[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه یک مرور 5 ستاره بنویسیم که واقعاً مفید است (و واقعی به نظر می رسد)

عکس: ایرینا ویلهاوک (Shutterstock)

نقد و بررسی آنلاین بخش مهمی از روشهای خرج کردن پول ما در این روزها است و هیچ چیز باعث نمی شود که افراد روی دکمه “سفارش دهید” به عنوان یک بررسی 5 ستاره کلیک کنند. متأسفانه نقدهای خوبی وجود دارد به راحتی خریداری و تقلبی می شود آنها اغلب مشروعیت را ساکت می کنند – حتی اگر به همان اندازه مثبت باشند.

اگر در حال تلاش برای نوشتن یک بررسی مفید و درخشان هستید ، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که از بسته برجسته شوید. اولین هدف شما باید نوشتن چیزی باشد که مردم بتوانند بخوانند ، بنابراین قانون طلایی بررسیها –برو سر اصل مطلب– هنوز معتبر است علاوه بر این ، این چهار معیار اطمینان می دهد که بررسی شما دارای هدف است.

بررسی 5 ستاره چقدر باید خاص باشد؟

مجموعه ای از بررسی های متنی با 4 و 5 ستاره امیدوار کننده به نظر نمی رسد. فریبنده به نظر می رسد اگر یک نظر عالی بگذارید ، هر کسی که آن را می خواند می خواهد بداند چرا – بنابراین به آنها بگویید.

چه چیزی به طور خاص غذا و خدمات رستوران جدید را بسیار عالی کرده است؟ اگر از سرعت سفارش آنلاین شما شگفت زده شدید ، ارسال آن چقدر طول کشید؟ چرا این مورد خاص برای شما بسیار خوب کار می کند؟ آیا برای همه یکسان عمل می کند یا به عوامل فردی مانند اندازه کفش ، پوست ، نوع مو یا فرم بدن بستگی دارد؟ یک رمان کامل ننویسید ، اما مطمئن شوید که جزئیاتی مانند این را شامل می شود.

مانند یک فرد معمولی بنویسید نه یک کپی رایتر

من یک کپی رایتر هستم ، بنابراین اجازه دارم این را بگویم: بسیاری از نظرات آنلاین در واقع مانتوها و عینک های گروچو مارکس هستند. حتی خوب هم نیست اگر اکثر این بررسی ها شامل سفارش دریافت محصول به صورت رایگان در ازای یک بررسی صادقانه و بی طرف نباشند ، این مشکل نخواهد بود. چشمکبه

بدست آوردن مطالب رایگان در ازای یک بازبینی خوب است ، اما این که آیا هزینه محصول مورد نظر را پرداخت کرده اید یا خیر ، مهم نیست که بررسی شما فقط چند پاراگراف از کلمات بازاریابی برگشت داده شده باشد. خوانندگان می توانند این را در وب سایت شرکت دریافت کنند. خیلی بهتر است که زبان شما طبیعی و خاص باشد و نمای کلی آن کوتاه باشد. نظرات جعلی هرگز بر هر سه حکم نمی دهند.

زمینه مناسب را به نظر خود اضافه کنید

با بسیاری از موارد شخصی مانند لباس ، کفش و لوازم آرایشی ، “خوب” نسبی است. اگر اصلاً می توانید این کار را انجام دهید ، اطلاعات مرتبط و غیر هویتی خود را درج کنید تا توضیح دهید چرا چیزی را خیلی دوست دارید. کفش ها مثال کاملی هستند: یک بررسی 5 ستاره که می گوید اندازه 9 1/2 کاملاً مناسب است خوب است. کسی که از داور یاد می کند معمولاً سایز 10 را در کفش های کتانی زنانه نایک می پوشد طلابه این مقدمه ای برای مقایسه به خواننده می دهد ، که انتخاب آنها را آسان می کند.

با این حال ، همه مقایسه ها مفید نیستند. تمجید از یک چیز با شکستن چیز دیگر هرگز خوب به نظر نمی رسد. شما به این میله دیگر در کل شهر نگاه نمی کنید ، پس چرا اصلاً آن را بالا ببرید – چه برسد به هدف صریح صحبت های مزخرف. این باعث می شود شما کوچک و پست به نظر برسید ، اما مهمتر از همه ، بی فایده است.

هرگز کارگران را با نام شناسایی نکنید

در یک نقطه ، مردم تصمیم گرفتند که بهترین راه برای پاداش دادن به یک کارگر خدمات به خاطر انجام کار خوب این است که به رئیس خود بگویند ، اما مانند مثبت مسیر. در حالی که ممکن است در برخی از سناریوها کار کند ، اما مرور آنلاین آنلاین قطعاً یکی از آنها نیست. اگر کاملاً نیاز به تعریف و تمجید از شخص خاصی دارید ، مستقیماً با مشاغل تماس بگیرید یا آن را برای نظرسنجی رضایت مشتری آنلاین ذخیره کنید. افراد مناسب هنوز درباره تعامل عالی شما با تینا خواهند شنید ، اما بقیه اینترنت از بین رفته است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir