[ad_1]

تصویر برای مقاله ای با عنوان

تصویر: مایکروسافت

پس از ماهها در بتا محدود و فقط دعوت ، Xbox Cloud Gaming اکنون به صورت عمومی در دسترس است. این سرویس هنوز از نظر فنی در مرحله بتا است ، اما اکنون برای همه مشترکین Game Pass Ultimate گنجانده شده است ، و حتی ارزش بیشتری را به آنچه می توان استدلال کرد اضافه می کند بهترین سرویس در بازی ها.

Xbox Cloud Gaming بتا از دستگاه هایی که آخرین نسخه Android ، iOS / iPadOS ، macOS یا Windows 10 را اجرا می کنند پشتیبانی می کند. مایکروسافت همچنین قصد دارد در آینده جریان ابری را برای مدل های Xbox One معرفی کند و همچنین از ویندوز 11 آینده پشتیبانی خواهد کرد.

Xbox Cloud Streaming یک معامله بزرگ است: اگرچه سرویس های پخش جریانی ابری دیگری مانند Stadia و Amazon نیز وجود دارند ، اما Xbox Cloud Streaming اولین باری است که یک شرکت بازی سازی تاسیس سرویس پخش ابری خود را در این مقیاس راه اندازی می کند. اگر خوب کار کند ، می تواند یک نقطه عطف بزرگ برای Xbox باشد – و به طور کلی بازی ها – اگر همه شما برای انجام آخرین بازی ها مانند سلام بی نهایت یک تلفن هوشمند ، اتصال به اینترنت پایدار و Game Pass Ultimate است.

Xbox Cloud Streaming زیرساخت جریان ابری خود را ارتقا داده است

Xbox Cloud Streaming پتانسیل بالایی دارد ، اما برای اینکه سرویس بتواند به روشی که مایکروسافت در نظر دارد ، به فناوری مناسب نیاز دارد. به همین منظور ، مایکروسافت فناوری پخش جریانی خود را همراه با قابلیت دسترسی بتا نیز به روز کرده است. این بازی ها اکنون با معادل سخت افزاری Xbox Series X اجرا می شوند.

کیفیت جریان با وضوح 1080p و 60fps محدود باقی می ماند ، بنابراین شما به گیم پلی 4K 120fps که در Xbox Series X واقعی می تواند دست پیدا نکنید ، اما سایر پیشرفت های فنی مانند ردیابی پرتو و (به طور بالقوه) زمان شارژ سریعتر هم اکنون امکان پذیر است. تأخیر ورودی و عملکرد کلی به اتصال به اینترنت شما بستگی دارد ، اما می توانید از طریق wifi یا ارتباطات تلفن همراه ، از جمله 5G در صورت وجود ، جریان برقرار کنید.

ما در زیر به مشترکان Game Pass Ultimate نحوه راه اندازی جریان Xbox Cloud روی دستگاه های مورد علاقه خود نشان خواهیم داد.

نحوه استفاده از Xbox Cloud Streaming

برای دسترسی به Xbox Cloud Streaming به چند مورد نیاز دارید:

  • اشتراک Game Pass Ultimate. برای کسانی که هنوز مشترک نشده اند ، مایکروسافت قیمت مقدماتی ویژه 1 دلار در هر ماه را برای سه ماه اول ارائه می دهد. بعد از آن قیمت هر ماه به 15 دلار می رسد ، اما با این وجود دسترسی به کتابخانه چرخشی ایکس باکس و بازی های رایانه ای هنوز قیمت مناسبی است.
  • دستگاه پشتیبانی شده با آخرین نسخه های Android ، iOS ، iPadOS ، macOS یا Windows 10. این صفحه را بررسی کنید برای لیست کامل دستگاههای پشتیبانی شده.
  • کنترل کننده بلوتوث یا USB با دستگاه شما جفت شده است. برای تلفن های هوشمند می توانید از کنترل کننده Xbox یا گزینه شخص ثالث پشتیبانی شده مانند Backbone یا Razer Kishi استفاده کنید. (بعضی از بازی ها از کنترل های لمسی نیز پشتیبانی می کنند ، اما استفاده از صفحه بازی بسیار راحت تر است.)
  • اتصال به اینترنت با سرعت بالا. مایکروسافت توصیه می کند از شبکه هایی با سرعت حداقل 10 مگابیت بر ثانیه از طریق Wi-Fi 5 گیگاهرتزی استفاده کنید.

در آخر ، شما به یک مرورگر وب مناسب نیاز خواهید داشت. هر یک از سیستم عامل های پشتیبانی شده در حال حاضر از طریق شبکه به سرویس دسترسی پیدا می کنند ، اما پشتیبانی از مرورگر بسته به سیستم عامل متفاوت است.

اندروید:

iOS و iPadOS:

سیستم عامل مک:

  • سافاری
  • لبه ، پایان
  • سایر مرورگرهای Chromium (مانند Brave ، Opera ، Vivaldi و غیره)

ویندوز 10:

  • کروم
  • لبه ، پایان
  • سایر مرورگرهای Chromium (Brave ، Opera ، Vivaldi و غیره)

پس از نصب یک کنترل کننده جفت شده و مرورگر مناسب ، فقط بارگیری کنید xbox.com/en-US/play در دستگاه خود ، به حساب Game Pass خود وارد شوید ، سپس یک بازی را برای پخش از کتابخانه خود انتخاب کنید (توجه: فقط برخی از بازی های Game Pass در حال حاضر از پخش ابری پشتیبانی می کنند. عناوین بیشتری با گذشت زمان اضافه می شوند.)

پخش جریانی ابر Xbox همچنین دارای پخش خانگی است

پخش جریانی ابر Xbox یک امتیاز عالی برای مشترکان Game Pass است ، اما این تنها راه پخش بازی های Xbox نیست که از تلویزیون دور هستید. اگر Xbox Series X / S یا Xbox One دارید ، می توانید مستقیماً از کنسول خود پخش جریانی کنید اندروید، iOS، یا ویندوز 10 دستگاه های متصل به همان شبکه.

[Gamespot]

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir