[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: دیوید پاپازیان (شاتر استوک)

اگر وام های دانشجویی مانع از گرفتن وام از FHA می شوند ، خبرهای خوبی وجود دارد: وزارت مسکن و شهرسازی (HUD) اعطای قوانین در مورد چگونگی ارزیابی بدهی وام دانشجویی ، که در صورت داشتن برنامه بازپرداخت ، شانس شما برای دریافت وام را افزایش می دهد.

قوانین جدید بدهی دانشجویان FHA چیست؟

HUD الزامی را که محاسبه می کند حذف کرد پرداخت ماهانه وام دانشجویی به وام گیرنده به عنوان 1٪ مانده مانده وام دانشجویی برای وامهایی که کاملاً استهلاک نشده اند ، خواه این یک تأخیر باشد ، صبر ، یا از برنامه های بازپرداخت به عبارت دیگر ، اگرچه آنها برای پرداختهای ماهانه كوچكتر تصویب شده اند ، اما وام گیرندگان بر اساس 1٪ از وام معوقه ارزیابی می شوند كه غالباً عدد بسیار بیشتری است. روزنامه وال استریت مثال خوبی برای این وجود دارد:

Deitric Selvage از جمله محاسبه بدهی دانشجویی وی است. آقای سلویج با بیش از 200000 دلار بدهی دانشجویی گفت که وی به دلیل وام از FHA رد صلاحیت شده است زیرا این برنامه فرض می کند که او ماهیانه حدود 2000 دلار برای پرداخت بدهی دانشجویی پرداخت می کند ، بسیار بیشتر از 370 دلار که او در واقع پرداخت می کند.

با تغییر ، محاسبه بدهی ماهانه شما اکنون براساس آنچه انجام می دهید انجام می شود در واقع پرداخت. این مهم است زیرا شرایط دریافت وام FHA به نسبت بدهی / درآمد ماهانه (DTI) شما بستگی دارد که پرداخت ماهانه بدهی شما (وام های دانشجویی ، کارت های اعتباری ، وام های رهنی) تقسیم بر درآمد ماهانه شما قبل از مالیات است. قبل از واجد شرایط بودن ، با وام FHA ، DTI باید 43٪ یا کمتر باشد ، اگرچه بسته به درجه اعتبار متفاوت است.

در بسیاری از موارد ، قوانین DTI برای وام گیرندگان با درآمد ثابت که دائماً وام های خود را بازپرداخت می کنند بسیار غیرقابل تحمل است. به عنوان مثال ، اگر ماهانه 4000 دلار درآمد کسب کنید و ماهانه 1370 دلار برای وام (شامل ، مثلاً 370 دلار برای وام دانشجویی) هزینه کنید ، این 34٪ DTI خواهد بود. با این حال ، طبق قوانین قدیمی ، 1٪ از بدهی دانشجویی 200،000 $ به عنوان $ 2000 در هر ماه گزارش می شود ، که DTI شما را به 75٪ می رساند – حتی نزدیک به شرایط وام.

نحوه درخواست وام FHA

وام رهنی FHA برای خانواده هایی با درآمد کم تا متوسط ​​در نظر گرفته شده است و به همین ترتیب شما می توانید دارای درجه اعتبار بد و پیش پرداخت حداکثر 3.5٪ باشید ، اگرچه کل مبلغ وام کمتر از مبلغی است که با وام دهنده خصوصی می توانید دریافت کنید. اگر مطمئن نیستید وام FHA برای شما مناسب است ، این پست Lifehacker را ببینید که شما را از طریق اختلافات راهنمایی می کند به وام های خصوصی برای اطلاعات بیشتر در مورد درخواست وام از FHA ، اینجا را فشار دهید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir