[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه نصب نسخه های بتا عمومی iOS 15 و iPadOS 15

عکس: سیب

هر پاییز ، اپل نسخه جدیدی از سیستم عامل های خود را برای آیفون و آیپد منتشر می کند. و مثل همیشه ، اگر شما به ویژگی های جدید در iOS 15 و iPadOS 15 علاقه مند هستید ، راهی وجود دارد که با استفاده از بتا عمومی خط را رد کنید و آنها را امتحان کنید.

با پیوستن به برنامه بتا عمومی اپل ، می توانید تمام ویژگی های سیستم عامل جدید را امتحان کنید ، اما نکته قابل توجهی وجود دارد: از آنجا که این به روزرسانی های سیستم عامل هنوز در نسخه بتا هستند ، ممکن است کاملاً پایدار نباشد. ممکن است اینجا و آنجا با اشکال یا سکوت شکن مواجه شوید (اگرچه نسخه های بتا عمومی معمولاً پایدارتر از هستند توسعه دهنده بتا) ، بنابراین ممکن است نخواهید آن را روی دستگاهی که هر روز به آن تکیه می کنید نصب کنید.

اگر در این کار مهارت دارید ، خوب ، هیچ چیز شما را متوقف نمی کند. پس از ثبت نام در نسخه بتا عمومی اپل ، به روزرسانی رایگان و جدیدی را در مورد سیستم عامل جدید دریافت خواهید کرد. قبل از شروع ، مطمئن شوید که از داده های خود پشتیبان تهیه کرده اید (خواه از iCloud استفاده می کنید یا با انجام پشتیبان گیری محلی در رایانه خود).

نحوه بارگیری و نصب نسخه های بتا عمومی iOS 15 و iPadOS 15

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه نصب نسخه های بتا عمومی iOS 15 و iPadOS 15

عکس صفحه: هاموش پاتک

به روزرسانی سیستم عامل دستگاه خود به حالت بتا عمومی ، تفاوتی با نصب یک به روزرسانی عادی پس از ثبت نام در برنامه ندارد. در اینجا نحوه شروع کار آمده است.

 1. در iPhone یا iPad خود ، Safari را باز کرده و باز کنید وب سایت Apple Beta.
 2. به پایین پیمایش کنید ، روی “ضربه بزنید”ثبت نامو با Apple ID خود وارد سیستم شوید.
 3. در صفحه راهنمای بتا عمومی ، “را انتخاب کنیدiOS“یا”iPadS”بالا ، بسته به دستگاه شما.
 4. از برگه شروع ، روی “ضربه بزنید”دستگاه iOS خود را ثبت کنید“اگر از iPhone استفاده می کنید یا”دستگاه iPadOS خود را ثبت کنیداگر از iPad استفاده می کنید.
 5. به پایین به برگه “تنظیم حساب” بروید و روی “ضربه بزنید”مشخصات بارگیری
 6. ضربه زدن “اجازه می دهد”برای بارگیری مشخصات پیکربندی ؛ پس از اتمام بارگیری ، روی “ضربه بزنید”نزدیکدکمه “.
 7. برنامه تنظیمات را در دستگاه خود باز کنید و روی “ضربه بزنید”حساب بارگیری شدبخشی که درست در بالا خواهید دید.
 8. ضربه زدن “نصب”برای شروع روند کار. از شما خواسته می شود گذرواژه خود را وارد کنید. ضربه زدن “نصببرای شروع نصب
 9. پس از اتمام ، iPhone یا iPad خود را با استفاده از “راه اندازی مجدد کنید”اکنون دوباره راه اندازی کنیددکمه “.

پس از راه اندازی مجدد iPhone یا iPad ، باز کنید تنظیمات برنامه و هدف جمع > به روز رسانی نرم افزار برای به روزرسانی بتا عمومی ضربه زدن “دانلود و نصبو شما به مسابقات می روید!

اگر در راه اندازی نسخه بتا مشکلی دارید و می خواهید رتبه بندی خود را پایین بیاورید ، همیشه می توانید iPhone یا iPad خود را با بازیابی نسخه پشتیبان از نسخه پشتیبان ، به نسخه پایدار برگردانید ، اما مطمئن شوید که ابتدا آخرین داده هایی را که نمی خواهید از دست بدهید ، نگه دارید.

نحوه ترک نسخه بتا عمومی iOS 15

پس از نصب حساب بتا عمومی ، از این پس به روز رسانی های بتا را دریافت خواهید کرد. بعد از اینکه iOS 15 و iPadOS 15 به طور رسمی راه اندازی شد ، نسخه پایداری از سیستم عامل دریافت خواهید کرد – که زمان خوبی برای بیرون رفتن از نسخه بتا عمومی است.

برای انجام این کار ، باز کنید تنظیمات برنامه و رفتن به جمع > VPN و مدیریت دستگاه > نمایه بتا iOS 15 و iPadOS 15. ضربه زدن “حذف حساب کاربریدکمه ، رمز ورود خود را وارد کنید و “ضربه بزنید”برداشتنبرای خلاص شدن از حساب بتا

پس از راه اندازی مجدد دستگاه ، به کانال به روزرسانی پایدار باز خواهید گشت.

چه انتظاراتی از iOS 15 و iPadOS 15 داریم

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه نصب نسخه های بتا عمومی iOS 15 و iPadOS 15

عکس: سیب

iOS 15 پیشرفت های چشمگیری در ارتباطات و ویژگی های شخصی آیفون ایجاد کرده است. FaceTime با پشتیبانی از نمای وب ، حالت پرتره و FaceTime در وب ، بازنگری اساسی (بدون شک با احترام به نیاز روزافزون به پیام رسانی ویدیویی گروهی مبتنی بر همه گیری) انجام داد. SharePlay در نهایت به شما امکان می دهد هنگام استفاده از FaceTime با دوستان خود رسانه مصرف کنید.

در نمای شخصی ، عملکرد Focus وجود دارد که مانند حالت استروئیدها “مزاحم نشوید” است. سرانجام ، می توانید حالت های DND سفارشی را برای فعالیت های مختلف ایجاد کنید و به شما امکان کنترل دقیق نحوه ارتباط یک برنامه یا شخص با شما را می دهد.

بسیاری از ویژگی های جدید دیگر وجود دارد که می توانید در ما بررسی کنید بررسی اجمالی IOS 15، اما مورد علاقه ما تاکنون Live Text است: iPhone یا iPad شما اکنون می تواند متن را در هر تصویری تشخیص دهد و آن را به متن قابل انتخاب تبدیل کند. جهنم باحال

از طرف دیگر ، iPadOS 15 ، بالاخره ابزارهایی را در صفحه اصلی (از جمله اندازه گجت بسیار بزرگ) دریافت می کند. و تکرار دیگری از سیستم چند وظیفه ای iPad وجود دارد – این بار اپل یک دکمه در بالای صفحه اضافه کرد که به شما امکان می دهد به راحتی برنامه ها را در Split View و Slide Over ضمیمه کنید.

کدام آیفون و آیپد پشتیبانی می شوند؟

پشتیبانی از دستگاه های اپل برای iOS 15 و iPadOS 15 گسترده است – آیفون 6s 2015 هنوز پشتیبانی می شود. در اینجا لیستی از همه دستگاه های سازگار وجود دارد:

آیفون

 • آیفون 12 ، آیفون 12 مینی ، آیفون 12 پرو ، آیفون 12 پرو حداکثر
 • آیفون 11 ، آیفون 11 پرو ، آیفون 11 پرو مکس
 • آیفون XS ، آیفون XS حداکثر
 • آیفون X ، آیفون XR
 • آیفون 8 ، آیفون 8 پلاس
 • آیفون 7 ، آیفون 7 پلاس
 • آیفون 6 اس ، آیفون 6 اس پلاس
 • آیفون SE (نسل اول و دوم)
 • iPod Touch (نسل هفتم)

آی پد

 • iPad Pro 12.9 اینچی (نسل اول تا هفتم)
 • آیپد پرو 11 اینچی (نسل اول تا سوم)
 • آیپد پرو 10.5 اینچی
 • آیپد پرو 9.7 اینچی
 • iPad (نسل پنجم تا هشتم)
 • iPad Mini (نسل چهارم و پنجم)
 • iPad Air (نسل دوم تا چهارم)

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir