نحوه ورود به لیست آمادگی واکسن


افراد در یک کلینیک واکسن

عکس: استودیوی عاشقانه (شاتر استوک)

اگر مشتاق واکسن زدن هستید ، احتمالاً از قبل با همه ترفندهای قرار ملاقات آشنا شده اید. (اگر نه ، ما اینجا یک راهنما داریم.) اما راه دیگری برای موفقیت وجود دارد: لیست در حالت آماده به کار. گاهی اوقات کلینیک ها در پایان روز دوزهای اضافی دارند و اگر در زمان مناسب در مکان مناسب باشید ، ممکن است بتوانید آن را بگیرید.

هر کلینیک به طور متفاوتی این وضعیت را کنترل می کند و ممکن است قوانین مختلف ایالتی اعمال شود ، بنابراین هیچ راه حلی برای همه وجود ندارد. اما ما می توانیم نکاتی را ارائه دهیم ، از جمله ثبت نام در دکتر ب، سرویسی که می گوید اگر دوزهای اضافی به طور ناگهانی در منطقه شما ظاهر شود ، برای شما پیامک ارسال می کند.

چرا بعضی اوقات دوزهای اضافی ارائه می شود؟

هر سه واکسن در ویال های چند دوز ، پنج یا شش دوز در هر ویال ارائه می شود. پس از باز شدن ویال ، باید ظرف شش ساعت از محتوای آن استفاده شود.

واکسن ها همچنین محدودیت زمانی را که می توانند در یک درجه حرارت معین سپری کنند: به عنوان مثال ، واکسن Moderna می تواند 30 روز را در یخچال بگذراند ، اما برای صرفه جویی در وقت بیشتر نمی توانید آن را دوباره منجمد کنید. علاوه بر این ، ویال های واکسن نیز تاریخ انقضا دارند.

کلینیک های واکسن سعی می کنند قرارهای ملاقات خود را متناسب با دوزهای موجود تنظیم کنند ، اما گاهی اوقات باید در پایان روز یک ویال باز کنند. یا ، در موارد نادر ، ممکن است فریزر خراب شود و کارکنان باید مقدار زیادی دوز را در مدت زمان کوتاه ، مانند چه اتفاقی افتاد با فریزر حاوی 1600 دوز Moderna.

چه کسی شرایط دریافت هر یک از موارد اضافی را دارد دوزها؟

این به گروه های اولویت ایالتی و مقررات ایالتی و محلی بستگی دارد. دوزهای اضافی معمولاً به افرادی داده می شود که از قبل در لیست های اولویت قرار دارند ، اما در بعضی موارد می توانند به هرکسی داده شوند.

چگونه ثبت نام کنیم؟

هیچ ثبت ملی یا ایالتی سازمان یافته ای (که بتوانم پیدا کنم) وجود ندارد که به عنوان لیست آماده به کار باشد. کلینیک ها معمولاً لیستی از افراد را که می توانند در صورت وجود دوزهای اضافی با آنها تماس بگیرند ، از جمله افرادی که برای واکسن ثبت نام کرده اند اما مجبور شده اند قرار ملاقات را از دست بدهند ، و همچنین کلینیک یا بیماران بیمارستان که در گروه های اولویت قرار دارند ، نگهداری می کنند.

سلامتی دکتر هدف B این است که افرادی را که می خواهند واکسن بزنند با کلینیک هایی که دارای موارد اضافی هستند ، ترکیب کند ، اگرچه Tاو به نیویورک تایمز گفت که تا کنون آنها فقط با دو کلینیک کار می کنند. این شرکت قصد دارد افراد را با دوزهای اضافی در سراسر کشور متصل کند و می گوید 200 کلینیک برای شرکای خود درخواست کرده اند با آنها. به نظر می رسد که آنها در کشورهایی موجود در هر کشور کار می کنند اگر هنوز واجد شرایط واکسیناسیون نیستید ، به شما اجازه عبور از مرز را نمی دهد.

برای ثبت نام ، باید اطلاعات شخصی را در اختیار شرکت غیر انتفاعی T قرار دهیداو می گوید نیویورک تایمز هنوز آن را توصیف نکرده است مدل تجاری. در حالی که بسیاری از افراد بدون شک ثبت نام می کنند در حال افزایش احتمال واکسن زودتر گرفتن ، همچنین می توانید محکم بنشینید و به محض احراز شرایط وقت بگیرید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes