[ad_1]

4 جولای همیشه برای صاحبان سگ تعطیلات دشواری است ، اما امسال واقعی خواهد بود. علاوه بر آتش بازی های معمول ، مستی های پر سر و صدا و سگ های دیگر ، گردهمایی های امسال یک عارضه دیگر نیز دارد: هیچ کس نمی داند چگونه عمل کند.

مردم شوخی می کنند که در طی همه گیری ، فراموش کرده اند که چگونه با دیگران ارتباط برقرار کنند ، اما هزاران سگ که در 16 ماه گذشته پذیرفته شده اند آنها ممکن است در وهله اول هرگز یاد نگرفته باشند. قرار دادن یک دسته سگ در یک محیط جدید با غریبه ها – حداقل برخی از آنها مشروب خواهند خورد ، فریاد می کشند و آتش بازی شلیک می کنند – یک امر بالقوه است. خطرناک. اگر امسال میزبان شما هستید ، در اینجا نحوه تهیه آماده شده است تا کسی 4 ژوئیه را خرج نکند در دامپزشک اورژانس

به کسی یا سگ اعتماد نکنید

مهمانان شما وظیفه کنترل حیوانات خانگی خود را بر عهده دارند ، اما کمی محافظت اساسی از سگ ذهن همه را راحت می کند. به عنوان میزبان ، آسان ترین و مطمئن ترین حالت این است که فرض کنیم هر سگ حاضر آموزش کافی نبیند و بر اساس آن برنامه ریزی کند. این یک قضاوت ارزشی نیست – داشتن سگ واقعاً دشوار است و امسال حتی سخت تر بود. این فقط عقل سلیم است: فاصله بیشتری که می توانید بین سگها و غذا بگذارید، خیلی بهتر است.

بدون حصار ، بدون سگ –بدون استثناء

بسیاری از سگها ناپدید می شوند در تاریخ 4 جولای در آخر هفته ها ، معمولاً به این دلیل که آنها دیوانه می شوند و بیمار می شوند – و صاحبان آنها ممکن است بیش از حد مست باشند که متوجه شوند. اگر مهمانان شما سگ می آورند ، حیاط شما باید کاملاً حصارکشی شود. جلوگیری از کراوات و قلم بسیار آسان است.

شما همچنین باید یک فضای داخلی برای سگهای تحت فشار و تحریک بیش از حد در کنار هم قرار دهید. اتاقی را انتخاب کنید که ساکت ، ایمن و دور از مسیر اصلی باشد تا هر وقت کسی به دستشویی می رود دیوانه نشود. اگر نگران آسیب دیدن کف هستید ، چندی پیش یک لنت لایه بردار تهیه کنید.

خطر سم را درک کنید

کباب پر از چیزهایی است که سگها به شدت می خواهند غذا بخورند و کاملاً نباید. بدیهی است که غذای انسان بزرگترین خطر است ، اما از تنها غذایی دور است. اگر باغ دارید ، بررسی کنید که آیا هر یک از گیاهان شما برای حیوانات خانگی سمی است و کسانی که هستند را فراهم کنید.

یکی دیگر از بردارهای سم که اغلب نادیده گرفته می شود: اسپری اشکال. محصولات سیترونلا برای سگ ها سمی است و به هر حال حتی جواب نمی دهدبنابراین چند سیم داخلی را اجرا کنید و به جای آن طرفداران تنظیم کنید. همه چیز خوب است اگر طرفداران آن را برش ندهند ، مردم از دافع م onثر بر روی خود استفاده می کنند – فقط اجازه دهید مهمانان از سگ ها اسپری کنند و از نگهداری بطری ها اطمینان حاصل کنید جایی مطمئن.

برای پایان دادن به نبرد آماده باشید

هر صاحب سگ باید بداند که پرخاشگری برای سگش چگونه است تا بتواند در اولین علائم شرایط را ترک کند. اما اگر سگ ها در مهمانی شما شروع به جنگ می کنند و به دستورات پاسخ نمی دهند ، باید بدانید که چه کاری باید انجام دهید.

این ویدئو از کانال YouTube Top Top Tips چندین روش برای جداسازی سگهای در حال جنگ را توضیح می دهد:

هدف این است که سگها را بدون در معرض خطر قرار دادن خود یا دیگران جدا کنید ، بنابراین با این تکنیک های حواس پرتی بیشتر شروع کنید:

  • با صداهای بلند حواس آنها را پرت کنید، مانند کرک و دستورات صوتی مطرح شده.
  • روی آنها آب بریزید اگر در نزدیکی یک سطل یا کولر وجود دارد.
  • یک مانع بین آنها تحمیل کنید ، مانند صندلی تاشو ، چتر حیاط یا بزرگ یک تکه مقوا یا چوب.

اگر همه موارد دیگر به شکست منجر شد ، روش سبد خرید را امتحان کنید. شما به دو فرد بزرگسال مسئول و کاملاً هوشیار احتیاج خواهید داشت: هر کدام از سگهای عقب را گرفته و عقب می کشند تا آنها را از هم جدا کند. هر کاری می کنید ، آرام باشید و هرگز دست خود را بین سگهای درگیر قرار دهید. حتی اگر به طرز معجزه آسایی موفق شوید از گزش جلوگیری کنید (که مشخص نیست اتفاق نخواهد افتاد) ، به سادگی آنها را بیشتر تحریک خواهید کرد.

همه چیز را پایین نگه دارید

صحبت از بزرگسالان مسئول و هوشیار ، مهم است که به یاد داشته باشید که صاحبان هدر رفته آنها نمی توانند سگهای خود را تماشا کنند. سگهای خوش رفتار فقط می توانند وارد شوند کمی بیش از حد غذای انسان ، که ایده آل نیست ، اما اگر اینگونه نباشد به خوبی آموزش دیده ، آنها می توانند حالم خیلی بدتر می شود.

یک خشمگین سبک قدیمی جای سگ ها نیست ، بنابراین روحیه خود را حفظ کنید بازگشت. نوشابه تهیه کنید ، از افرادی که زیاد مهمانی می کنند دعوت نکنید و برای 86 کسی که خیلی سر و صدا می کند آماده باشید – مخصوصاً اگر سگ خود را آورده اند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir