[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: لازیلام (شاتر استوک)

المپیک 2020در سال 2021 برگزار می شود.به طور مشکوکی آغاز شد ، امروز به طور رسمی شروع می شود در برابر پس زمینه ورزشکاران این تست برای COVID-19 مثبت است به گفته بسیاری از شهروندان ژاپنی ، جو ناآرامی وجود دارد آنها نمی خواهند بازی ها ادامه یابد.

اما با وجود سکسکه ، المپیک بر توکیو اصرار دارد ، به این معنی که شما احتمالاً باید آنها را تماشا کنید ، زیرا حتی اگر غم انگیز و خیس باشد –المپیک پایین ، هنوز المپیک است. و اگر کابل ندارید ، اقدامات زیادی وجود دارد که می توانید منتقل کنید.

چگونه المپیک را بدون کابل تماشا کنیم

NBC اپراتور رسمی بازی های ایالات متحده و با استفاده از آنتن منظم تلویزیون می توانید با چندین رویداد بزرگتر هماهنگ شوید. با این حال ، این فقط به شما امکان دسترسی به مسابقات قهرمانی را می دهد ، مانند شنا ، ژیمناستیک ، دو و میدانی و سایر موارد که از کانال شبکه اصلی NBC پخش می شود. (اگر کابل دارید ، این بازی ها از شبکه های زیر پخش می شود: NBC USA، NBCSN، CNBC، Olympic Olympic، و یک کانال گلف).

اگر تلویزیون ندارید اما دستگاه های متصل به اینترنت دارید ، می توانید برخی از اقدامات را بصورت رایگان تماشا کنید برنامه طاووس NBC. باز هم پیشنهادات کمی کم خواهد بود ، زیرا افراد غیر مشترک فقط به ورزشهای منتخب از جمله بسکتبال ، شنا ، پیست ، و سایر رویدادهای برجسته اگر مشترک پولی نیستید ، آماده تماشای تبلیغات باشید ، اما طاووس مکان خوبی برای جبران هر چیزی است که ممکن است از دست داده باشید.

اگر هیچ یک از این گزینه ها عملی به نظر نمی رسد ، واشنگتن پست توصیه شده محلیکه به مردم کمک می کند ایستگاه های پخش محلی خود را به صورت رایگان در اینترنت تماشا کنند.

نحوه پخش بازی های المپیک

اگرچه بسیاری از گزینه های جامع بازی کاملاً رایگان نخواهند بود ، اما لزوماً گران هم نیستند. برای شروع، هزینه عضویت Peacock Premium ماهیانه 4.99 دلار یا (49.99 دلار در سال) است و هر برنامه با هفت رایگان شروع می شودروند روز.

بازی های المپیک’ وب سایت و برنامه NBC Sports همچنین گزینه های استریم را ارائه می دهد ، اما هر دو گزینه نیاز به اشتراک کابل دارند. پس از ورود به سیستم با شناسه کابل ، به محتوای زیادی دسترسی پیدا خواهید کرد که ارزش هر یک از آنها حدود 5،500 ساعت است پست. سپس، البته اینها گزینه های جریان گرانتری هستند که احتمالاً انتظار دارید مشترک پیشنهادات فراتر از المپیک مانند Hulu Live TV ، Fubo TV و YouTube TV شوید که همگی 64.99 دلار در ماه است.

تماشای رایگان تمام بازی ها تقریباً غیرممکن است ، اما تماشای رایگان برخی از آنها –یا همه ارزاناست ممکن.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir