” در کادر بازشو برای تأیید.

این ویژگی های وابسته به RCS مانند رسیدهای خواندن ، نشانگر ورودی زمان واقعی و افزایش امنیت پیام های رمزگذاری سرتاسر را حذف می کند. اما این (در حال حاضر) تنها راه جلوگیری از تبلیغات مبتنی بر RCS است.

و نگران نباشید – پیام های Google حتی با RCS غیرفعال به کار خود ادامه می دهد. تیبه طور خودکار اعمال می شود در عوض ، همه چیز را به پیامک تغییر می دهد (به خاطر داشته باشید که مشاغل همچنان می توانند تبلیغات پیامک را برای شما ارسال کنند ، حتی زمانی که ویژگی RCS دستگاه شما خاموش است).

روش 3: از یک برنامه متفاوت استفاده کنید

از طرف دیگر ، به طور کامل به یک برنامه پیام رسانی پیش فرض دیگر بروید. برخی از برنامه ها ، مانند WhatsApp ، Messenger و Signal ، حتی دارای ویژگی های RCS و سایر ویژگی هایی هستند که فراتر از آنچه اکثر برنامه های پیام رسانی Android می توانند انجام دهند ، هستند. سایر راه حل های جامد شامل SMS Organizer ، Telegram ، Viber و GroupMe است.

در حالی که بسیاری از این برنامه ها مشکلات خاص خود را دارند– از جمله هرزنامه ، سیاست های کثیف حریم خصوصی و مسائل امنیتی – حداقل می تواند کمک کند از هرزنامه RCS در Google Messages و Samsung Messages خودداری کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir