[ad_1]

AirPods Pro روی میز کنار iPhone

عکس: آدریان (شاتر استوک)

در نتیجه آیفون ، آیپد و مک ، AirPods Pro دارند پیوست درجات دستگاههای اپل که دریافت می کنند به روزرسانی های بتا اپل به روزرسانی های بتا منظم را برای AirPods Pro که توسط هر کسی با استفاده از حساب Apple Developer قابل نصب است.

این بتا به شما امکان می دهد قبل از عمومی شدن به ویژگی های آینده دسترسی پیدا کنید. با اولین بتا AirPods Pro ، این بدان معنی است خواهی کرد امتحان کردن حالت کاهش صدای محیط و صوت فضایی ویژگی های تماس FaceTime.

برای نصب این نسخه بتا ، باید این کار را انجام دهید در حال دویدن iOS 15 Developer Beta 3 یا بالاتر ، همراه با Xcode 13 Beta 3 در Mac شما. قبل از شروع ، توجه به این نکته مهم است که اگر مشکلی پیش آمد راهی برای پایین آوردن سیستم عامل AirPods Pro وجود ندارد. برای از بین بردن خطاها باید منتظر اجرا شدن به روزرسانی باشید.

چگونه مننصب نمایه بتا AirPods Pro در iPhone

اگرچه روند کلی فعال کردن AirPods Pro beta کاملاً متفاوت است ، اما اگر از قبل نصب کرده باشید ، مراحل نصب حساب beta مشخص خواهد شد iOS 15 نسخه بتا.

 1. در iPhone ، به برگه بارگیری بروید سایت توسعه دهنده اپل.
 2. پس از ورود به سیستم ، روی ضربه بزنید فهرست کشویی به بخش بارگیری ها بروید و “را انتخاب کنید”| بیشتر“گزینه.
 3. Fبخش “AirPods Pro Beta” را انتخاب کنید و ضربه بزنید “جزییات را ببینیددکمه “.
 4. انتخاب کنید “iOSAirPodsProSeed.mobileconfig“مشخصات و ضربه بزنید “اجازه می دهدبرای نصب آن.
 5. باز کن “تنظیمات“، لمس كردن”حساب بارگیری شداز بالا انتخاب کنید “نصبگزینه ای برای نصب نمایه در دستگاه شما. رمز ورود دستگاه احراز هویت خود را وارد کنید.
 6. تیap “نصبدر آخر ، روی “ضربه بزنید”انجام شدهبرای تکمیل مراحل.

با استفاده از Xcode به روزرسانی های بتا AirPros Pro را فعال کنید

نمایه بتا AirPods Pro از قبل بر روی iPhone شما نصب شده است ، بروند در واقع نصب به روز رسانی بتا است متفاوت از دیگران است توسعه دهنده بتا برای iOS و iPadOS.

با این حال ، این شامل استفاده از Xcode در Mac شما است فقط احراز هویت قبل از شروع ، مطمئن شوید که استفاده می کنید آخرین نسخه بتا Xcode (Xcode 13 Beta 3).

 1. ابتدا AirPods را به آیفون خود متصل کرده و سپس آیفون خود را به مک خود متصل کنید.
 2. برنامه بتا Xcode را در Mac خود راه اندازی کنید. (لازم نیست کار دیگری انجام دهید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آن را باز کنید.)
 3. در iPhone خود ، باز کنید “تنظیمات“کاربرد و رفتن به “توسعه دهنده“بخش.
 4. به پایین صفحه رجوع کنید و “را انتخاب کنید”نسخه قبل بتا سیستم عامل“گزینه.
 5. AirPods Pro جفت شده خود را در بالا پیدا خواهید کرد. روی سوئیچ کنار آن ضربه بزنید تا به روزرسانی های بتا نرم افزار AirPods Pro را فعال کنید. ضربه زدن “موافقبرای موافقت با شرایط اپل و آماده هستید.

برای فعال کردن به روزرسانی ، AirPods Pro را 100٪ شارژ کنید ، آنها را به iPhone خود متصل کرده و لولای قاب را ببندید.

برای اینکه بفهمید سیستم عامل شما واقعا هست یا نه به روز شده است ، به تنظیمات >بلوتوث، ضربه زدن “مندر کنار AirPods Pro خود و شماره سیستم عامل را بررسی کنید.

نحوه حذف میان افزار AirPods Pro beta

اگرچه نمی توانید به روزرسانی سیستم عامل را واگرد کنید ، اما می توانید از کانال بتا خارج شوید تا منتظر بمانید به روزرسانی های پایدار پیش رو

باز کن “تنظیماتو ادامه دهید جمع > مشخصات دستگاه و مدیریت > مشخصات سیستم عامل AirPods Pro. اینجا ضربه بزنیدحذف حساب کاربریگزینه ای برای حذف حساب بتا AirPods Pro از دستگاه شما.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir