نحوه نظارت بر سطح گلوکز خون در برنامه Fitbit


ساعتهای فیت بیت در معرض

عکس: ОЛОЗАНО (شاتر استوک)

Fitbit با جدیدترین به روزرسانی برنامه (در سراسر ماه فوریه منتشر شده است) نظارت بر قند خون را در برنامه حفظ می کند برای کاربران در ایالات متحده دستگاه fitbit شما هنوز نمی تواند قند خون را اندازه گیری کند. فقط ردیابی در برنامه جدید است.

“[H]در جایی برای ردیابی [blood glucose] همراه با رفتارهای روزمره سلامتی مانند فعالیت ، رژیم غذایی ، خواب یا استرس و سایر بیومتریک ها مانند وزن ، می تواند در یادگیری استراتژی های جدید و کمک به ایجاد پیشرفت در مدیریت سلامتی شما بسیار ارزشمند باشد. ” پست وبلاگ اعلام ویژگی جدید

نظارت بر قند خون برای افراد دیابتی یا برخی دیگر از بیماری ها مفید است. ویژگی جدید جایگزین توصیه های پزشکی نیست. ایده این است که به شما کمک کند الگوهایی را که سطح گلوکز را با تغذیه ، سطح فعالیت و خواب پیوند می دهند ، شناسایی کنید.

اگر قبلاً از برنامه OneTouch Reveal با مانیتور گلوکز استفاده کرده اید ، Fitbit اکنون می تواند قرائت ها را از آن برنامه وارد کند. در غیر این صورت ، باید قرائت قند خون خود را به صورت دستی ثبت کنید. می توانید برنامه را تنظیم کنید تا این مورد را به شما یادآوری کند ، از جمله ارسال یادآوری مستقیماً به Fitb شماسپس.

اگر اشتراک Fitbit Premium داشته باشید (9.99 دلار در ماه) ، می توانید ببینید که چگونه سطح شما در 30 روز گذشته در محدوده هدف قرار دارد. همچنین می توانید سطح گلوکز خود را در گزارش های سلامتی بگنجانید تا با ارائه دهندگان خدمات بهداشتی به اشتراک بگذارید.

چندین به روزرسانی دیگر به طور همزمان منتشر می شوند. U.اس اکنون کاربران می توانند میزان قرائت ECG در Fitbit Sense را کنترل کنند و قرائت SpO2 (اکسیژن در خون) را مستقیماً روی مچ دست Charge 4 بگیرید.

Health Scoreboard که قبلاً فقط برای Sense و Versa 3 در دسترس بود ، اکنون برای Versa 2 ، Inspire 2 و Charge 4 در دسترس است. کاربران رایگان می توانند داده های 7 روزه را مشاهده کنند ، در حالی که فقط کاربران درجه یک 30 روز نمایش دارند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes