[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه رشد درخت لیمو در محیط داخلی

عکس: نویسنده اولگا سولودنکو (Shutterstock)

برای داشتن خود شما درخت لیمو در خانه اغلب لوکسی است که ما تصور می کنیم محفوظ است برای افرادی که زندگی می کنند در مکانهای مناسب برای مناطق مرکبات کالیفرنیای آفتابی یا فلوریدا مرطوب. با این حال ، این منظور آنها در شمال شرقی ، میانه غرب نیست ، یا مناطق دیگر کشور نمی توانند از ساده لذت ببرند لذت بردن از لیموناد تازه فشرده شده خود. با کمی مراقبت می توانید یک درخت لیمو را در داخل پرورش دهید خانه ی تو.

در اینجا نحوه رشد و مراقبت از یک درخت لیمو (بدون حرکت به فلوریدا).

تیاو بهترین درختان لیمو است برای رشد در داخل خانه

درختان لیمو که رشد می کنند بیرون با فضای زیاد در محیط بسته خوب عمل نمی کند ، بنابراین مهم است که مشخصات نژادهای مختلف و اندازه آنها را بدانید.. به طور کلی ، درخت کوتوله برای فضاهای کوچکتر بهترین خواهد بود. درختان میوه کوتوله می تواند به ارتفاع هشت تا ده فوت برسد ، که مطمئناً چنین است بزرگتر از متوسط ​​گیاه آپارتمانی شما ، اما واقعیت دارد کوچکتر از متوسط ​​درخت لیمو درختان کوتوله همچنین می توانند در گلدان و ظروف در داخل خانه رشد کنند ، به جای زمین ، و آنها برش آنها راحت تر و اندازه آنها راحت تر است پشتیبانی به دلیل ریشه ها کوتاهتر از انواع دیگر است. بهترین قسمت: تیسلام زودتر به بلوغ برسید بنابراین زودتر از آنچه انتظار دارید به میوه خواهید رسید.

انتخاب نوع مناسب چوب نیز بستگی به این دارد که چه طعمی را دوست دارید و چقدر می خواهید در آن کار کنید. اگر می خواهید a درختی که نیاز دارد نگهداری کمتر و لیمو را از طرف شیرین تر تولید کنید ، باید انتخاب کنید درخت لیمو کوتوله مایر. لیموترش مایر ترکیبی از لیمو ترش و پرتقال شیرین هستند آنها شیرین تر هستنداز جانب-یک-لیمو متوسط آنها همچنین می توانند بدون گرمای زیاد زنده بمانند و مراقبت از آنها آسان است. کوتوله دلیموهای اورکا بزرگ شدن در تمام طول سال ، اما بیشتر کنار گذاشته می شوند. با این حال ، eدرختان لیمو اورکا برای رشد نیاز به نور زیادی دارند ، بنابراین از نزدیک بودن آنها اطمینان حاصل کنید اگر تصمیم دارید این لیموها را پرورش دهید پنجره رو به جنوب دارد در داخل خانه.

نحوه انتخاب گلدان مناسب برای درخت لیمو شما

گیاه گلدانی مناسب برای رشد سالم درخت لیمو شما ضروری استمهمترین عنصر است او است سوراخ های زهکشی به همین دلیل نمی خواهید گیاه در آب بنشیند می تواند پوسیدگی ریشه را تحریک کند. گلدان ترانکوت هستند به خصوص خوب برای زهکشی ، اما شما نیز می توانید از گلدان های پلاستیکی یا لعاب دار با سوراخ تخلیه مناسب استفاده کنید.

آپارتمان درمانی توصیه می کند که اندازه گلدان حداقل دو برابر باشد توپ ریشه گیاه – این به ریشه ها فضای کافی برای رشد و باردهی می دهد. خاک نیز باید مخلوطی باشد که به خوبی تخلیه شود. اگر خودتان خاک بسازید ، الفدرمان خصوصی تقلید از خاک طبیعی آنها را با مخلوط کردن ارائه می دهد قسمت مساوی مخلوط برای گلدان و ماسه.

مراقبت از درخت لیمو داخل ساختمان

درختان لیموترش که در داخل خانه رشد می کنند از مراقبت های متفاوتی با درختان خارج برخوردار هستند. به عنوان مثال ، مانند باغبانی چگونه می دانند توضیح می دهد “مناگر گونه لیمو که به طور معمول رشد می کنید دارای منطقه استقامت 7 باشد ، ظرف دارای درخت لیمو است منطقه استقامت 8. بنابراین ، yیا می خواهید آبیاری کنید و بر این اساس کوددهی کنید. Water حداقل دو یا سه بار در هفته-گاهی هر روز در فصل رشدو انجام دهید مطمئن شوید که گیاه را آنقدر خیس کنید تا ببینید چگونه آب از طریق سوراخ های زهکشی جریان می یابد. مرطوب نگه داشتن گیاه (اما آبیاری نشده) به ریشه ها مقدار مناسب هیدراتاسیون می دهد تا برگها سالم بمانند. yباید هرگز اجازه ندهید گیاه کاملاً خشک شود.

کود دیگری است یک عنصر کلیدی برای درخت لیمو شما. شرکت کاشت پنینگتون این را می گوید “درختان لیمو به مقدار زیادی نیتروژن نیاز دارند ، و سایر مواد مغذی ضروری از جمله منیزیم و آهن. “افحذف هر سه تا چهار ماه ، مراقب باشید مزاحم ریشه های کم عمق نباشید ، که می تواند به گیاه آسیب برساند.

چگونه بفهمیم که هستیم یا نه درخت لیمو داخلی در حال مبارزه است

نشانه هایی وجود دارد که باید بدانید درخت گلدان شما در خطر است. مراقب برگهای زردکه می تواند نشانه ریشه های خیس باشد (به این معنی که گلدان به درستی تخلیه نشده است). شما همچنین باید pدر ماه های زمستان به درخت لیمو توجه بیشتری داشته باشیدسلام ، بسیار مستعد سرماخوردگی است.

شما نیز خواهید می خواهم مراقب باشم “شاخه های مکش که می تواند در ریشه گیاه شروع به رشد کند و درخت را تسخیر کند – mفراموش نکنید که به محض مشاهده آنها را کوتاه کنید. اگر این مراحل را دنبال کنید ، لیموترش آبدار در طول سال خواهید داشت.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir