[ad_1]

بوریتو Taco Bell 7 لایه در بالا

عکس: جاشوا بلانچارد (گتی ایماژ)

تابستان گذشته ، Taco Bell به طور ناگهانی ذخایر دیرینه خود مانند quesarito ، سیب زمینی Fiesta و بوریتو 7 لایه را متوقف کرد. دو نفر از آنها اخراج نشدند برای همیشه – سزار مانند زندگی می کند منحصراً در برنامه و به نظر می رسد سیب زمینی ها برای همیشه برگشته انداما بوریتوی کلاسیک 7 لایه به سادگی در اتر ناپدید شده است.

این خبر بدی برای گیاهخواران ، گیاهخواران و افرادی است که سعی می کنند گوشت کمتری بخورند ، اما TikTok damntastyvegan اخیراً یک راه حل ساده را به اشتراک گذاشته است: سفارش لوبیای پنیر و بوریتو برنج “به سبک نقاشی دیواری”-که سس های مبتنی بر سس مایونز و محصولات لبنی را برای گوجه فرنگی خرد شده جایگزین کنید- و اضافه کنید سیب زمینی ، برنج و گوآکاموله. این سفارش یک بوریتوی 7 لایه خوشمزه ، پرطرفدار و 100٪ گیاهی با کمی بیش از 2 دلار به شما ارائه می دهد.حداقل محل damntastyvegan بازدید کنندگان مکرر.

به عنوان یک گیاهخوار ، من این هک را تحسین می کنم. به عنوان یکی از علاقه مندان به Taco Bell ، من یک مورد کوچک دارم quibble: اگر او گیاهخوار است ، این درست نیست 7 لایه. به گزارش وب سایت تاکو بل، بوریتو 7 لایه شامل مواد زیر است:

  • لوبیا
  • کرم رنگ
  • گوجه فرنگیها
  • مخلوطی از 3 پنیر
  • برنج
  • کاهو
  • گوآکاموله

با گیاهخواری یک بوریتو 7 لایه 2 لایه از بین می رود و سیب زمینی هایی که جزء عنصر اصلی نیستند اضافه می شود. هنوز هم یک بوریتو عالی– فقط اینطور نیست همان بوریتو. (من فکر می کنم گیاهخواران فقط 6 لایه دریافت می کنند.)

اگر چیزی جز burrito 7 لایه OG کمکی نمی کند ، می توانید به راحتی یک آیتم منوی موجود را برای این کار اصلاح کنید. بسته به ترجیحات خود ، می توانید به a بروید لوبیا پنیر و برنج Burrito (طبق توصیه TikTok) یا الف بوریتو عالی. در اینجا نحوه سفارشی کردن آنها وجود دارد با توجه به کاربران Reddit از / r / tacobell، فروشگاه همه کاره برای همه دانش مربوط به Taco Bell:

  • پنیر بوریتو و برنج: بدون سس ژالاپنو خامه ای ، بدون پنیر ناچو ؛ گوجه فرنگی ، خامه ترش ، کاهو ، گواکامول و مخلوطی از 3 پنیر را اضافه کنید
  • Supreme Burrito: بدون گوشت گاو ، بدون پیاز ، بدون سس قرمز ، بدون چدار ؛ مخلوطی از گوآکامول ، برنج و 3 پنیر را اضافه کنید

تفاوت اصلی در اینجا قیمت است – برنج Cheesy Bean و Burrito ارزان تر از Supreme و هستند نیاز به تغییرات کمتری دارد گفته می شود ، من همیشه موارد موجود در منوی دلار را کوچک می دانم. اگر بسیار گرسنه هستید ، می تواند یک حرکت با Burrito Supreme اصلاح شده باشد.

هر مورد منوی دائمی که انتخاب می کنید ، سفارشات سفارشی در برنامه Taco Bell آسان تر است. هنگامی که سفارش 7 لایه خود را اصلاح کردید ، فقط آن را برای استفاده در آینده ذخیره کنید. حتی می توانید به عنوان مثال آن را صدا کنید کاربر Reddit joec_95123 این کار را انجام داد برای اواصلاح شده Burrito Supreme: “من این دستور دقیق را به عنوان” بازسازی 7 لایه “در برنامه تنظیم کردم.” مثال او را دنبال کنید و تو خواهی بود فقط چند ضربه از burrito مورد علاقه خود – هر چند در منو نیست

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir