[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان How to Find the Hidden PlayStation 5. Browser Web

یک برنامه ویژه مرورگر وب یکی از معدود ویژگی های PlayStation 4 است که سونی آن را به PlayStation 5 منتقل نکرده است – حداقل به طور رسمی.

آنجا معلوم شد است مرورگر وب PS5 داخلی اگر از طریق منوی PS5 جابجا شوید ، مجموعه ای از تنظیمات مرورگر وب را خواهید دید – از جمله گزینه های پاک کردن کوکی ها ، تغییر تنظیمات برگزیده جاوا اسکریپت، و بیشتر. پس کجاست و چگونه از آن استفاده می کنید؟

دسترسی به مرورگر کار دشواری نیست. می توانید آن را در چندین مکان از طریق منوی تنظیمات کنسول ، به عنوان مثال از طریق ، باز کنید به راهنمای کاربر آنلاین زیر دسترسی پیدا کنید تنظیمات> راهنمای کاربر ، بهداشت و ایمنی و سایر اطلاعات> راهنمای کاربربه همچنین می تواند در بازی برای بارگیری پیام ها ، توافق نامه های کاربر و سایر اسناد ظاهر شود.

متأسفانه ، مرورگر دارای نوار URL قابل ویرایش (یا بیشتر ویژگی های مرور مدرن دیگر) نیست ، بنابراین نمی توانید از آن برای حرکت به وب سایت های دیگر استفاده کنید.

این همان چیزی است که او گفت ، آنجا است راهی برای باز کردن صفحات و مرور شبکه PS5. تعداد شامل حساب توییتر خود را متصل کرده و به شبکه دسترسی پیدا کنیدصفحات موجود در فید توییتر شما مانند این:

  1. دکمه PS را روی کنترلر PS5 نگه دارید تا منو نمایش داده شود.
  2. پیمایش کرده و انتخاب کنید تنظیمات آیکون.
  3. در منوی تنظیمات ، به کاربران و حسابها> به خدمات دیگر متصل شوید.
  4. توییتر را از لیست انتخاب کنید ، سپس را انتخاب کنید “پیوند دادن حساب”. این صفحه ورود به Twitter را در مرورگر PS5 باز می کند.
  5. با حساب توییتر خود وارد شوید

پس از ورود به سیستم ، می توانید پیوندهایی را از فید توییتر خود باز کنید ، و صفحات یا رسانه ها در مرورگر بارگیری می شوند. اگرچه هنوز نمی توانید URL وارد کنید ، اما ممکن است از این راه حل استفاده کنید مسیر شبکه خود را متصل کنید توجه داشته باشید که برخی از صفحات ممکن است به طور کلی بارگیری نشوند ، یا در ابتدا به آرامی بارگیری می شود –اما راه هایی برای احتمالاً سرعت بخشیدن به کارها (هر چند اندک).

تصویر مقاله ای با عنوان How to Find the Hidden PlayStation 5. Web Browser

اسکرین شات: برندن هسن

  1. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> سیستم> مرورگر وب.
  2. آن را روشن کنید “اجازه کوکی ها” و “جاوا اسکریپت را فعال کنید.”

ذخیره این تنظیمات برای شما بهتر است حریم خصوصی ، اما می توانند به برخی صفحات به درستی نمایش داده شوند و در صورت فعال شدن سریعتر بارگذاری شوند.

در مورد حریم خصوصی ، منوی مرورگر PS5 همچنین دارای تنظیماتی برای جلوگیری از ردیابی بین سایت ها و حذف کوکی ها و داده ها از وب سایت ها است. این تنظیمات نشان می دهد که سونی انتظار دارد کاربران با وجود صفحات مرورگر ، صفحاتی را باز کنند که فقط راهنمای کاربر و صفحه ورود به سیستم رسانه های اجتماعی نیستند. جاری، قابلیت های محدود ممکن است این برنامه می تواند پس از آن به یک مرورگر وب کامل تبدیل شود اجازه می دهد به روز رسانی آینده مصرف کنندگان به شبکه PS5 را همانطور که می توانید در PS4 مرور کنید ، اما در حال حاضر این حداقل راه جدیدی برای بارگیری پیوندها است اگر به طور اتفاقی از Twitter در PS5 خود استفاده می کنید.

صادقانه بگویم ، اکثر مردم نیازی به مرورگر وب در کنسول بازی خود ندارند – تلفن یا رایانه آنها احتمالاً هنگام بازی در کنار آنها هستند و شما همیشه می توانید اگر می خواهید چیزی را در PS5 خود تماشا کنید ، برنامه YouTube یا سایر برنامه های پخش کننده مانند Hulu را بارگیری کنید. بالاخره باید کسی آنجا باشد واقعا PS5 می خواهد یک مرورگر وب اختصاصی داشته باشد و این نزدیکترین مرورگر به آن است به سمت راست اکنون.

[TechRadar]

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir