[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه نصب tvOS 15 Public Beta در Apple TV شما

عکس: پیتر کوتوف (شاتر استوک)

گرچه ممکن است در مورد نرم افزاری که روی Apple TV شما زیاد اجرا می شود فکر نکنید ، اپل هر ساله یک بروزرسانی عمده منتشر می کند. در پاییز 2021 ، اپل tvOS 15 را منتشر می کند که برخی از پیشرفت ها را در کیفیت زندگی Apple TV ایجاد می کند: سرانجام ، می توانید وارد برنامه هایی شوید که از Face ID آیفون شما استفاده می کنند ، به عنوان مثال ، not به ذکر است پشتیبانی فضایی از AirPods Pro و AirPods Max و SharePlay پشتیبانی از تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی با دوستان در FaceTime از طریق iPh0ne خود.

اگر نمی خواهید برای امتحان کردن این ویژگی ها تا پاییز صبر کنید ، نسخه بتا عمومی tvOS را نصب کنید. آاین بتا است ، هر چند ، دقیق نخواهد بود مانند یک سواری آرام باشیدممکن است با مشکل روبرو شوید یا یخ بزنید. همچنین، هیچ راهی برای بازگرداندن آخرین مدل Apple TV 4K وجود ندارد اگر مشکلی پیش آمد ، so برای رفع خطای شما باید تا زمان بروزرسانی نرم افزار صبر کنید.

شما می توانید مدل اصلی Apple TV HD را از سال 2015 بازیابی کنید و در زیر درباره آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

خوب به نظر میاد؟ سپس منو در مورد نصب tvOS beta در Apple TV خود صحبت کنید.

نحوه بارگیری نسخه بتا عمومی tvOS 15 در Apple TV خود

برای دسترسی به بتا عمومی tvOS ، باید در بتا عمومی اپل ثبت نام کنید. پس از ثبت نام ، Apple TV شما می تواند به روزرسانی های بتا را از طریق هوا دریافت کند. برای انجام این کار ، نیازی به اتصال Apple TV به رایانه خود نیست – aتنها کاری که شما باید انجام دهید این است که Apple ID خود را در برنامه بتا عمومی اپل ثبت کنید.

اپل را باز کنید وب سایت برنامه بتا عمومی در کامپیوتر شما و کلیک کنید “ثبت نام. “سپس با Apple ID خود وارد سیستم شوید (همان Apple ID که با Apple TV خود استفاده می کنید). شرایط ثبت نام در برنامه را بپذیرید ،و این تمام کاری است که شما باید در وب سایت انجام دهید.

اکنون به Apple TV خود بروید. ابتدا مطمئن شوید که از همان Apple ID در Apple TV خود استفاده می کنید. برای این کار ، برنامه Settings را باز کنید و به آن برویدحساب ها“بخش. به “اینجا برویدiCloud، “”iTunes و فروشگاه App، “یا”مرکز بازی“بخشها. مطمئن شوید که Apple ID شما یکسان است و کارتان تمام شده است.

سپس در برنامه تنظیمات ، به بروید سیستم > به روز رسانی نرم افزار، فعال کنید “به روزرسانی های بتا عمومی دریافت کنیدو با شرایط و ضوابط موافقت کنید.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه نصب tvOS 15 Public Beta در Apple TV شما

عکس صفحه: هاموش پاتک

پس از فعال شدن ، Apple TV شما شروع به دریافت به روزرسانی های بتا عمومی در tvOS 15 می کند. برای نصب نسخه بتا عمومی ، به اینجا بروید تنظیمات > سیستم > به روز رسانی نرم افزار و کلیک کنید “به روز رسانی نرم افزاردکمه “. از پنجره بازشو ، “دانلود و نصب“گزینه.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه نصب tvOS 15 Public Beta در Apple TV شما

عکس صفحه: هاموش پاتک

حالا می توانید فقط بگذارید Apple TV شما کارهای خود را انجام دهد. این برنامه Apple TV شما را بارگیری ، نصب و راه اندازی مجدد می کند. پس از اتمام ، tvOS 15 را شروع می کنید.

ویژگی های جدید در tvOS 15 چیست؟

اگر شما مالک هستید AirPods و HomePod mini ، به روزرسانی tvOS 15 زندگی شما را بسیار بهتر خواهد کرد. tvOS 15 سرانجام از قابلیت اتصال خودکار AirPods اپل پشتیبانی می کند (اعلانی را در صفحه مشاهده خواهید کرد تا به شما در اتصال سریع AirPods کمک کند). علاوه بر این ، AirPods Pro و AirPods Max برای شنیدن همه جانبه در برنامه های پشتیبانی شده به Spatial Audio دسترسی خواهند داشت. و شما قادر خواهید بود از دو مینی HomePod در یک جفت استریو استفاده کنید.

همچنین از ویژگی SharePlay پشتیبانی طبیعی نیز برخوردار است. اگر بدوید iOS 15 در iPhone شما و با دوستان خود در FaceTime چیزی تماشا کنید ، می توانید به راحتی رسانه ها را به Apple TV منتقل کنید در حالی که تماس را با iPhone خود ادامه می دهید. کنترل و پخش چندرسانه ای با سایر تماس های گروهی همگام سازی می شوند.

و همانطور که اشاره کردیم، شما می توانید با استفاده از Face ID آیفون خود وارد برنامه ها شوید (با استفاده از iCloud Keychain).

چگونه Apple TV خود را بازیابی کنیم

اگر با نسخه بتا عمومی tvOS مشکلی دارید ، می توانید Apple TV HD خود را بازیابی کنید (این با مدلهای 4K کار نمی کند).

  1. کابل HDMI و سیم برق را از Apple TV جدا کرده و با استفاده از کابل USB-C (ترجیحاً با استفاده از macOS Catalina یا نسخه های جدیدتر) آن را به Mac خود وصل کنید.
  2. Finder را در Mac خود باز کنید و Apple TV را از نوار کناری انتخاب کنید. گزینه “بازیابی” را در اینجا انتخاب کنید.
  3. برای تکمیل روند بهبودی ، دستورالعمل ها را دنبال کنید.

اگر برای بازیابی Apple TV از Mac با MacOS Mojave یا قدیمی تر یا رایانه استفاده می کنید ، باید از iTunes استفاده کنید (Apple TV را از لیست منبع در اینجا انتخاب کنید).

کدام دستگاه ها توسط tvOS 15 پشتیبانی می شوند؟

tvOS 15 از هر سه مدل اصلی Apple TV پشتیبانی می کند که با کنترل از راه دور Siri (با صفحه لمسی) ارائه می شوند. ایناهاش لیست:

  • Apple TV HD (2015)
  • Apple TV 4K (2017)
  • Apple TV 4K (2021)

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir