[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: تانیا NZ (شاتر استوک)

آلوئه ورا گیاهی شاداب است که اغلب از آن استفاده می شود در ژل ، کرم ، پماد و ضد عفونی کننده دست و در حالی که به ‘استفاده شده است برای هزاران سال، Toay برای تسکین علائم آفتاب سوختگی یا درمان بریدگی و خراش استفاده می شود. ممکن است فکر کنید بزرگ کردن یا مراقبت از آن سخت است ، اما آلوئه ورا است یک گیاه ساده خانگی که زیباست آسان برای رشد و برداشت. در اینجا نحوه مراقبت از خود آورده شده است.

چگونه عرق کنیم گیاه آلوئه ورا

بهترین قسمت در مورد گیاهان آلوئه این است آن ها هستند ساکولنت هایی که نیاز دارند حداقل مراقبت تا وقتی که تومحتاط زنده نگه داشتن آنها نیاز به نگهداری کمی دارد. برای شروع ، مطمئن شویدخرید کاکتوس و یا خاک شادابکه حدود 6 دلار برای شما هزینه در بر دارد سپس خاک کاکتوس را با آن مخلوط کنید سنگریزه ، شن و ماسه یا پرلیت برای اطمینان از زهکشی مناسب مانند هر گیاه شاداب آلوئه که تمایل دارند پوسیدگی ریشه اگر این ‘باقی مانده است که در آب راکد. شما همچنین می توانید فکر کنید کاشت آلوئه ورا در تیبه اشتباه آماده شده گلدان ، که است سریعخشك كردن.

هنگام پیوند گیاه آلوئه خود ، حتما آلوئه را از گلدان قبلی آن خارج کرده و باقی مانده آلودگی ریشه آن را از بین ببرید. گلدان را سه چهارم پر از خاک شاداب کنید ، سپس گیاه را در گلدان قرار دهید. باقیمانده گلدان را با خاک اطراف گیاه پر کنید و سه چهارم اینچ رایگان باقی بماند آبالا. الماناك كشاورزان می گوید بعد از کاشت مجدد گیاه آبیاری نشود ، زیرا این ممکن است از ریشه جدید شدن گیاه جلوگیری کند. به خاطر داشته باشید که گیاه آلوئه شما شروع به رشد و بزرگ شدن می کند تا جایی که می تواند از بین برود ،وقت آن رسیده است که در گلدان بزرگتر کاشته یا برگهای آن را قطع کنید.

چگونه مراقبت کنیم برای گیاه آلوئه ورا

از آنجا که آلوئه به طور طبیعی در یک آب و هوای بیابانی زندگی می کند ،در خورشیدگیاه دوست داشتنی شما می توانید گیاهان آلوئه ورا را روشن نگه دارید ، نور خورشید را به طور غیر مستقیم در خانه خود قرار دهید و هر دو هفته یکبار آنها را آبیاری کنید. قبل از آبیاری مجدد صبر کنید تا خاک کاملاً خشک شود. وقتی آب درست می کنید ، خاک را خیس کنید و مطمئن شویددرست تخلیه شده و در گلدان ترکیب نشود.

نحوه هرس گیاه آلوئه ورا

غالباً خواهید دید که قسمت بالای گیاه آلوئه قهوه ای شده و کوچک می شود ، اما این نشانه عذاب قریب الوقوع نیست. منبع شاداب سه گزینه ارائه می دهد: درجه سانتیگرادقسمت مچاله شده را برش دهید ، دقیقاً زیر قطعه قهوه ای را برش دهید تا قهوه ای شدن دیگر متوقف شود یا کل برگ را قطع کنید (بسته به جایی که قرار دارد) وقتی نوبت به اصلاح می رسد ، پیرتر شوید ، برگهای بیرونی ، زیرا رشد جدید از وسط حاصل می شود. سعی کنید تا آنجا که می توانید نزدیک به پایه ببرید تا کل برگ برداشته شود تا حفظ شود شکل دلخواه

چگونه به ساعتبرداشت بر آلوئه از جانب آلوئه ورا گیاه

جمع آوری یک گیاه آلوئه نسبتاً ساده است. مطابق با خط سلامت، شما ‘من می خواهم بدون توقف رشد گیاه ، همزمان فقط سه یا چهار برگ گیاه شما را قطع کنم. در قسمت پایه برگ که اکثر آلوئه ها قرار دارد برش دهید. سپس، قطعات خاردار را بریده و کاملاً با آب بشویید. سپس برگها را به صورت مکعب برش داده و از چاقو t استفاده کنیدo گوشت داخل برگها را جدا کرده و آب زرد را بگذارید تا تخلیه شود.. در صورت لزوم می توانید از مکعب ها استفاده کنید ، یا قطعات را در مخلوط کن ریخته و صاف کنید تا ژل خارج شود. البته ، wآلوئه ورا دارای کاربردهای زیادی است ، مهم است که با یک دکتر مشورت کنید قبل از استفاده از هر نوع ماده موضعی.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir