نحوه ملاقات با چند نفر (به روش صحیح)


خواه در روابطی باشید که به عنوان یک رابطه اخلاقی غیر همسر (ENM) شناخته می شود و یا صرفاً به یکسری جلسات Tinder بروید بدون اینکه چیزی را ناخن بزنید ، روش های مختلفی وجود دارد که می توانید مطمئن شوید که تا آنجا که ممکن است ایمن باشید و بدون اینکه احمق باشید.

شما باید به وضوح ارتباط برقرار کنید

به همه و سایر شرکای خود بگویید چه کاری انجام می دهید! ارتباطات با ENM و همچنین جلسات خوب است ، اما فقط درصورتی که همه بدانند. اگر چیزی را پنهان می کنید ، از خود بپرسید که چرا؟

در این برنامه ها ، افراد زیادی را در بیوگرافی خود با “ENM” ملاقات خواهید کرد یا افرادی که به وضوح اظهار دارند که به دنبال چیز جدی “نیستند. همچنین با بسیاری از افراد ملاقات خواهید کرد که از نظر اخلاقی چندجانبه نیستند یا ملاقات یا خوابیدن در آنها چندان روشن نیست. مثل گروه اول مردم باشید. ممکن است ناخوشایند به نظر برسد که مجبور شوید در تاریخ های احتمالی اعتراف کنید که واقعاً نمی خواهید چیزی یک همسر از تاریخ شما شکوفا شود ، اما شرم آورتر از این است که مجبور شوید به آنها بگویید که آنها در واقع فقط رابطه بسیاری هستند ، آنها شما را با قرار سوم. “پس ما چی هستیم؟”

اگر نگران باشید ، شخصی در لیست شما اعتراض خواهد کرد بودن لیست خیلی بد است آنها حق دارند با آنها مخالفت کنند و فریب نخورند.

ممکن است همان سال 2019 دیده باشید توییت ویروسی که می گفت ، “بیرون رفتن با آخرین دوست پسر من مثل این بود که در آنجا باشم عزب اما بدون اینکه بفهمم داخل هستم عزب. “برای این قطعه ، ما با نویسنده آن ، سارا مورس ، یک مدیر بازاریابی 23 ساله که اکنون در یک رابطه یک همسر است ، قرار گرفتیم تا بفهمیم که او یکی از بسیاری از زنان در لیست خواستگاران خود است.

به گفته وی ، ارتباط کلیدی است – حتی این بدان معناست که کسی که با او صحبت می کنید یا ملاقات می کنید ، پس از شنیدن سخنان شما ، نمی خواهد با شما ادامه دهد.

وی گفت: “اگر سابق لعنتی من با من ارتباط برقرار می کرد که می خواهد یک کلاهبردار سریال باشد ، من هرگز با او قرار ملاقات نمی گذاشتم.” این باعث می شود احساس کنم به اندازه کافی خوب نیستم.

البته تعاریف مربوط به آنچه “شیاد” از فردی به فرد دیگر متفاوت است و قطعاً افرادی هستند که اگر به آنها بگویید می خواهید در زمین بازی کنید احساس “ناکافی” نخواهند کرد. شما باید آن را دوباره بگویید. ببینید ، قبل از شروع مورس و همسر قبلی ، آنها اظهار داشتند که هر دو با افراد دیگر صحبت می کنند. خوب بود! این مشکلات پس از جدی شدن مورس بوجود آمد متوقف شد با دیگران صحبت کنید ، اما دوست پسر این کار را نمی کند.

در مورد نیت خود صریح باشید ، به آنها پایبند باشید و هر لحظه همه چیز را بگویید تا سوژه توییت ویروسی نشوید.

برای تغییر باز باشید

شاید شما فکر می کنید شما فقط به یک تابستان آرام علاقه مند هستید. شاید شما فکر می کنید شما فقط هیچ تک همسری نمی خواهید. شما ممکن است فکر کنید زیاد از مواردی که در نهایت وقتی با کسی روبرو می شوید که همه چیز را تغییر می دهد کاملاً بی ربط هستند.

نعمت های خودتان را مسدود نکنید فقط به این دلیل که دید خاصی در مورد چگونگی پیش رفتن اوضاع و یا توانایی آن دارید. بعد از قرار ملاقات ها ، پیوستن ها و تماس ها با خود مشورت کنید تا مطمئن شوید بدون این که متوجه شوید عاشق شخصی نمی شوید. و اگر هستید ، از آنجا بروید – و از اینکه از مسیر خارج شوید ، نترسید.

از محافظت استفاده کنید

استفاده از کاندوم و سایر اشکال محافظتی بدون گفتن است ، اما ما هنوز این را خواهیم گفت: هیچ چیز در تابستان آرام یا اوقات فراغت مانند آه ، کودک یا کلامیدیا وقت را تلف نمی کند. خود را از این طریق عبور ندهید و کسی را قرار ندهید که حتی نمی خواهید متعهد شوید. شما هر دو می توانید به تنهایی از عهده حل مشکل برآیید ،

این توصیه به ویژه اگر از توصیه اول صرف نظر کنید بسیار مهم است. (بدون سایه ، فقط می گویم.) اگر کسی که با بی دقتی می بینید متوجه نشود که افراد دیگری در صندوق ورودی و تخت شما هستند ، واقعاً بی انصافی است که به آنها ضربه بزنید یا این راز را نگه دارید. اینها فقط حقایق است.

بعلاوه ، به آن فکر کنید: اگر در آنجا هستید ، جایی که به طور عادی ملاقات می کنید و ملاقات می کنید ، سایر شرکای شما نیز می توانند این کار را انجام دهند. این حق آنهاست ، نه؟ شما افراد دیگری را که می زنند نمی شناسید. به طور جدی ، قبل از اینکه آن را بزنید ، آن را بپیچید.

درباره خود بیشتر بدانید

مورس از تجربه حضور در خود آموخت عزبترکیب مشابهی که او در نوعی غیر تک همسری نبوده ، قابل قبول یا غیرقابل قبول است. ماریلا مستوف ، نویسنده 33 ساله فرهنگی که در دهه گذشته با بسیاری از افراد ملاقات کرده است ، درست زمانی که برای اولین بار بخشی از یک “ایجاد سه گانه واقعا شگفت انگیز با یک زوج متاهل مسن تر” شد ، درست عکس این را آموخت.

او به لایف هاکر گفت: “وقتی بیرون می روم به صورت چندشاخوری احساس کمبودی احساس می کنم.” “به طور کلی ، من شخصی هستم که بسیار تشنه تعهد عمیق هستم. وقتی تک همسر هستم ، احساس می کنم بیش از حد حساس هستم و احساس می کنم “بیش از حد” هستم یا خیلی سخت تلاش می کنم. من تمایل دارم بیش از حد سرزده روی شخصی / رابطه ای که همیشه او را می کشد تمرکز کنم. تمایل من بهتر به polyamory است ، جایی که می توانم کمی از این انرژی شدید را به هر رگ بریزم. برای من ، این تعادل سالم تر از نظر ذهنی است. “

چه اهل چند همسری باشید و چه خودتان با هم قرار بگذارید ، در مورد هرکسی که قرار می گذارید چیزهای زیادی خواهید آموخت ، اما همچنین می توانید در مورد خود چیزهای زیادی یاد بگیرید. از این فرصت استفاده کنید و بفهمید چه کسی هستید و چه می خواهید. در این صورت شما نه تنها بهترین شریک زندگی همراهان بسیار خود بلکه خود نیز خواهید بود.

مستوف توصیه کرد: “احساسات خود را تا حد ممکن و تا حد ممکن بی شرمانه احساس کنید.” “شما خاص نیستید و مشکلات شما منحصر به فرد نیستند ، یعنی تنها نیستید! همه چیز را پردازش کنید ، نیازهای خود را شناسایی کنید و دوباره امتحان کنید. یا نه!”
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes